Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)- сериалът, който остана в сърцата ни !~ 86

  • 44 902
  • 732
# 390



Магьосница съм аз ! Магьосница !
И имам тайна власт над теб !
Хем си на колене като пред костница,
Хем – упоен си като във вертеп !
Не вярваш ли, че съм магьосница –
вземи , крилото е за теб !

Крилото е едно, така е,
а другото остава в мен.
Ако да полетиш желаеш,
приемай сладкия ми плен.
Поробвам те чрез свобода – това е !
Е, литваш ли ти с мен ?

Опашката от кандидат-летци
не ме интересува !
Избрах те ! Искам да си ти !
Ела, не се преструвам !
Дали сме грешници, или светци ?
Не ме, не ме интересува !

Признай – гориш от нетърпение –
какво ще ти направя.
Попитай святото въображение –
и без това се славя –
владетелка на мъжки мечти, съновидения.
Събда – какво да правя ?

Защо се колебаеш още ?
Мечтата ти от теб на косъм е !
Ще ти изпратя огън мощен –
Магьосница съм аз ! Ядосана !
Ще те преследвам денем, нощем
в копнежа си да бъда...омагьосана !


Мадлен Алгафари

Източник: http://indigota.com/index.php?topic=1045.90#ixzz258tzufxO
Виж целия пост
# 391


Ти си стар шаман, умел в ритуала.
Знаеш точно какво, точно кога.
Аз-прохождаща вещица, спала
досега в тиха детска душа.

Но съм скрита "лимонка", да знаеш.
Ще открадна от теб занаята !
И докато ти на магии си играеш,
ще ти разкажа магично играта !

Такава магия на теб ще ти спретна,
че да има да питаш отде се е взела.
Душата ти вещерска, горда, суетна
ще си я открадна нахално и смело !

Но ти догони ме - не ти ли е ясно ?
Шаман си и трябва да бъде на твоята.
Душата грабни си, сложи ме на място,
за да получиш в замяна ти моята !

Мадлен Алгафари

Източник: http://indigota.com/index.php?topic=1045.90#ixzz258tzufxO
Виж целия пост
# 392
Здравейте на всички.  Hug

Страхотни снимки и стихове,Славенка!   bouquet

Всички останали пък ме върнахте в бурните спорове и обсъждания,които водехме преди.  Heart Eyes
Страхотни сте!   bouquet

Аз пък днес съм зверски болна.  ooooh! Последни слънчеви дни и аз съм с болни гърло,температура,болки в цялото тяло.  ooooh! Направо не ми се говори. По-интересното,което ми се случи сутринта беше,че едната жена при която работя ме погледна (без нищо да знае за каквото и да било от живота ми) и каза:
Tu alma esta estropeada.Entonces,tu cuerpo no puede vivir sin ella,por eso estas tan mala.
(Душата ти е строшена/страда.Тялото ти не може да живее без нея,затова си толкова зле днес!)

 Shocked  Shocked  Shocked
Виж целия пост
# 393
ДЕНИ,бързо да се оправяш Hug-когато душата страда и тялото се предава понякога,затова човек трябва да е в хармония със себе си
Виж целия пост
# 394



Магьосница съм аз ! Магьосница !
И имам тайна власт над теб !
Хем си на колене като пред костница,
Хем – упоен си като във вертеп !
Не вярваш ли, че съм магьосница –
вземи , крилото е за теб !

Крилото е едно, така е,
а другото остава в мен.
Ако да полетиш желаеш,
приемай сладкия ми плен.
Поробвам те чрез свобода – това е !
Е, литваш ли ти с мен ?

Опашката от кандидат-летци
не ме интересува !
Избрах те ! Искам да си ти !
Ела, не се преструвам !
Дали сме грешници, или светци ?
Не ме, не ме интересува !

Признай – гориш от нетърпение –
какво ще ти направя.
Попитай святото въображение –
и без това се славя –
владетелка на мъжки мечти, съновидения.
Събда – какво да правя ?

Защо се колебаеш още ?
Мечтата ти от теб на косъм е !
Ще ти изпратя огън мощен –
Магьосница съм аз ! Ядосана !
Ще те преследвам денем, нощем
в копнежа си да бъда...омагьосана !


Мадлен Алгафари

Източник: http://indigota.com/index.php?topic=1045.90#ixzz258tzufxO



Slawena обичам те да знаеш....  Hug Hug  Heart Eyes   bouquet
Виж целия пост
# 395
Момичета,тази вечер излиза "Синята Луна". Тя се появява веднъж на (да не ви излъжа) ама много години.На нея не се пожелават желания,напротив,излезте да я погледате 5 мин. и да се пречистите.Казват,че тя изтрива от вас "мръсотията" и тъгата натрупала се през времето.  Heart Eyes

Днес определено имам нужда точно от нея!   bouquet
Виж целия пост
# 396
Славена,  Heart Eyes Hug Heart Eyes !Благодаря !  bouquet

Дени,  Heart Eyes нали помниш какво ти бях казвала за душата ?!
Докато четях, че си болна, си помислих точно това, което ти е казала бабата ! Peace
Виж целия пост
# 397
Добре де, Аднан от сега не му е приятно като остават Б и Б сами, а  до края не е знаел,единствен той от вси4ки

Виж целия пост
# 398
Добро утро ! Усмихната и спокойна събота ви пожелавам ! Hug





Добре де, Аднан от сега не му е приятно като остават Б и Б сами, а  до края не е знаел,единствен той от вси4ки



Аз не мисля, че му е неприятно, просто беше учуден, имайки предвид отношенията им до този момент ! Peace Аднан е добър човек, на него и през ум не му мина до последно, че е възможно нещо такова да го сполети ! Грешката му беше, че се ожени за толкова младо момиче, което има съвсем различни нужди !
Виж целия пост
# 399
Виж целия пост
# 400
И според мен Аднан остана изненадан а не ядосан имайки предвит отношенията на Бихтер и Бехюл но като си взел толкова млада жена и има такъв хубав племенник на всичкото отгоре и женкар е трябвало да мисли с главата си когато е предложил брак на Бихтер .
Виж целия пост
# 401
Мен ако ме питате Аднан снощи направо си се осъмни.И това съмнение се доказа,когато отреагира на картичката.
А точно тогава с тази картичка разсеяха всичките му съмнения,като го накараха да се чувства виновен,че си е помислил такова нещо.И тогава си бяха прави до някаква степен,защото наистина нямаше нищо и те не подозираха какво ги очаква.Аднан пък в този момент спря да си мисли каквото и да било и на тях им се отвориха вратите.После единственият който се съмняваше в тях и имаше право,беше Фифи!   Peace

Добър ден,че аз като почнах и забравих да поздравя!  ooooh!
Виж целия пост
# 402
От какво умира Бешар? Женят ли се с Джамиле? И Нихал дето е толкова проницателна не е могла да заподозре Бихтер в изневяра!
Първи се влюбва Бехлюл, а с Бихтер кога става, Бехлюл ли провокира любовта й?
Виж целия пост
# 403
Бешир умира от болест, той докрая обича Нихал.
Нихал не се усъмнява и за момент за нещо м/у Б и Б , защото Фирдевс привлече вниманието и в друга посока, каза и че Бехлюл я обичал и т.н и тя се размечта Wink
Мисля, че преди Бихтер да е разбрала за чувствата на Бехлюл, вече имаше такива към него. Съвсем скоро е, може би в следващият епизод .
Виж целия пост
# 404
Бихтер поглежда на Бехлюл по друг начин след като прочита картичката,която той е изпратил на сестра й.Тогава разбира,че той има и друга страна.
А кога разбира за чувствата си към него?!  Thinking Мисля,че след като му зашлеви шамара в ателието разбра,че всъщност й е харесало...и после тя го целуна.  Hug

Бешир умира от туберколоза мисля аз!  Thinking

Никога не обърна внимание на Джемиле.  Crossing Arms До последно беше влюбен в "дъщерята на Падишаха"  Confused

А Нихал,ооооо малката и глупава Нихал,която си мислеше,че всичко знае и може да чете между редовете. Точно тогава,когато Бихтер наистина започна да крие нещо зад думите си и да я използва,Нихал не можа да разкрие нищо от случващото се.  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия