БУРГАС

  • 48 355
  • 751
# 585
Идеална си беше срещичката, точно като за събота късен следобед с биричка и сладки приказки Simple Smile И на мен ми беше много приятно с вас, момичета  Hug
Виж целия пост
# 586
Следващия път като се събирате ще се радвам и аз да дойда,разбрах,че е била чудесна среща
Виж целия пост
# 587
Момичета, имам спешен въпрос. Предпочитам тук да питам.
Да имате представа откъде мога да купя картички за Коледа, направени от деца от домове. Иска ми се да е нещо благотворително и да помогна някак си, а ми трябва не малко количество и имам бюджета за това.
Мерси предварително.
Виж целия пост
# 588
Момичета, имам спешен въпрос. Предпочитам тук да питам.
Да имате представа откъде мога да купя картички за Коледа, направени от деца от домове. Иска ми се да е нещо благотворително и да помогна някак си, а ми трябва не малко количество и имам бюджета за това.
Мерси предварително.
Ако можеш да изчакаш до 14 и 15.12 в мола ще има благотворителен базар.
Виж целия пост
# 589
Съжалявам. Късно ми е. Имам доста партньори навън, на които искам да изпратя картички, а имам нужда и от изпечатване на текст вътре и няма да имам нужното време. Иначе и аз се сетих затова.
Виж целия пост
# 590
Съжалявам. Късно ми е. Имам доста партньори навън, на които искам да изпратя картички, а имам нужда и от изпечатване на текст вътре и няма да имам нужното време. Иначе и аз се сетих затова.
Ако звъннеш до някой социален дом, дали няма да ти нарисуват картички?  newsm78
Виж целия пост
# 591
Съжалявам. Късно ми е. Имам доста партньори навън, на които искам да изпратя картички, а имам нужда и от изпечатване на текст вътре и няма да имам нужното време. Иначе и аз се сетих затова.
Дневен център за работа с деца на улицата http://www.burgas.bg/bg/news/details/243/2240 това е каузата, която аз винаги подкрепям когато излагат техни произведения. До миналата година при всеки празник продаваха различни красоти и то на съвсем приемливи цени в БСУ, но от около година масите са на лишените от свобода от Бургаския затвор /също много красиви вещи, майсторски изработени/.
Може да им се обадиш на телефона и да ги попиташ дали имат нещо готово. Няма обаче как да изпечаташ текст вътре, тъй като картичките са с апликация и няма как да се принтират. Остава варианта с текст върху оризова хартия вътре в картичката  Peace
Виж целия пост
# 592
Идеята ти е страхотна! Ще потърся и аз някакви варианти.
Виж целия пост
# 593
Аля, свържи се с Ками*, сигурно ще може да ти помогне с нещо.
Виж целия пост
# 594
Сега видях че Карин дом имат такава кампания! Peace
Виж целия пост
# 595
Можете ли да ми кажете къде в Бургас има наистина добър обущар. Трябва ми да ми стесни едни ботуши по дължина!
Виж целия пост
# 596
Можете ли да ми кажете къде в Бургас има наистина добър обущар. Трябва ми да ми стесни едни ботуши по дължина!
Има ли такава услуга? Сега разбирам. Понеже имам много малък и тесен крак и правя кръгом във всички възможни обувки.
Виж целия пост
# 597
Можете ли да ми кажете къде в Бургас има наистина добър обущар. Трябва ми да ми стесни едни ботуши по дължина!
точно такава процедура не знам дали извършват,но в Славейков има две момчета до 10 блок много добре работят
Виж целия пост
# 598
Можете ли да ми кажете къде в Бургас има наистина добър обущар. Трябва ми да ми стесни едни ботуши по дължина!
точно такава процедура не знам дали извършват,но в Славейков има две момчета до 10 блок много добре работят

Да, наистина много добре работят. Ходя при тях от години, въпреки че живея в центъра.
Виж целия пост
# 599
Можете ли да ми кажете къде в Бургас има наистина добър обущар. Трябва ми да ми стесни едни ботуши по дължина!
точно такава процедура не знам дали извършват,но в Славейков има две момчета до 10 блок много добре работят

Да, наистина много добре работят. Ходя при тях от години, въпреки че живея в центъра.
И аз ходя там,супер доволна съм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия