Смешки от форума - 7

  • 68 109
  • 737
# 315
Уау, и как е разбрала, че е бременна, след като е в първия месец. Звездите ли са й го казали.  Mr. Green
За секса не коментирам изобщо.
Виж целия пост
# 316
Уау, и как е разбрала, че е бременна, след като е в първия месец. Звездите ли са й го казали.  
Тц. Първо е отишла на лекар, а след това си е направила тест за бременност.

 
Цитат
   Зарадвах се в 1-ви месец съм ходих на лекар сега ще правя лентичка за бременност и чакам таткото и малката да се върнат
Виж целия пост
# 317
Уау, и как е разбрала, че е бременна, след като е в първия месец. Звездите ли са й го казали. 
Тц. Първо е отишла на лекар, а след това си е направила тест за бременност.

 
Цитат
   Зарадвах се в 1-ви месец съм ходих на лекар сега ще правя лентичка за бременност и чакам таткото и малката да се върнат
Тази потребителка я разкрихме неотдавна, че е малко, сладко момиченце.
Постовете и са трепач! Laughing
Виж целия пост
# 318
Малко, колко да е малко... щом до "бурен секс" и опират фантазиите...
Виж целия пост
# 319
А потребителката е тази -  вихри се в 10 различни теми и подфорума, което още повече засилва подозренията ми - кога се регистрира, кога се и ориентира къде какви теми да пуска  Outta Joint

Бързо проучване на мейла, с който е регистрирана,
показва, че с този мейл има регистрирано във ФБ
едно симпатично момиченце, което има около 5-6
профила. То е на видима възраст 3кл., точно
за толкова голямо дете пише авторката.
Съдейки по не особено грамотното писане, както
и дозата инфантилизъм, която лъха от постовете,
почвам да се питам дали самото момиченце на списва тук.
Местожителството също не отговаря на обявеното в
тукашния профил.
Ми прозвуча ми , като тази. Ма може и да бъркам...
Цитат
...о и да не си помислите че съм от стара загора така пише в описанието защото около преди 3-4 години живеехме в Стара Загора сега сме в София  
Цитат
Странно. Аз пък си мислех, че си от Бургас, а живееш в Айтос.  
Извинете ме, че не е в унисон с темата, но не можах да се сдържа. Надявам се КалинаВиви да разбира какво имам предвид.  
 
Не те разбрах но в бургас рядко ходим от София съм а за Айтос това къде е чувала съм го но не съм ходила.    
  
Тя е!!! hahaha
Виж целия пост
# 320
ама профила вече не съществува newsm78
Виж целия пост
# 321
Аз пък сама се отказах. Не помня защо.  Laughing

Роми, радвам се да те видя по тези форумски географски ширини.

 Hug
Виж целия пост
# 322
ама профила вече не съществува newsm78
Този профил да, но потребителката има нова регистрация, защото:
Цитат
Аз съм калина и Виви стария пррофил имаше проблем който открих благодарение на ..... Била съм с имейл на малко момиченце на което се извиних по мейла.Съжалявам за недоразумението явно нещо се е объркало и момиченцето ми е потвърдило регистрацията.
Виж целия пост
# 323
ама профила вече не съществува newsm78
Този профил да, но потребителката има нова регистрация, защото:
Цитат
Аз съм калина и Виви стария пррофил имаше проблем който открих благодарение на ..... Била съм с имейл на малко момиченце на което се извиних по мейла.Съжалявам за недоразумението явно нещо се е объркало и момиченцето ми е потвърдило регистрацията.
Брех, кът дърта циганка лъже това дете! hahaha
Ако пък майката действително ги пише тези ...простотии....то тогава е голяма шматка!  hahaha
Виж целия пост
# 324
Цитат
Само одобрените кандидати ще бъдат контактвани.
Виж целия пост
# 325
Цитат
Само одобрените кандидати ще бъдат контактвани.

Мигом го отнасям в езиколюбската.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 326
Цитат
Аз съм калина и Виви стария пррофил имаше проблем който открих благодарение на ..... Била съм с имейл на малко момиченце на което се извиних по мейла.Съжалявам за недоразумението явно нещо се е объркало и момиченцето ми е потвърдило регистрацията.

И един мармот завива шоколада в станиол... Laughing
Виж целия пост
# 327
Цитат
А против ин витрото има само една единствена забележка. Всички оплодени, годни за раждане яйцеклетки да се употребят, а не да се изхвърлят като биологичен отпадък, като какъвто е бил определен не от църквата, а от държавата. Спомням си една жена беше родила 12 деца наведнъж, та ние не можем ли!?
ooooh!
Виж целия пост
# 328
Най-забавното е, че го е писал мъж  Laughing Той явно може да роди 12 деца без да му мигне окото  Laughing
Виж целия пост
# 329
Не за пръв път прави впечатление, че мъжете се изказват много на едро за раждането. Защо ли?  hahaha

Още малко от същия мозък (два пъти написах думата неузнаваемо грешно Laughing):

Цитат
Нищо против детето от сурогатна майка и ин витро. Детето не е виновно. Всичко това първо, води до обезличаване на мъжа. За което се казва още от стари времена, още от онези тъмни векове както ги наричате, че мъжът ще бъде мачкан, обезличен и трудно ще си намира работа.

 hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия