Февруарските мами се вълнуват искат розови и сини дрешки да купуват- Тема 4

  • 28 967
  • 733
# 120
Catty аз нарочно не ядях нещо специално, исках да видя дали ще ми се отрази не яденето на месо. Аз съм страшно месоядна, ако не е расло на кокал, забрави Mr. Green Сега не мога да се позная, от началото на Юли само при вида му и ми се повръща.
http://www.bgstuff.net/za-myja/dieti-za-myje/7315-nuzhdata-ot-zhelyazo
Аз си купих от кедеровите ядки, но нещо не ги харесвам
Иначе ям, леща, боб, мляко, сирене, бадеми (сурови) и сушени плодове (обожавам).
Общо взето много се изненадах на кръвните си изследвания, очаквах да ми се е отразило. Предполагам другия месец като захладнее ще ми се дояде мръвка Grinning
Виж целия пост
# 121
Здравейте мамчета, голям сте майтап  Joy ох тези хормони

Аз да се оплача, тъкмо се върнах от градината на малкия - извикаха ме спешно, че мойта маймуна си навряла някакво топче в носа, а ако го вдиша и отива в белите дробове. Отидохме бързо на спешния и за наше щастие ни го извадиха, а беше бая навътре. Направо не ми го побира акъла, той като малък нищо в устата не е слагал, а сега е почти на 4 и такива бебешки работи да прави  Naughty Аз го успокоявам, баща му му се кара, голяма лудница и аз в моето положение се притесних, но нищо, важното е, че всичко се размина  Peace
Ние сутринта с мъжо бяхме на преглед, бебчо помаха с ръчичка, иначе си лежеше доволно  Grinning После решихме да излезем на среща в баничарницата до нас  Joy, хапнахме си банички и сега ми е толкова тежко и мазно  Sick, друго си е домашните закусчици, ама поне сега няма да ми се ядат дълго време мазни баници Peace
Нямам търпение да свърши тоя петък и после почивчица. Даже утре сме се уговорили с някои варненси мами за йога - да видим дали ще ни хареса  Grinning
Мадонке, важното е, че бебчо е добре, то ние че сме разсеяни и спънати сега е ясно, ама какво да правим, дано няма такива инциденти повече  Peace
Бамба, значи днес си се заредила с положителни емоции  Grinning Ох и аз като се сетя за първото тържество на малкия, голям смях, много сладички тея буби и как се стараят  Mr. Green
GodaiVa ти ако си мислиш, че секциото е приказка, знаеш ли какво чудо е след секцио, не можеш да се мръднеш, да си оправиш детенцето. Я не се притеснявай, пък и второто излиза по-лесно, така че няма да имаш чак такива неразположения  Peace
Десинка мога да ти дам една много ефикасна и приятна рецепта за гърлото: изстискваш един лимон и една лъжица мед и загряваш на водна баня да стане топличко и след това на малки глътки го изпиваш, но преди да си легнеш, за да ти остане по гърлото и да те облекчи, приятно е и е поне е полезно  Peace

Айде стига съм писала. Лек ден на всички и много целувкииииии  Grinning
Виж целия пост
# 122
Bobito  още малко и ти ще поплачеш от вълнение като мен!   Grinning
 maria_bal4eva ,ти само момченца ли имаш? Crazy
 elince,как ми се прияде баничка,малеееее.Аз правя тук,но не прилича на купената,въпреки че е много вкусна.
 Вкусът към храната не ми е въобще променен.Всичко ям.Аз също съм много месоядна,постно почти не ям,но пак имам анемия.Ще видим сега ,като почнах да хапвам и тахан с мед.
 Нининка,голямо море си направила,но поне си цопнала д-то! Не се притеснявай за раждането и аз съм се настроила,че втория път е много по-бързо  Mr. Green
Виж целия пост
# 123
nininka -от твоите уста в Божийте уши !!! Надявам се всичко да е наред...аз и без това доста се притеснявам около сватбата сега,останаха 9 дни и хвърчим като луди по задачи..но и това ще мине и замине!

елинце - много неприятно е това... лелите не гледат децата изобщо  #Cussing out важното е ,че е минало по възможно най -лекия (до колкото може да е леко) начин! Аз не знам как бих реагирала на такава ситуация...  Hug
Относно лека,още тази вечер ще се погрижа!   bouquet Hug

Мария - честити сини гащички!!  Peace

Бамбино - много се радвам...невероятно е било !  Hug


Виж целия пост
# 124
bamba изобщо не съжалявай за мазната баница, поне моята не беше вкусна, но има някои, дето си заслужава да си ги хапнеш и без угризения даже  Blush Верно, домашната е по-различна, ама ако има някоя баба наблизо дето умее да точи - ей тогава да видиш баница и чудо, за такова лакомство си мечтая  Crazy, ама тези баби са на изчезване вече  Confused
Десинка, те ги гледат учителките, ама сега нали са отпуска и има едни заместнички, които не знаят къде се намират, абе мани. Да ти кажа аз просто си казах, че трябва да не се паникьосвам и заради бебчо и за да мога да реагирам адекватно на ситуацията. А да не говорим, че по телефона разбрах, че е глътнал нещо  #Crazy Нищо, минала работа, ама сега поне ще знае и няма да слага разни работи в нослето. А това сиропче да е топличко почти като чайче, за да ти сгрее гърлото и след него нищо няма да пиеш, а направо лягаш в леглото.  Peace
Виж целия пост
# 125
Някой може ли да ми каже как да си сложа линийка в коя гстр. седмица съм?
Виж целия пост
# 126
Bobito  още малко и ти ще поплачеш от вълнение като мен!   Grinning
 maria_bal4eva ,ти само момченца ли имаш? Crazy
Не второто е момиченце слава богу  Praynig Сега ще имам трима сина и една дъщеря.
Виж целия пост
# 127
elince -  и при нас е така и сега докато съм в нас за отпуските на лелите и учителките малкия е при мен! Като хвана шарката никой не се сети да ни предопреди  за това че има карантина... моя миличкия изкара 20 дена мъки..сега се поизчисти вече ,че иначе и сватбата трябваше да отменяме ...абеее лудница... има доста компетентни учителки и такива които просто не им е мястото там!
Да вярно е, че не бива точно сега да се ядосваш и заради бебчо ,но в такава ситуация си е направо страшно! Радвам се че всичко е добре миличка  Hug Hug


относно раждането... дори и минала по този път ,пак не можем да сме сигурни дали всичко ще е същото като преди... и аз се замислям дали секциото ще е като първото,но това е операция и никой не може да е сигурен какво ще стане...така е и при нормалното раждане... да се молим на Бог всичко да минава по леко... а живот и здраве след раждането на всички ФЕВРУАРЧЕТА , ще се преместим в темите с бебетата с нова бебешка темичка  Blush Grinning Hug Hug Peace
Виж целия пост
# 128
elince84 ти тази рецепта правила ли си я докато си била бременна?
 При предната ми бременност не можех да спя  вечер че много ми лепнеше устата и веднъж реших посред нощ да изпия сока от един лимон, бях в 5 или 6 месец и в резултат на този цял лимон къде го изпих получих най страшните контрации имах чувството че ще абортирам.     Naughty
Виж целия пост
# 129
Ох, Деси голямо е тичането. Аз бях изпосталяла с нашата сватба, но на самия ден си казах, че няма да се ядосвам и да се грижа за нищо. И така и направих. Естествено имаше издънки, но не им обърнах внимание. Исках да се наслаждавам максимално, без да ми пука много много какво става около мен. Пожелавам ти един прекрасен ден да имаш и да си много щастлива!
Бамба аз за това се притеснявам, че е бързо и да не взема да го изтърся някъде по пътя  Joy И тези клизми са ми ужасни. На всички ли ги правят? Брррррр
Ели, съжалявам за случката. Много неприятно. Добре, че всичко е наред  Hug
Мария, браво на теб! Аз имам една приятелка с три дъщери и един син накрая Simple Smile
Момичета, що не сте ме светнали че от ФМ разбират само трима, четирима и то в София. Пък аз да си стоя в такава заблуда ooooh! Но, нищо. Ще вярвам, че всичко е наред. Може да съм ви се сторила малко крайна с изказванията си за болестите, но истината е, че се притеснявам. На никого не пожелавам тази гадост! Сега избирам да вярвам, че всичко приключи до там и ще имаме здраво бебче. Това пожелавам и на вас скъпи мой бременелки  Heart Eyes Ох, пак се разчувствах...
Петяяя, чакаме да се похвалиш с две чертички и да знаеш, че си си от нашата група! Не те пускаме на друго място, нали момичета?
Пак се олях  Embarassed
Целувкиииии
Виж целия пост
# 130
По темата за ражданията, аз съм родила и трите си деца нормално. Първият път не знаех какво ме очаква и не ме беше страх, вторият път като знаех какво ме очаква ме беше мнооооооооооооооооого страх, третият път всеки ден сънувах кошмари от преживяното предните два пъти, а сега изпитвам ужас  от това което ми предстои и мисля да ми сложат епидурална упойка и въобще да не се мъча повече. По скалата от 1 до 10 болката беше : първо - 10, второ - 9,5 , трето-9,5. А четвъртото  .................... дано не съм там  Mr. Green.
Виж целия пост
# 131
Като говорим за кошмари аз откакто забременях много често сънувам много лоши сънища не са свързани с бебето и раждане а съвсем други неща някои знае ли как мога да ги избегна постоянно се плаша в съня си и се притеснявам да не навреди това на бебчо  ooooh!
Виж целия пост
# 132
хахахахахах Мария ме уби Simple Smile))))))))

я се стегнете... няма бременност която да не завърши с раждане... каквото и да е и колкото да е тежко или лека се забравя! Лесно майка не се става,мъжете не разбират много от тази работа милите,ама и не напразно жените раждат... ако роди дори и един мъж ще изчезнат тотално като вид  Joy Joy
сами ще сложат край на живота си  Joy

ще мине и ще замине,после ще разказваме,но идеята за епидурална при нормално раждане поне според мен е най-правилното и разумно решение! Измислено е и е доста честа практика,максимално да се спести тези болки на майчето! Защо да не се възползвате и да имате едни по-добри спомени за появата на бебока!  Wink
Виж целия пост
# 133
Бамба, явно е било страхотно и вълнуващо. Жалко, че таткото е пропуснал Simple Smile
Барабанке, аз препоръчвам Врагалева от Фемина. Утре ще съм пак при нея и ще имам по-пресни впечатления.
Годайва, за раждането - не знам защо ти е щипело. Аз родих с вакуум и имах шевове, но не съм имала проблеми с пишкането, по-скоро със сядането първите 2-3 дена. При всички случаи секциото е в пъти по-болезнено, вредно и рисковано, а и контракциите си ги изкарваш пак, ама след това Wink
Деска, абсолюто вярно Simple Smile
Виж целия пост
# 134
desislava 87  Hug newsm10 newsm10 newsm10
Казвам ДА на епидуралната упойка и НЕ на мъките !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия