Добре му е на Джансел с две красавици ,я как е нахилен.

А във филма ще му стъжнят живота.

малеее, като гледам каква публика има, как снимат тези хора, не знам




Четох тук-там, че е възможно в четвъртък да е и "Изгубеният град", а "Сбогом" да мине в събота. Мен така ме устройва, че в един и същи ден ще ми дойдат вповече два сериала. Ама да видим, още нищо не е окончателно, освен датата на Лп.

))http://www.facebook.com/photo.php?fbid=4582732411975&set=a.4582731371949.2192519.1401920924&type=1&theater …
, не разбрах дали и котка има Джансел но с тази по мустака много си приличат


))http://www.facebook.com/photo.php?fbid=4582732411975&set=a.4582731371949.2192519.1401920924&type=1&theater …
Кокуренция
, днес е празник в турция и по тази причина следващата серия ще бъде на 6 септември.

от снощи.На който му липсва , да гледа 120.Има го и с превод

Препоръчани теми