Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)- сериалът, който остана в сърцата ни !~ 86

  • 44 903
  • 732
# 300


Виж целия пост
# 301


Огледалото от Бехлюл стои зад снимката на Бихтер и Аднан....
Виж целия пост
# 302


Огледалото от Бехлюл стои зад снимката на Бихтер и Аднан....


И аз обърнах внимание точно на този факт преди да прочета,че си го написала ти по долу  Heart Eyes Ама много красиво беше направен филма всичко беше изпипано до посления детайл...
Виж целия пост
# 303




Виж целия пост
# 304
Виж целия пост
# 305
Мъчно ми е! Много ми е мъчно
Нещо от живота се изля
с виното по хъшовските кръчми,
с песните по бащини поля.
Нещо от живота си отиде -
смях любим, момичешки очи,
със които няма да се видя
никога отново. И мълчи
моето сърце озлочестено.
Кой заключи моята уста,
че не може вече откровено
да възпей и прокълне света?
Кой открадна дрешката ми ранна
и я замени с костюма нов,
без да знай, че с нея си остана
мойта първа истинска любов?
Кой разпъди старите другари,
за които още ме боли?
Кой открадна оня изгрев ален,
носен в мен от гърлести петли?
Хладенеят хора и бетони
хладенее градският паваж.
Думи. Лицемерия. Поклони.
И стени, застанали на страж.
Крием се зад тях като апаши.
Дебеляновският дъжд ръми...
Кой открадна младините наши?
Май си ги откраднахме сами...

Дамян Дамянов
Виж целия пост
# 306

При мен се случи като при Бехлюл ! Отначало и аз си мислех, че Бихтер е една малка манипулативна .... , докато постепенно не прозрях защо е такова поведението и и всъщност колко самотен и раним човек е тя !

Аз пак си гледам сериала по Диема.
Сега виждам, че на Бихтер не и е никак лесно в новата къща. Всички я посрещат с враждебност, а тя наистина се нуждае от любов, много любов и подкрепа. Когато се опитва да се сближи с децата, нямаше капка пресметливост, наистина иска да бъде част от семейството.
Виж целия пост
# 307
А това е моят любим клип  Heart Eyes

Виж целия пост
# 308
 Hug

http://www.youtube.com/watch?v=jJxxHvWwQBw&feature=related

Нещо красиво и невероятно
Виж целия пост
# 309

Slawena, Hug прекрасно изпълнение, изумителни танцьори...насладих му се с удоволствие  Heart Eyes
Виж целия пост
# 310
Берен на летището, само не знам идва или заминава

Виж целия пост
# 311
Добро утро ! Нека неделята ви бъде спокойна, мързелива, прекарана в компанията на любимите ви хора ! Hug



Славенка,  Heart Eyes благодаря ти !  bouquet

Кралице,  Heart Eyes ще ти разкажа като се чуем, мила, да не спамим много ! Peace

Ромина,  Hug това не е ли гарата, джанъм, влакове виждам аз ? И защо е вечно нацупено това момиче?! Липсва ми усмивката и !
Виж целия пост
# 312
Добро утро, мили дами   bouquet

Роминка, нали знаеш, че снимката на Берен е от един неин филм, който аз много харесах, въпреки замисъла му.  Hug

Госпожата, добре, като се чуем, ще ми разкажеш  Hug

Хубав и усмихнат ден  Hug
Виж целия пост
# 313
Рецепта за Минало

От миналото взимай само смях.
Греби със шепи щастие и радост.
Пази си спомените. Винаги във тях
се крие неочаквана награда...
Но всичките обиди – забрави.
Тъга и страх – обратно да ги върнеш.
Човекът е човек, за да прости,
и себе си във всички да прегърне...
Каквото е било – ти е подарък.
Където си се случил – си урок.
А всичкото ти щастие остава
записано в тефтерчето на Бог...
Пък ти ще се подпишеш с обич само.
Рецептата е май да се сдобриш.
Погледнеш ли назад през свойто рамо,
да се усмихнеш. И да продължиш.

irini
Виж целия пост
# 314
Дайте по една ръчичка нагоре ако ви хареса...  Crazy

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия