БУРГАС

  • 48 355
  • 751
# 480
REAL_WOMAN   хихххх  , не знам какво си мисли ,че ще го застигне ама е в бурята 7-ма година , така , че хихххх няма на къде повече  Simple Smile

и мен ме обърква това време , да решава какво ще е -студено , топло ....
Демек вятър го вее  Laughing Laughing

Хич не ме обърква, днеска ми е лято  bowuu
Виж целия пост
# 481
 Tired  у село е студено .....
Виж целия пост
# 482

и пак нищо не казахте - среща
Аз съм за,но след първата ми и последна среща на Розата ми се струва,че втора няма да има
Лично аз се пробвах и във фейсбук,но нищо не стана,никой не ми обръща внимание  Cry
А така ми се излиза  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 483
ееее , несериозни такива .....
 аз последната среща я помня , хиххххх бяхме 20жени май .... до Кирил и Методи в едно заведение , Нико ми беше малък , другите отидоха на дискотека ,а аз се прибрах , но беше голяяяям смях , много весело  Heart Eyes
Виж целия пост
# 484
И аз последната среща я помня!
Бяхме към ... 3 жени май (+ 2 минита). Беше весело, уютно и мнооооого ми хареса!  Crazy
Виж целия пост
# 485
 Heart Eyes 
Виж целия пост
# 486

Другия коректив и тя не се спря.

Аз защото съм по рождение крива, заядлива и лаеща - даже на аватара съм така  bowuu
И кво не ти харесва на времето, от 10 минути има слънце  Mr. Green
Виж целия пост
# 487
И аз искам среща, и аз искам среща. Тъкмо ще имам оправдание да командировам детето.  Laughing

Горгона, дека го туй слънце? У нас само печката грее, иначе облаци, облаци, облациииии....
Виж целия пост
# 488
И аз искам среща, и аз искам среща.
казвайте кога и къде
Виж целия пост
# 489
Къде съм спала, че съм пропуснала тази хубава темичка  Rolling Eyes
Както казах на mis_val аз съм ЗА срещата.
Пък колкото се съберем - толкова.
Виж целия пост
# 490
Къде съм спала, че съм пропуснала тази хубава темичка  Rolling Eyes
Както казах на mis_val аз съм ЗА срещата.
Пък колкото се съберем - толкова.
Само да не е през деня. Вечерно време или почивните дни, че да може татковците да поемат челядта Twisted Evil
Виж целия пост
# 491
Ееее един ден човек ще пропусне да влезе и то какви работи стават  Grinning
Виж целия пост
# 492

Само да не е през деня. Вечерно време или почивните дни, че да може татковците да поемат челядта Twisted Evil
Peace и аз така

Ееее един ден човек ще пропусне да влезе и то какви работи стават  Grinning
няма страшно,то още нищо не си изпуснала,но се надявам все пак да се организираме
за сега сме 3 сигурни
Виж целия пост
# 493
Пак ли за безалкохолни и висококалорични срещи пишете?! Я го дайте по-сериозно малко.  Wine Glass
Виж целия пост
# 494
няма страшно,то още нищо не си изпуснала,но се надявам все пак да се организираме
за сега сме 3 сигурни
И аз,и аз  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия