Смешки от форума - 7

  • 68 109
  • 737
# 330
Що бе Пуци, те 12 броя я имат, я не по половин кило. Колко му е да ги нацвъка. Е може да ѝ е било тежко да ги износи, ама е само 9 месеца все пак. Пък казармата .... 2 години,а! А?


п.п. то па сегашните и в казарма не ходят.
Виж целия пост
# 331
Пък казармата .... 2 години,а! А?
Да, ама казармата я отмениха, пък раждането - не!  Crossing Arms  Joy
Виж целия пост
# 332
Не за пръв път прави впечатление, че мъжете се изказват много на едро за раждането. Защо ли?  hahaha

Още малко от същия мозък (два пъти написах думата неузнаваемо грешно Laughing):

Цитат
Нищо против детето от сурогатна майка и ин витро. Детето не е виновно. Всичко това първо, води до обезличаване на мъжа. За което се казва още от стари времена, още от онези тъмни векове както ги наричате, че мъжът ще бъде мачкан, обезличен и трудно ще си намира работа.

 hahaha

 hahaha

Нека позная, мозкзс?  Mr. Green  

За другото, да перифразирам известния сръбски графит - Нострадамусе, Нострадамусе, да те еб@ у многознайкото.

Не за пръв път прави впечатление, че мъжете се изказват много на едро за раждането. Защо ли? 

Мхм, както казваше 1(не от личната колекция) - "К'во се шашкаш с тия презервативи, един аборт, к'во му е?"
Виж целия пост
# 333
Уф, не, зъмзкс, нещо такова сътворих.  hahaha

Пешек, ми отде ще ги изцвъка, ще трябва да го резнат, та после да опищи света колко боляло.   hahaha
Виж целия пост
# 334
Не бееее (реплика на малката), тя, жената ще ги нацвъка. Къ щяло той да бременее и да ражда. М`чи то боли. Mr. Green
Виж целия пост
# 335
Не бееее (реплика на малката), тя, жената ще ги нацвъка. Къ щяло той да бременее и да ражда. М`чи то боли. Mr. Green
Пък и Бог що е създал жената!?!
Виж целия пост
# 336
Ох, да, простете наивитета ми, толкоз ми е акъла.  Mr. Green

Не бееее (реплика на малката), тя, жената ще ги нацвъка. Къ щяло той да бременее и да ражда. М`чи то боли. Mr. Green
Пък и Бог що е създал жената!?!


Да му е гадно на мъжа, не видя ли? Мачка, обезличава и му пречи да си намира работа.  Laughing
Виж целия пост
# 337

"Още 2 пъти и приключвам не исках да ставам много черна, а нормална и се получи, но колко се ухарчих не е истина...Кожата ми е суха попринцип, но не се исуши чак толкова след ходенето на солариум, и да аз не прекалявах правих си и почивки след процедурите, но всичко трябва да е с мярка . И да отбележа, че не се мазах с никакво мазило"

Но пък се е омазала с грешки.   Laughing
Виж целия пост
# 338
Но пък се е омазала с грешки.   Laughing
Но да й се отчете, че "солариум" го е написала правилно.  Peace
Виж целия пост
# 339
Относно тази снимка: http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/581401_2069755794 … _1946626169_n.jpg
Сравненията са трепач:http://www.orbisfoods.bg/uploads/products/thumb/lokum_classic.png
И :
Пък накрая излезе, че била и прекопирана от тук: https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/391974_10 … _1474653850_n.jpg
 hahaha
Виж целия пост
# 340
Нерде грозде, нерде рози и нерде фикус. Как па намери някой общо м/у тях.
Виж целия пост
# 341
Нерде грозде, нерде рози и нерде фикус. Как па намери някой общо м/у тях.
В дИвойката е ключът от бараката. Сравняват НиЛоБо със социалистическите труженички от другите картинки.  Mr. Green(последната не я знам каква труженичка е  Grinning).
Виж целия пост
# 342
Мхъ, брюнетки?
Извинете, но днес съм много тъпа.
Виж целия пост
# 343
Нерде грозде, нерде рози и нерде фикус. Как па намери някой общо м/у тях.
Приликата е в якичката и...излъчването! Laughing
А последната снимка е от реклама на Долче и Габана/доколкото разбрах/, която нашите са изкопирали.
Виж целия пост
# 344
Но пък се е омазала с грешки.   Laughing
Но да й се отчете, че "солариум" го е написала правилно.  Peace
Най - вероятно защото отгоре на солариума има голяма табелка Солариум.  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия