Паническо разстройство-част 10

  • 81 065
  • 694
# 120
Момичета, дали това ще ви заинтересува и по-скоро, ще бъде ли в помощ на някоя от вас?!
Жалко, че не съм наблизо иначе с удоволствие бих.
Днес беше ужасно горещо и се чувствах ужасно зле, само аз ли съм така? Peace
Виж целия пост
# 121
Момичета да ви попитам тази вечер ми се наложи да посетя неотложен кабинет поради големи  болки в корема  и там попаднах на лекар който практикува с капките на  Бах и ми даде в чаша с вода от спешните.Та въпросът ми е тъй като  бях пила 1/4 Ривотрил от 2мг. може ли да ми стане нещо.
Виж целия пост
# 122
Не би трябвало да се претесняваш.
Виж целия пост
# 123
Капките на Бах могат да се вземат без проблем със всякакви лекарства. Нямат никакви странични ефекти. И аз днес си купих някакъв спешен среи, не е на Бах, щото тои тук е 18 евро и ми се видя скъпо. Аз съм пила капките и бях доволна. Когато мога пак ще ида при същата терапевтка от преди, тя практикува кинезитерапия и след преглед ми прави комбинацията.
целувки момичета
Виж целия пост
# 124
Да ви нагледам и прочета, че днес беше голяма жега ,...трудно ни е, но от неделя времето се разваля - до нормално. Ще се чувстваме по-добре. Да споделя, че продължавам да си взимам по 1 табл. Ривотрил - вечер от 1 млг. Добре спя,  не съм неспокойна, а сутрин съм в кондиция.
Капките на Бах можеш да ги взимаш в комбинация с лекарства - няма проблем.
Виж целия пост
# 125
Момичета да ви попитам тази вечер ми се наложи да посетя неотложен кабинет поради големи  болки в корема  и там попаднах на лекар който практикува с капките на  Бах и ми даде в чаша с вода от спешните.Та въпросът ми е тъй като  бях пила 1/4 Ривотрил от 2мг. може ли да ми стане нещо.
Здравей!
Може ли да попитам от какво се провкира твоето ПР? Много изплашена ми изглеждаш и в случая неоснователно. Peace
Виж целия пост
# 126
Симптомите ми се менят, страховете ми се менят. Ту едно, ту друго. Най-много се панирам от непознат симптом или страх. Не че познатите ги преодолявам и понасям много леко..


Момичета,преди малко се събудих от силно сърцебиене,изпотяване и гореща вълна..това криза ли е??? Cry Confused


питам,защото и аз като Seaa съм различни симптоми и ще се побъркам вече....(((
Виж целия пост
# 127
не, това е от жегата.
Виж целия пост
# 128
На няколко пъти и то съвсем отскоро ми става така и изпадам в голяма паника...просто е отвратително това което чувствам и усещам в момента..


ma14,благодаря ти.. Hug
Виж целия пост
# 129
Симптомите ми се менят, страховете ми се менят. Ту едно, ту друго. Най-много се панирам от непознат симптом или страх. Не че познатите ги преодолявам и понасям много леко..


Момичета,преди малко се събудих от силно сърцебиене,изпотяване и гореща вълна..това криза ли е??? Cry Confused


питам,защото и аз като Seaa съм различни симптоми и ще се побъркам вече....(((
За сърцебиенето провери си за всеки случай TSH, да видиш как са ако не си проверявала естествено? Peace
И не обръщай внимание толкова на кризата не се вторачвай в нея, тя е преходна въпроса е какво поражда проблема в ума. Hug
Виж целия пост
# 130
От две седмици ме мъчи трудно преглъщане и стягане в гърлото,все едно имам буца.Преди девет месеца поради тази причина си направих хормонални изследваня и всичко беше наред.После ме пратиха на гастро,защото имам проблеми със стомаха/гер/ и ми казаха,че може да е от това.Доста време стана/две седмици/ и се претеснявам,а фантазията ми е много развита. newsm78
Виж целия пост
# 131
Казват , че една ПА не може да ти докара инфаркт , не можеш да припаднеш и т.н. обаче много се разстройват нервите. Аз от както съм бременна и имам чести ПА съм кълбо от нерви , а преди бях толкова спокойна. Дори и да ме сполетеше някъде гадината не й обръщах внимание , но сега съм с нагласата,  че всеки момент ще ме нападне и почвам да мисля за бебето и то се случва точно това. Да не мисля за това пак не става , мисля и това е. Като родя знам , че ще се оправя , преди се справих сама без лекарства и живеех нормален живот без ограничения , но да знаете, че бременността или спира ПР или го задълбочава , аз от това се опасявах преди да забременея. Но пък си заслужава , ето аз след няколко дена влизам в 6-тия. Дето се казва  още 4 месеца, ей сега ще минат, както минаха и предните. Бебето е наред , което е най - важното и за сега поне не му се отразяват тези състояния , те не са много чести де , но си ги има.
Виж целия пост
# 132
Момичета, сутрин се будя много тревожна, напрегната и с пулсиращ корем и / или стомах. Случвал ли се  е на някоя от вас такъв период?
Виж целия пост
# 133
Здравейте, сега ви открих интересува ме има ли хомеопатични лекарства за това състояние.
Виж целия пост
# 134
Ani Ka има и хомеопатични, ако се върнеш малко назад в темата ще ги прочетеш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия