Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)- сериалът, който остана в сърцата ни !~ 86

  • 44 902
  • 732
# 255
Виж целия пост
# 256
Виж целия пост
# 257
Лудостче, с тази снимка, ако знаеш какво ми причини.... направоооо.... все едно това не е снимка, а реално стои пред мен!
Прекрасен Къванч, уникален, съвършен, единствен!
Виж целия пост
# 258
Виж целия пост
# 259
Кралице постнах я щото като го видях във face и си викам гледаи все едно ми се плези на мен  Laughing
Няма ли да ти пращам нещо на теб не си ме търсила на skupe  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 260

Виж целия пост
# 261












Виж целия пост
# 262
Добра вечер,дами!  Hug

Госпожата,много захождаш ти.Не мога да ти хвана спатийте!  Heart Eyes Днес цял ден за теб си мисля и едни торти ми се въртят и ми се ядът,че си викам "страхотна причина да се прибера до България"  Party Ще ми угодиш ли на акъла?  Thinking

А за темата,кой е обичал Бехлюл повече...мисля,че той обожаваше Бихтер.Дори тогава,когато виждаше лошата й страна и депресиите й,пак я обичаше.

Не посмя да изостави Аднан.За него той цял живот е бил ангел-хранител и страхът от това да остане сам,още повече без право на връщане,защото е отнел жена му,не е като да са се скарали просто и да си мислиш,че един ден на другия ще му мине,това го подлудяваше.
Колко пъти беше на ръба да си тръгне?! Колко пъти искаше да продължи с нея...,но всеки път пред погледа му излизаше чичо му.
Ивана,а това че Бехлюл според твойте думи е егоист и обича само себе си-не съм съгласна.  Naughty Той се опита да спре всичко,което съдбата му натресе. Опита се да се ожени,но нещата не се получиха. Заминаваше за по няколко дни,но това,което започна да изпитва вече беше по-силно от него.Има моменти,в които човек не може да се пребори с това,което чувства и мисли.Не напразно има една приказка,че "ако човек победи себе си-спечелил е най-жестоката битка!" Такива чувства предизвиква една такава любов в теб,че на моменти се питаш какво ти става,не можеш да се познаеш,на моменти се мразиш,в други се отчайваш,в трети виждаш само и единственно човека,който обичаш. Колкото по-далече се стремиш да идеш,толкова повече се връщаш на същото място и любопитсвото от една такава любов,какво би се случило ако я изживееш до край,не ти дава покой.
Така че,не,не съм съгласна с теб. И двамата положиха усилия,за да спрат бушуващите бури вътре в тях,но съдбата им беше отредила друго и така ги беше приближила и свързала,че мърдане нямаше.  Sad

Целувам ви всичкиии!   bouquet                    
Виж целия пост
# 263
Денииии,  Heart Eyes Hug Heart Eyes! Уйдисвам ти одма ! Кога си идваш ? Идвай сиииии !

Аз също не мисля, че Бехлюл обичаше само себе си !  Peace Ако беше така, нямаше да има никакви скрупули и щеше да замине с Бихтер веднага ! За разлика от Бихтер, обаче, той имаше какво да губи - единственото семейство, което някога е имал ! За разлика от Бихтер, която искаше Бехлюл, за да има семейството, което никога не е имала !  Peace
Виж целия пост
# 264








Виж целия пост
# 265
Госпожата,не "варкай" много  Laughing зимата ще ходим по сладкарници.  Heart Eyes

А за Бехлюл-точно!  Peace

Бихтер се опита чрез семейството на Аднан да получи това,което никога не е имала и понеже не успя,а и не й дадоха шанс,тя беше готова да захвърли всичко в името на любовта.Любов,която изпитваше за първи път.Тази,дето не ти дава и миг покой.  Blush
Виж целия пост
# 266
Госпожата,не "варкай" много  Laughing зимата ще ходим по сладкарници.  Heart Eyes


На баба ти хвърчилото ! Crossing Arms Така, както го каза, реших, че си идваш тези дни и така се зарадвах ! Heart Eyes Ще почакам до зимата, какво да правя ! Но обещаваш ! Naughty
Виж целия пост
# 267
Госпожата,не "варкай" много  Laughing зимата ще ходим по сладкарници.  Heart Eyes


На баба ти хвърчилото ! Crossing Arms Така, както го каза, реших, че си идваш тези дни и така се зарадвах ! Heart Eyes Ще почакам до зимата, какво да правя ! Но обещаваш ! Naughty

 Laughing На баба хвърчилото отлетя. Сега си прави ново!  Laughing  Така го казах,щот аз не исках да си ходя изобщо,ама сега живот и здраве зимата ще си дойда да разменим подаръците за Коледа и да опустошим сладкарниците!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 268
Дени,  Heart Eyes защо така не искаш да си идваш, не ти ли е домъчняло ?! Sad
Ще имам още една причина да очаквам Коледа с нетърпение ! Heart Eyes

Много се смях, вижте на какво ! Joy Joy Joy

Скрит текст:
Виж целия пост
# 269
 gospojata Hug Joy Joy Joy Joy Joy

Deni Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия