Supernatural: Paint it Black

  • 28 208
  • 740
# 360
Импалко, ти да не си вампирясала, че по вените се заглеждаш?  Mr. Green

Аа, мерси. Ще му напиша SAXX с коректор
  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 361
Зла, прекрасна, и с метла, нали ще додеш утре, м? Flutter

Добре са, кви са тез чорапета? Joy
Виж целия пост
# 362
Зла, прекрасна, и с метла, нали ще додеш утре, м? Flutter
Ще, ще, но без метла, с автобус.  Laughing
Виж целия пост
# 363
Зла, прекрасна, и с метла, нали ще додеш утре, м? Flutter
Ще, ще, но без метла, с автобус.  Laughing
Прелест просто Mr. Green
Виж целия пост
# 364
Най-после една обективна класация
http://uk.eonline.com/news/341045/best-of-summer-the-top-five-we … &dlvrit=48939
Виж целия пост
# 365
Малиии, басиму и класацията, силно съм разчетворена Crazy
Виж целия пост
# 366
Импалко, ти да не си вампирясала, че по вените се заглеждаш?  Mr. Green
Беше ми малко объркано вчера: Вена, ама дженсънова! Дженсънова, ама вена!
Обаче ако вампирясването е начина да се докопам, го-то-ва съм Joy ! Пък после вече ще чакам смъртта, Галче, смъртта, с нещо твърдо и заострено, забито в пулсиращото ми сърце, Мило, сърце.
 Mr. Green

По-добре късно, отколкото никога - интервю с Джереми Карвър още от Comic Con-a - в клипче тук. Резюмe в статията:
Скрит текст:
In this interview, Supernatural Executive Producer Jeremy Carver lets us know that we can expect a slight structural change in Supernatural Season 8. Dean (Jensen Ackles) will inevitably return from purgatory to reunite with Sam (Jared Padalecki). Their time apart, however, will be told predominantly through flashbacks.
“We’ll be telling, in essence, several different stories at once,” says Carver.
The Supernatural EP tells us that this season was a lot of “fun” to work on and that viewers can expect more “action and emotion.” Now that the leviathan threat is gone, the Winchester brothers will return to dealing with angels and demons. However, Carver let us know that the new approach to angels and demons will be completely new. The boys will also face off against ancient gods and vampires.
With regard to Bobby (Jim Beaver), Carver remained elusive. However, it most certainly looks as though Bobby will be back based off of Carver’s subtle hints. The EP also discusses Crowley’s (Mark Sheppard) evolving relationship with the boys. He states that the relationship will become more “personal and more venomous this season.”

Две клипчета от сета, може би от 29 август. Първото е на отиване:

Виж целия пост
# 367
Второто е на излизане, с бонус помахване Laughing :



Още четири снимки от японската серия:






Виж целия пост
# 368
Мм, гръбче  Heart Eyes Дженсън хубава кола кара, семейна  Laughing

Много яки нещица:










Виж целия пост
# 369
срещата беше много хубава, за съжаление кратка за мен...

во искам пак да видя скоро...

Галче, прекласни са тези неща... жалко, че у нас няма такива...
макар че ако си намерим файлове с по-голям размер картинки, можем да си направим...
Виж целия пост
# 370
Страхотна среща!  Grinning
Хайде скоро пак?

Много държа обаче Изи, Фейчето и Злата да кажат дали са добре. Защото им се наложи да се борят с едни гнусни порции Бачо биянко и сега се притеснявам за тях - как са, що са, успешно ли са се прибрали. Ей така стана - дойде сервитьорката, даде им по една купичка, извади калашника и рече през зъби "Яжтеваштакожасупернатурална!". И те, милите, какво да правят - ядоха. Ама с омерзение. И със стиснати носове. Ох, дано да са добре.  Confused

Виж целия пост
# 371
Розе, беше много тежко, на няколко пъти Злата се опитваше да спре колата, защото не издържаше на напрежението и да ме върне обратно да изядем по още няколко, за да се убедим колко са гадни сервитьорките, като са ни принудили да погълнем тази адска храна...аз обаче като самоотвержена майка, която бързаше да се прибере вкъщи при отрочетата си, въпреки че те са при баба си, бях твърда и непоколебима и я доставих на адрес Mr. Green
Виж целия пост
# 372
Ох, олекна ми, по живо, по здраво сте се приблали! (въздиша облекчено)
На другата среща ще сме въоръжени. Не може така да понасяме разни сервитьорски издевателства!  Naughty

аз обаче като самоотвержена майка, която бързаше да се прибере вкъщи при отрочетата си, въпреки че те са при баба си, бях твърда и непоколебима и я доставих на адрес Mr. Green

А така! Нали знаеш за колко малко ти се размина да пусна тема "Безхаберна майка пие и се весели докато клетите й дечица я чакат да се прибере"?
Виж целия пост
# 373
Май само Инчето и Изи не са се отчели, да не им излезе късмтЯ  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 374
 Joy Joy Joy Идьотки! (това Розето и Фейчето)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия