Джансел Елчин с новият проект "Лош път" - (Kötü Yol) - тема 9

  • 49 639
  • 736
# 660




Добре му е на Джансел с две красавици ,я как е нахилен. hahaha Joy Joy Joy
А във филма ще му стъжнят живота. hahaha Joy Joy Joy


малеее, като гледам каква публика има, как снимат тези хора, не знам  Crazy
Виж целия пост
# 661
Добро утро!  Hug

Oтлична организация и професионализъм за 4 дни снимки в многомилионен град
в това число и екшън сцени.

От Канал Д подробно описват схемата и графика с интересни подробности.

http://haber.kanald.com.tr/Haber/TV-42/Iste-Kanal-D%E2%80%99nin- … spx#axzz24xyUlNwt

Хубав ден!  Hug

Виж целия пост
# 662


  И аз след малко слагам слънчевите очила  и излизам  Laughing


Виж целия пост
# 663
В сайта на Канал Д вече е посочена датата 6 септември за Лп, но няма уточнен час. Peace Четох тук-там, че е възможно в четвъртък да е и "Изгубеният град", а "Сбогом" да мине в събота. Мен така ме устройва, че в един и същи ден ще ми дойдат вповече два сериала. Ама да видим, още нищо не е окончателно, освен датата на Лп. Wink
Виж целия пост
# 664


   Много фенове има Джансел , но толкова  верен като Адам -май няма .
Той е почти навсякъде където е Джансел.
Тази според мен е в същия ден когато бяха и другите от него.



В един ден  го е издебнал с два тоалета - това си е фен от класа


Виж целия пост
# 665
Поздрав от Джансел

 hahaha hahaha hahaha hahaha

cansel elçin‏@cansellelcin

 Kenan Yilmazer'in kedisi diyorum... Simple Smile))http://www.facebook.com/photo.php?fbid=4582732411975&set=a.4582731371949.2192519.1401920924&type=1&theater …
 

Виж целия пост
# 666


  Рими Hug, не разбрах дали и котка има Джансел но с тази по мустака много си приличат Joy Joy Joy
Поздрав от Джансел

 hahaha hahaha hahaha hahaha

cansel elçin‏@cansellelcin

 Kenan Yilmazer'in kedisi diyorum... Simple Smile))http://www.facebook.com/photo.php?fbid=4582732411975&set=a.4582731371949.2192519.1401920924&type=1&theater …
 


Виж целия пост
# 667


  И да си дойдем на думата -тук ще става нещо-





-за да се стигне до това нещо




Виж целия пост
# 668
И тук нещо от Джансел



Виж целия пост
# 669
Джансел си е пописал днес в туйтър  Laughing Котето обаче е уникално.Какъв мустак само hahaha hahaha hahaha Кокуренция  Laughing
Виж целия пост
# 670


  Да не ни липсва Кенан тази вечер  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha, днес е празник в турция  и по тази причина следващата серия ще  бъде на 6 септември.

Днес има и специални поздрави от него по случай празника, интересно ми бе да видя архивно клипче от среща на  Мустафа Кемал и мисля френския консул, предполагам свързана с тази дата.


cansel elçin‏@cansellelcin

 Atatürk - Fransızca Konusuyor - Hiç Bir Yerde Olmayan Görüntüleri: http://youtu.be/WA5lV0OXzFA  @youtube aracılığıyla
 

cansel elçin‏@cansellelcin

 30 Agustos Zafer bayramimiz kutlu olsun! pic.twitter.com/oX2WhLWS


Виж целия пост
# 671
Е понеже тази седмица няма да има Лош път в Четвъртък Канал Д ще излъчи 120 с Джансел та да не му забравят мустакатата физиономия. hahaha Joy Joy Joy


http://www.televizyondizisi.com/index.php/kotu-yol-bu-hafta-yok- … suruyor/93470/15/
Ето поста на Иф  Hug от снощи.На който му липсва , да гледа 120.Има го и с превод  Laughing
http://data-bg.org/details.php?id=26663

Виж целия пост
# 672
 Grinning
Виж целия пост
# 673
   

А , този чаровник нали не го забравихме hahaha hahaha hahaha


Виж целия пост
# 674

 

  Вярно мустакат, ама от мустак до мустак има разлика,

 друго си е култовото мустаче на Кенан.   hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

И в тази връзка в дизито са направили своето предложение.

Отива му да играе Джансел Ататюрк.

А канал Д са избрали най добрия вариант да отбележат патриотично филмово празника си, по техния си начин и разбиране.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия