Февруарските мами се вълнуват искат розови и сини дрешки да купуват- Тема 4

  • 28 967
  • 733
# 600
Мен за дрехите една приятелка ме спаси, като ми даде нейни бременни дрехи (тя е раждала януари), та се обзаведох с джинси, дънки и сукман. Имам клинчета, туники разни, може да накарам баба ми да ми оплете някоя туника по-топличка.  Flutter  Хич не знам зимата какво ще нося като връхна дреха, но то се очертава предимно да съм си вкъщи, та може би ще ползвам едно мое старо широко яке, а защо не и палтото ми, разкопчано.  Crazy Подозирам, че накрая ще имаме проблеми с обувките, особено както в 9-тия месец започват да отичат краката... Миналият път ми беше лесно края на лятото, шляпам си с чехлите, ама сега... 
Тези дни се замислих каква хубава Коледа ще имаме вкъщи, те всичките ни са хубави, де, ама сега ще съм си вкъщи, ще направя една камара коледни сладки и щолени иииии украси, абе супер... Искам вече да е зима, колкото и да ми е странно да го кажа  Crazy
А май преди малко, докато миех чиниите, усетих бебето, ама не съм много сигурна  Blush

Аз продължавам полека-лека с шопинга, вече взех и едно ромпърче и едно чувалче за сън...  Sunglasses Общо взето полека купувам, просто да си начеша крастата  Crazy, че нали не знам пола още... гледам да са в по-неутрални цветове...

Айде лека ви вечер... И някой ако иска, може да ми прати паролата за албума... Аз май преди я исках, ама...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 601
Аз си купих няколко чифта потури-леки,меки,с ластик-слагам под корема и ми е супер!!! За зимата ще видим.
ГодаиВа  писах ти на лични за малкия  Peace

и аз не го усещам много чето бебето.Вечер,като полегна ,за малко.днес още не ме е " посритал"
Виж целия пост
# 602
И на мен като Godaiva дрехите за бременни не ми харесват,единствено на H&M има по-интересни неща.Дори съм си харесала дънки,но блузи и туники и аз мисля да си купувам от нормалните магазини.
Виж целия пост
# 603
дрехите за бременни са си скъпи а и лично на мен не ми харесват много туники имам доста а и ако реша да си купя ще са от обикновен магазин, а и днес като зареждах съдомиялната машина и май ми се стори че осетих бебетата а и после като минах с прахосмукачката пак развълнувах се малко за пръв път ми е но не съм сигурна слабички са не вярвам толкова бързо Simple Smile
Виж целия пост
# 604
хейййййй никакво време нямам да дишаммм...направо не знам от кога не съм се прибирала в нас!
то документи се оправят ,взехме си нова кола,оправия в кат 2 дни... 

нямам време да седна да се  "видя" и с вас дори  Rolling Eyes

качила съм малко от любителските снимки... официалните ще станах към средата на септември,тогава ще има много повече!! Надявам се събота да седна и да ви прочета отначало!

 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 605
Според вас доколко месеца може да работи една бременна (знам че зависи от работата аз съм управител на детско - образователен център по английски език така да се каже имам частна школа) общо взето се занимавам с деца малки, големи, всякакви уча ги на език с малките пеем песнички, учим думи с големите граматика обичам си работата много се забавлявам ето ми албума имам няколко снимчици http://www.album.bg/daniella12/ както и да е бихте ли ми отговорили как е най добре според вас благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 606
Дани ,зависи от бременността.Според мен ,най-добре си стой вкъщи ,колкото можеш по-дълго.Излишни рискове и преуморяване не са препоръчителни ,ако можеш ,изтегли си част от работата за дома ,пред компютъра.Така и ти ще си по-покойна.Аз само като се сетя как настивах след возене в трамвай ,заради грипозните хора вътре  и не смея да се кача..От 3 месеца несъм стъпвала в градския транспорт ,какво остава да ходя на работа с деца ,които през ден настиват.. #Crazy

Относно връхните дрехи ,едно дебело пончо или пелерина са идеалното решение ,първо са  модерни и второ могат да се носят години наред и след раждането . Peace

Момичета ,абе къде е това албумче в снимка.бг ,че и аз да се присъединя.. Mr. Green
Виж целия пост
# 607
Добро утро и от мен  Mr. Green
И аз да се похваля. Вчера след  luvbed усетих и аз най - накрая бебо. Явно сме го разбудили  Crazy
От няколко дена имах съмнения че усещам движения, но вчера си беше доста осезателно.

А днес като идвах на работа ми се случи странно-плашеща случка. Вървя си аз, забола слушалки в ушите и слушам музика и изведнъж - куче. Притича и от нейде и се спря пред мен.  Shocked Само дето не подскочих на дървото до мен, толкова ме е страх от кучета. Седя си мирно и се чудя какво да правя, а то седи и ме гледа с едни тъжни очи и лекичко започна да маха с опашка. Понечих да тръгна то ми се озъби  Shocked . Подвикнах му да се маха и то побягна, но направи кръг и ми мина в гръб. И започна да ми скимти и сякаш искаше да не тръгвам по пътя си, а да се върна и да го последвам. Бях си купила кифлички за работа и реших да му дам за да се оттърва. Хвърлих му и тръгнах. Обаче минах три - четири крачки и го чух, че пак се спуска към мен, а вече бях на кръстовище и трябваше да пресичам натоварена улица. Обърнах се то пак започна да скимти и да ме кара да се връщам. Тропнах му с крак и избяга. Точно бях пресякла улицата, когато чух че пак се засили към мен. Направо се побърках  smile3511 Реших да не му обръщам внимание, но всеки път като му обърнех гръб и то ми се спускаше към краката и ми се зъбеше. Ходех заднишком за да мога да го виждам какви ги върши. Добре че офиса ми беше на близо, че стигнах бързо, но до последно беше навряно в краката ми и хем ми скимтеше , хем ми се зъбеше. Като влязох в офиса видях, че чака отвън. Нямаше и минута и излязох  до кафе машината и видях, че си е тръгнало. Дано го няма като си тръгвам, че ще се побъркам от страх. newsm43 Това един от най-големите ми страхове - улични кучета.

Между другото и аз не знам паролата за албума.
А и да забравих ей сега ще си покажа тумбака у фейса  Mr. Green
Виж целия пост
# 608
Добро утро. Страхотна прохладна петъчна сутрин.

За работата - аз съм на противиположното мнение от това на ЕленаХристова. Ако не е проблемна бременността, не виждам защо да трябва да се затвори човек вкъщи от сега и да се варди, сакаш е китайски порцелан. Бременността не е болест или свръх естествено състояние. За мен е по-добре една жена да си работи, да се разхожда, да общува. Имам познати, които едва ли не родиха в офиса (в смисъл, че дори и 45-те дни преди термин ходеха на по 4 часа, примерно). Особено ако една жена е свикнала да е обградена с хора и колеги, едно оставане вкъщи не е най-доброто решение, предивд, че следващите 1-2 години така или иначе ще си е вкъщи. Аз преди първата бременност бях много отдадена на работа и кариера, като останах в нас се побърках направо. Сега мирогледа ми е променен, но определено не ми се иска от сега да съм вкъщи.

В случая пък с Daniella A., където става и въпрос за школа и частен бизнес, аз лично не бих останала вкъщи. Лично мнение ми е това.

bobito, страннан случка с куче си имала. Мен лично адски ме е страх от уличните (а и от свободно разхождащие се домашни кучета, тип ротвайлери  Twisted Evil). Веднъж едно ме нападна, беше тио немска овчарка, засилиха се и други, добре,ч е имаше едни цигани нализо, ровещи в кофите, че ги разгониха.
Виж целия пост
# 609
 Simple Smile Добро утро мами! Пак е прекрасен петък - радост за работещите като мен  smile3521

desislava_87 - чудна сватба, прекрасни младоженци! Лилавото е страхотно! Браво!
**bobito**, кофти случка наистина!  Thinking Да не е решило, че трябва да те пази нещо........
Виж целия пост
# 610
**bobito**, кофти случка наистина!  Thinking Да не е решило, че трябва да те пази нещо........

Все едно не ме пускаше да отида на работа  Mr. Green
П.С.   bouquet за паролата  Simple Smile
Виж целия пост
# 611
Добро утро на всички мами и от мен Hug очертава се петъчния ден да е прохладен поне до към обяд / в Пловдив / и нямам търпение да свършва, че да опъвам краци като пич викенда  Hands Clap дали някой може да сподели мнение дали е нормално в началото на 5-я месец да повръщам и да ми пада кръвното и най-вече да се чувствам като парцал  Shocked
Виж целия пост
# 612
Добро утро и от мен! Минавам да поздравя всички  Hug Виждам, че много от вас вече усещат бебоците, но аз все още нищо не съм усетила..може би да го усещам, пък да незнам... Crazy но пък и все си мисля, че такова усещане трябва да се различи  Simple Smile  относно дрешките, и аз мисля да попълня малко гардероба като за бременна, че дънките не ми стават вече. Много усмивки за всички и лека работа на работещите  Wink
Виж целия пост
# 613
Май само аз не знам за тези албуми.
Моля да кажете къде се намира и някаква паролка да видя и аз някоя и друга снимка  Mr. Green
Виж целия пост
# 614
И  аз съм на мнение, че е по-добре да се работи, ако разбира се работата и здравословното състояние го позволяват. Аз работя в офис, макар и на 20 км. от Шумен, и имам намерение да си работя докъто мога, защото не си представям да се затворя вкъщи – ще умра от скука, особено при положение, че идва есен и след това зима и не може да се излиза много. А пък и ако човек си харесва работата би се чувствал много по-добре там, по-удовлетворен и спокоен.
Има много време до тогава, не се знае какво ще се случи, но съм планирала до към Коледа да се трудя, после ще имам много време да си стоя вкъщи. Пък и съм чувала, така малко се оглупява. Друго си е да си тренира мозъка с работа  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия