Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения

  • 57 500
  • 720
# 375
Кажи на приятелката ти да си направи тест за бременност, а ако е отрицателен да отиде на лекар. Такова закъснение при отсъствие на бременност говори за някакъв проблем.
А от пазене до "пазене" между съпрузи има разлика и често тя проплаква след 9 месеца  Hug
Виж целия пост
# 376
Здравейте много съм притеснена,защото на 06.10 трябваше да ми дойде но ми закъсня 3 дена и вчера имах кафеникаво зацапване,но днес ми дойде обилно без сасиреци както обикновено,но ми се случи нещо много странно което не ми се беше получавало.Та като пишках ми падна нещо като малко парче месо.Според вас какво може да е?нормално ли е?По време на закъснението ми имах спазми в корема и ми беше лошо на моменти.
Виж целия пост
# 377
Парче месо няма как да падне. Ако се притесняваш да не си абортирала - при евентуална бременност по това време на видеозон не се вижда нищо, камо ли да падне нещо.
Спокойно - най-вероятно е било съсирек.
Виж целия пост
# 378
Здравейте! Овулацията ми беше преди 7 дни и оттогава имам непрекъснати болки и напрежение в гърдите. Цикълът трябва да ми дойде след 10-тина дни. Възможно ли е това да е симптом на евентуална бременност?
Виж целия пост
# 379
Много е рано за каквито и да било симптоми на бременност. 7 дни след доказана овулация се наблюдава прогестеронов пик, който е причина за чувствителността на гърдите.
Симптоми се наблюдават най-рано около датата на цикъла (говорим за поне 12 дни от доказана овулация )
Кръвен тест се прави поне 11 дни след доказана овулация
Уринарен тест се прави поне 12 дни след доказана овулация
Виж целия пост
# 380
Здравейте пак. Искам само да ви попитам дали е нормално да имам леко жълтеникаво течение, почти без мирис и без никакви други оплаквания? В 6-та седмица съм, доктора ми изписа да пия витамини и Утрогестан...
Виж целия пост
# 381
По-добре задай въпроса си в някоя от темите тук
Виж целия пост
# 382
По-добре задай въпроса си в някоя от темите тук

Мерси.  bouquet Незнаех на къде да се ориентирам с въпросите, които имам относно бременността.   
Виж целия пост
# 383
Здравейте пак. Искам само да ви попитам дали е нормално да имам леко жълтеникаво течение, почти без мирис и без никакви други оплаквания? В 6-та седмица съм, доктора ми изписа да пия витамини и Утрогестан...

Защо не си направиш изследвания, вместо да питаш по форумите ?
Виж целия пост
# 384
Здравейте пак. Искам само да ви попитам дали е нормално да имам леко жълтеникаво течение, почти без мирис и без никакви други оплаквания? В 6-та седмица съм, доктора ми изписа да пия витамини и Утрогестан...

Защо не си направиш изследвания, вместо да питаш по форумите ?

Аз изследвания ще си направя много ясно. Но не мисля, че е проблем докато това стане да получа някакво мнение от хора минали през това или имащи малко по-ясна представа.
Виж целия пост
# 385
Никой не може да ти каже нищо , при условие че не знаем от какво е предизвикано това течение, а това може да се установи само с изследвания, така че в момента само разтягаме локуми.
Научете се да ходите на лекари, а не да питате по форумите Wink
Виж целия пост
# 386
здр.на всички! Нова съм тук и бих искала да споделя с вас моите тревоги.Аз съм на 21 години и от 6 месеца правим опити да бебче с моя приятел!Ситуацията ми е следната-на 22.09.212 ми беше последната менструация.Цикъла ми е през 26 дни,следователно трябва да ми доиде на 18.10.212,а проблема е там ,че от 2 дни имам кафяво течение и болки в яичниците това е необичайно за мен.Доста изчетох тук по въпроса,но наистина се надявам този път да е станало:) Искам да си направя тест но мисля,че ми е рано има още 6 дни до менструацията.Благодаря ви предварително ако някой е бил в тази ситуация моля да пише:))
Виж целия пост
# 387
Никой не може да ти каже нищо , при условие че не знаем от какво е предизвикано това течение, а това може да се установи само с изследвания, така че в момента само разтягаме локуми.
Научете се да ходите на лекари, а не да питате по форумите Wink

Аз съм се научила да ходя на лекари! И задаването ми на въпроси в този форум е по-скоро за информация и изясняване на въпроси, които не са ми ясни. Не питам тук с цел да се самолекувам или да разтягам локуми. Просто потърсих мнение на други момичета, които може би са имали същия "проблем"... Ако е грешно да се задават такива въпроси моля да ме извините....
Виж целия пост
# 388
здр.на всички! Нова съм тук и бих искала да споделя с вас моите тревоги.Аз съм на 21 години и от 6 месеца правим опити да бебче с моя приятел!Ситуацията ми е следната-на 22.09.212 ми беше последната менструация.Цикъла ми е през 26 дни,следователно трябва да ми доиде на 18.10.212,а проблема е там ,че от 2 дни имам кафяво течение и болки в яичниците това е необичайно за мен.Доста изчетох тук по въпроса,но наистина се надявам този път да е станало:) Искам да си направя тест но мисля,че ми е рано има още 6 дни до менструацията.Благодаря ви предварително ако някой е бил в тази ситуация моля да пише:))
Следила ли си овулация?
Виж целия пост
# 389

Аз съм се научила да ходя на лекари! И задаването ми на въпроси в този форум е по-скоро за информация и изясняване на въпроси, които не са ми ясни. Не питам тук с цел да се самолекувам или да разтягам локуми. Просто потърсих мнение на други момичета, които може би са имали същия "проблем"... Ако е грешно да се задават такива въпроси моля да ме извините....

Толкова ли е трудно да разбереш, че няма какво да ти се каже Simple Smile Направи си изследвания и тогава можем да коментираме , а в момента освен да хвърлим боб и да гадаем друго не можем да направим.
Всяко течение което не е като обикновеното и има по различна миризма от обикновената, трябва да се изследва за да се види има ли някаква инфекция . Та от това повече няма какво повече да ти се каже...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия