БУРГАС

  • 48 355
  • 751
# 525
Имам дежа вю 
Виж целия пост
# 526
хах и аз се сетих, че имаше нещо такова. ама какво стана после, по-късно ли я спряха или само за няколко часа?  newsm78
Виж целия пост
# 527
и аз така,но повече ме интересува среща ще си правим ли?И само на мен така ли ми се струва или наистина всеки път като "заговоря" за такава и поне по три дни никой не пише в темата  newsm78
Виж целия пост
# 528
Боже, колко съм скучна и предвидима.
От сега започвам да мисля, какво да напиша по повод профилактиката догодина!  Embarassed
Виж целия пост
# 529
Не,нямах предвид, това .  Embarassed Айде пак излезе, че се заяждам.
Исках да кажа, че втори път постъпвам глупаво и се връзвам на ВИК, а то все едно и също, спират водата май само през нощта за няколко часа..
Виж целия пост
# 530
Не,нямах предвид, това .  Embarassed Айде пак излезе, че се заяждам.
Ми да! Що се заяждаш с мен?
Какво съм ти направила?
Госпожа Голяма работа, такава!  Crossing Arms


 Hug
Много ми стана смешно, като си прочетох коментара!  Crazy
За една година, никакво развитие откъм остроумие не съм отбелязала!
Виж целия пост
# 531
То тази тема се размърдва няколко пъти годишно - да си честитим Великден , Коледа, профилактиката на водата... и няколко спама за фалшива среща.  Laughing

Е,ако ние с тиквето бременеем, мааааааалко по-честичко.  Laughing
Виж целия пост
# 532
и няколко спама за фалшива среща. 
тя срещата може и да не е фалшива,но никой не ме отразява  Mr. Green
Виж целия пост
# 533
Ами бременейте по-често де  Mr. Green второ, трето, четвърто - млади сте  Hug
Виж целия пост
# 534
шушон,  Thinking тея 9 дни в подписа ти ? Не пушиш със сигурност от много повече...

Второ,трето,четвърто ... много дълга тема ми е това.  Simple Smile
Виж целия пост
# 535
Най-интересно е, че ВиК -то настояват, че са спрели водата. И не можело да сме имали вода Simple Smile
А на сайта на EVN може да проверите кога ще има спиране на тока  Mr. Green
Виж целия пост
# 536
Накратко, да се вземаме в ръце и след Великден да забременяваме, така ли? Wink
Виж целия пост
# 537
Да речем СРЕЩАТА да е в Събота (17.11.2012) , то вие уточнете - С деца или БЕЗ деца, КЪДЕ и КОГА?
Виж целия пост
# 538
Накратко, да се вземаме в ръце и след Великден да забременяваме, така ли? Wink
Даааа, крайно време е.   Hug

Ах, тия девет дни показват колко съм несериозна. Диета беше, трето няма да има.  Whistling

Лина, не се стърпя и звънна на ВиК ли?  Joy Тази година ще връчим приза на теб. Има вода в чешмите ви защото пътя от водоема до тоалетните ви е достатъчно дълъг че да има достатъчно количество вода, което да се отича. Питайте тези от високите блокове от кога нямат вода и как благославят наред.  Whistling Аз съм от щастливките в ниското и призовавам всички ВЕДНАГА да си затворят крановете на чешмите, че у дома да има вода до утре.  smile3534
Виж целия пост
# 539
Не, една приятелка е звъняла и ми писа.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия