Паническо разстройство-част 10

  • 81 063
  • 694
# 540
Мили момичета, а как успявате да се овладеете, така, щото на работното ви място да не разберат , че сте с ПР. Мен тази мисъл ще ме съсипе. Провалих си уикенда с тревожни мисли. Цялата съм вдървена, нямам сили да стана даже да се раздвижа вкъщи. Как се живее в този ад  Cry
Виж целия пост
# 541
о , аз умело съм се прикривала винаги. Никой до сега не се е усетил , но като забременях и екстрата , която почнах да получавам при ПА е силно зачервяване на лицето и ушите. Не мисля , че някой би си помислил , че имам ПР , защото повечето хора не са запознати с него , просто на няколко пъти колегите ме видяха , че се изчервявам така и просто го отбелязаха. Преди не съм имала подобен проблем , но от бременността всичко може да се очаква Grinning.
Виж целия пост
# 542
и аз така- до такава степен вече е станало навик прикриването, че дори и майка ми не може да познае кога имам ПА.
Елизабет- има изследвания, че при бремеността хормоните се регулират и ПА почти няма, недей да развенчаваш мита  Laughing
И аз искам страшно много детенце  Praynig, но ме е страх дали ще мога да се грижа нормално за него при този стрес и ПА  ooooh!
Виж целия пост
# 543
Елизабет- има изследвания, че при бремеността хормоните се регулират и ПА почти няма, недей да развенчаваш мита  Laughing
Съжалявам да го кажа , но при мен стана точно обратното - преди да забременея имах леки ПА и много добре се справях с тях и въобще не ми пречеха на нормалния ритъм. Ела сега да видиш как е , още от самото начало и до сега няма оправия. Добре , че съм към края , че да не се мъча вече.
Виж целия пост
# 544
Пожелавам ти бързо и безболезнено раждане (до колкото е възможно) и дано после нещата се оправят   bouquet
Виж целия пост
# 545
Елизабет , аз имам книгата "Другото лице на паниката", горещо ти я препоръчвам , много е хубава и често си я препрочитам, поръчай си я !
Виж целия пост
# 546
Мили момичета, а как успявате да се овладеете, така, щото на работното ви място да не разберат , че сте с ПР. Мен тази мисъл ще ме съсипе. Провалих си уикенда с тревожни мисли. Цялата съм вдървена, нямам сили да стана даже да се раздвижа вкъщи. Как се живее в този ад  Cry

Алинна , ако наистина работиш сред псиохолози можеш да приложиш следната стратегия . не се притесняваяй , 4е имаш проблем. Някъде 4етох,4е вси4ки лекари още като студенти ги хваща хипохондрията и така я карат някой и друг курс  Twisted Evil Та приеми, 4е вси4ки са минали през това и какво като и ти минаваш   Sunglasses Също така всеки един 4овек си живее с проблемите - безпроблемни хора няма. Не е беда и не предизвиква хората, ако имаш проблем ... по-скоро ако си мислят , 4е те имат а ти нямаш и изведнъж видят , 4е и ти имаш слабо място ...
Та вси4ки сме еднакви. Аз на твое място бих спряла да си мсиля какво би сранало ... ако наистина стане и когато стане ще го посрещтнеш и след това ще го изпратиш  Mr. Green

А и всяко 4удо е за 3 дена - дори и да се слу4и страшното от твоите мисли, то ще мине и ще отмине и вси4ко 9е си се нареди само  Peace
Виж целия пост
# 547
Елизабет , аз имам книгата "Другото лице на паниката", горещо ти я препоръчвам , много е хубава и често си я препрочитам, поръчай си я !
АЗ също.Много е полезна.
Виж целия пост
# 548
 Здравейте мили момичета  Hug  Hug  Hug. Аз успях да се возя 400 км на отиване и 400 км на връщамне  newsm44 . Хубаво си изкарах и да ви кажа честно съм имала огромна нужда от такова разтоварване  Mr. Green. Сега се чувствам добре  Laughing. Откъде си поръчахте тази книга ? Че искам и аз да си я взема да си я чета  Rolling Eyes. Светле Сетих се за теб като бях в Търново.  Hug. Ама много хубав град си имате направо съм влюбена в него  Heart Eyes
 Пожелавам ви един по спокоен ден на всички и силно  Hug от мен
Виж целия пост
# 549
Джей Ло,заповядай:
http://www.panicersclub.com/order.php
Виж целия пост
# 550
Северина, много си права. Та нали и аз по тази причина завърших психология и после различни курсове по психотерапия, за да си помогна. Да, ама не. Явно психиката ми е много слаба. Сега съм на ръба на отчаянието. Честно не ми се живее. Чудя се какви театрални постановки да играя пред сина си, че вече е на 12 и ми е много умен и всичко разбира. Направо ще лудна. Откъде се появи тази болест да му се не види. По-мъчително е отколкото да усещаш истинска болка. Пък на  пук на всичко ще ходя на работа. Ако не ги е срам да ме гонят. На всеки може да се случи. Никой не е защитен от това зло. Да съм го обикнела ми говори един психотерапевт от София. Че как се обиква такова мъчение..................Иде ми да вия  Cry
Виж целия пост
# 551
lina Благодаря ти   bouquet
Виж целия пост
# 552
Северина, много си права. Та нали и аз по тази причина завърших психология и после различни курсове по психотерапия, за да си помогна. Да, ама не. Явно психиката ми е много слаба. Сега съм на ръба на отчаянието. Честно не ми се живее. Чудя се какви театрални постановки да играя пред сина си, че вече е на 12 и ми е много умен и всичко разбира. Направо ще лудна. Откъде се появи тази болест да му се не види. По-мъчително е отколкото да усещаш истинска болка. Пък на  пук на всичко ще ходя на работа. Ако не ги е срам да ме гонят. На всеки може да се случи. Никой не е защитен от това зло. Да съм го обикнела ми говори един психотерапевт от София. Че как се обиква такова мъчение..................Иде ми да вия  Cry
Леле. И аз с такава нагласа тръгнах да уча психология... ако и аз след десет години кажа това... И аз имам много лабилна психика и си мислех, че мога да я овладея по някакъв начин, ако сама навляза в материята и наистина си вярвах,че ще ми помогне Sad Къде е тогава начинът да се справим?
Виж целия пост
# 553
Не съм сигурна дали ще помогне и дали ще наверди.
Зависи. Ако в полезрението е да се мерите и сравнявате с  колегите и 4увствате минус - според мен ще се 4увствате по един на4ин, но ако в полезрението ви е пациента и да използвате опита си за да помогнете на него  ... по друг на4ин. Защото пък който не е преживял нещо и се опитва да разбере насрещния по писания от книги - не вярвам да разбира така добре като някой, който е изпитал нещата и който , ако има добре развита емпатия ще знае всяко негово действие и дума какво ще предизвика.
Т.е. не гледайте само колегите, а удовлетворението да помогнете, да дадете съвер и да бъдете полезни на друг.
За себе си да лекувате - доколкото знам не е до бра идея. Даже не знам дали е позволено, но 4етох в на4алото на един курс за психологи4ески съветни, 4е хора с проблеми не трябва да го у4ат.
Виж целия пост
# 554
Момичета да споделя много добре деиства магнезиевият гел успокоява а и изчиства кожата.Аз си го прилагам и със ултразвук.Спокоен и радостен ден на всички.
  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия