Любовник?

  • 135 917
  • 2 426
# 1 860
Да поиска жената развод – е по-рядко, отколкото женен мъж да поиска – това са моите наблюдения определено. За жената основния мотив да не поиска е обикновено детето, а за мъжа - удобството
Веднъж годишно – ама то има Коледа, Нова Година, Великден, рождени и именни дни, Св.Валентин, 8ми март – до тук поне 5...
Виж целия пост
# 1 861
или когато се влюбят.
Абе .....спорно е, но не ми се навлиза в дебати. Peace
Виж целия пост
# 1 862
Да поиска жената развод – е по-рядко, отколкото женен мъж да поиска – това са моите наблюдения определено. За жената основния мотив да не поиска е обикновено детето, а за мъжа - удобството
Веднъж годишно – ама то има Коледа, Нова Година, Великден, рождени и именни дни, Св.Валентин, 8ми март – до тук поне 5...


На обратното мнение съм и то категорично.
Но аз и съм извън ССФ образа, така че няма как да се разберем..
Средата, бита и съзнанието са ни абсолютно различни.
А относно "празниците" - не забравяй, че е индивидуално, И има твърде голям процент про-форма бракове вече, където тези правила не важат.
Виж целия пост
# 1 863
И аз! Peace
Виж целия пост
# 1 864
Вилико, жените по-често напускат, а не мъжете..Wink

Мъжът, ако има кой да го търпи, изобщо не би се занимавал с разводи и тн..Wink
Мъжете  напускат "домашния уют" само при изключителни любовници.Трябва така да се постави, да предлага освен невероятен секс със всички под и хард изпълнения Wink, да е и поне толкова "домакиня" колкото жена му и в никакъв случай да не мрънка толкова, да го изслушва и разбира , и т.н. и т.н.
А и всяка любовница, която се жени след развод с възлюбения си трябва да знае, че се жени и за децата му Mr. Green

Даже и заради изключителни любовници не се развеждат... понякога! Знам за такива примери. И да се влюбят пак не се развеждат. Просто не им се разваля рахатлъкът, а и е доста сложно, когато и двамата имат деца.
Знам и друг пример. Жената има любовник от много години, но не се развежда. Обича го наистина, но казва, че никога няма да се разведе, защото не иска детето и да расте с друг човек.
Виж целия пост
# 1 865
Да поиска жената развод – е по-рядко, отколкото женен мъж да поиска – това са моите наблюдения определено. За жената основния мотив да не поиска е обикновено детето, а за мъжа - удобството
Веднъж годишно – ама то има Коледа, Нова Година, Великден, рождени и именни дни, Св.Валентин, 8ми март – до тук поне 5...


На обратното мнение съм и то категорично.
Но аз и съм извън ССФ образа, така че няма как да се разберем..
Средата, бита и съзнанието са ни абсолютно различни.
А относно "празниците" - не забравяй, че е индивидуално, И има твърде голям процент про-форма бракове вече, където тези правила не важат.

Благодаря ти, че ме вкара очевидно в бг-мама образа – такава чест от 6 години – никой не ми е оказвал  Joy

Но логично, ако се замислиш – различията във наблюденията ни – въобще не значи, че не можем да се разберем – тоест да водим приличен диалог.
Ако ти не уважаваш изброените от мен празници – повечето жени – обратното – точно на тях се чувстват самотни, ако любовника им тогава е при жена си и децата – а те са сами. Не ми се спори с теб – ясно е, че ти просто си успяла да приемеш това и явно не ти пречи. Дано само не се опитваш да заблюждаваш сама себе си. Това за проформа браковете - го ползваш като успокоение ли? Или твоят любовник има проформа брак? И е с теб на празниците?  newsm78
Иначе и аз съм имала и съм била любовница, но в други връзки – не в такива с женен мъж. Въпреки това мога да разбера доста от чувствата...
Виж целия пост
# 1 866
А, нямам нищо против приличният диалог..))

Няма да мерим статистики по въпроса, защото надали има обективна такава.

Иначе да- класика е тя да е самотна и тъжна по празниците, но не винаги е така..Wink
Колкото до моят случай - да, ние сме заедно и по празниците. Изключвам само Бъдни вечер..
И не го наричам любовник дори, защото живеем заедно.
Но съм наясно, че това е от редките случаи. За това и съм го приела де.
Виж целия пост
# 1 867
Еееее, какво се моря тука  Joy – ма вие сте си двойка  Wink
Това е съвсем различно.
В началото обаче - вероятно е било друго...тоест когато не сте живели заедно, а все още сте се криели...
Според мен това с криенето, тръпката и тн - оказва голямо влияние в началото, поне при мен е било така. Но за мен ,ядко има просто секс, ако мъжът не се постарае наистина да го покаже и жената не го приеме наистина - ама това става много рядко, много...все единия иска и нещо повече...
Виж целия пост
# 1 868
Ами, не сме се криели въобще..
Имаше съвсем в началото само кратък период, където бяхме просто по-дискретни и то заради мен, защото бях омъжена..
Липсва ми всъщност онзи период..когато  нямаше никакви битовизми, а само приятни емоции и супер секс.. Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 869
Мда, за този период говорех и аз...
Но реално вие не сте били значи типичните любовници. Как така бързо сте заживяли заедно...Ако прекалено задълбавам – остави   Hug
Виж целия пост
# 1 870
Не, не беше бързо..
Дълга история и постепенно се случи всичко..
Най-странното - без обсъждане, заявени намерения за това и тн..
Просто в един момент се оказа, че е денонощно в нас..а след няколко месеца не издържах и го питах  всъщност къде живее..
А той се опули и каза " как къде? -тук..".. Joy ooooh!
Виж целия пост
# 1 871
 Laughing
И на мен доста неща са ми се случвали просто, нищо че из форума се подиграваха дамите - как тъй...ми тъй. Няма да те питам за притеснения, вина, скрупули и тн...ясно е, че си ги минала. Аз например въобще не чув ствах обаче вина към постоянния, когато му изневерих. Да, не исках той да разбира, ама пък вътрешно не мислех, че съм го наранила, то и реално той не разбра де...
Виж целия пост
# 1 872
Никакви такива чувства не съм изпитвала..И моят брак беше от години проформа..
Просто спазвахме някакво приличие все пак, заради добрите взаимоотношения..
Виж целия пост
# 1 873
Даже и заради изключителни любовници не се развеждат... понякога! Знам за такива примери. И да се влюбят пак не се развеждат. Просто не им се разваля рахатлъкът, а и е доста сложно, когато и двамата имат деца.
Знам и друг пример. Жената има любовник от много години, но не се развежда. Обича го наистина, но казва, че никога няма да се разведе, защото не иска детето и да расте с друг човек.
Всеки знае примери за някой, някоя или някои.И винаги има "но", "понякога" или "ако".Аз говорех за общовалидното поне за мен. И моите....примери. Wink
Виж целия пост
# 1 874
Никакви такива чувства не съм изпитвала..И моят брак беше от години проформа..
Просто спазвахме някакво приличие все пак, заради добрите взаимоотношения..
и колко време може да се пази това приличие? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия