Февруарските мами се вълнуват искат розови и сини дрешки да купуват- Тема 4

  • 28 967
  • 733
# 480
Тансита мисля , че е строго индивидуално къде ще го усетиш  newsm78 аз го усещам под пъпа , но ти може да си носиш бебчо по-високо  Party
Виж целия пост
# 481
Дано да е така, вече няма търпение да го усетя. Така като чета колко много мами вече яко ги ритат, започвам да се притеснявам. Не знам как ще издържа до другия вторник, за да видя отново бебчо.
Виж целия пост
# 482
Деска,честито,мила!!!!!! Желая ви много дълги години семейно щастие!Дано се обичате,уважавате и разбирате!!!!! smile3525
 
Аз ставам в 6,20 всяка сутрин,а понякога и по-рано.Обичам да ставам рано, а пък и се налага  Mr. Green Вечер заспивам рано- не по-късно от 22,30. Като спя цяла нощ ми е екстра,но будя ли се ,много се дразня,защото винаги съм имала добър сън и ми е много непривично.
 
Бебето го усещам различно и около пъпа и отстрани  Crazy Днес не ме е ритал още и знам,че е нормално,но малко влизам във филми.Ще видим довечера,като застана в хоризонтално положение  Grinning
Виж целия пост
# 483
Ехе,разнищили сте подробно темата за спането. Grinning
Аз да се отчета,че това ми е много неприятен момент-всяка нощ,заради ставането да тоалетна се будя и няма заспиване след това.Пускам си тв уж да ме приспи,но уви, само преча на мъжа ми...
Иначе първоначалната ми съненост поотмина,макар че не се отказвам и от следобедна дрямка,когато мога.
Отмина и гаденето от кафето newsm44, което много ме радва.
Виж целия пост
# 484
маминки определено като ви чета се замислям върху моя режим защото си проспивам деня

дайте фейса на деси та и аз да я вида каква красива булка е 

да ви кажа и друго вече втори ден ми е много гадно от тоя корем точно все едно ще ми идва всеки казва че е нормално ама аз си участвам във филма
Виж целия пост
# 485
Dentmed И при мен има нещо подобно. Още от самото начало си имам една тъпа болка ниско долу, наподобяваща усещането преди цикъл. Предимно в дясно го усещам. Така съм през цялото време. От няколко дни се е  по укротили, но се появява. Лекарят ме гледа обстойно, каза, че най-вероятно съм много чувствителна и ми каза да пия но-шпа. Споделила ли си това с твоя лекар? Ако не си по-добре го направи, но смятам, че тревогата е по-лошото. Стреса не е добър нито за теб, нито за малкото човече. Be positive! Мисли си само хубави неща. Simple Smile
Виж целия пост
# 486
Аз за работа ставам в 5.30, после пътувам един час до работното място... Зор ми е, ама какво да се прави... Ще видим още колко ще издържа...
Аз откакто усетих едно ритниче и повече не съм го усещала. Нормално е, по-нататък ще е по-осезаемо.
През нощта ставам задължително веднъж, но това си ми е навик, останал от малката... Тя отдааааавна си спи по цяла нощ, ама аз си се будя и толкоз.
Продължава да ми се гади на моменти...  Sick
Виж целия пост
# 487
кескинова благодаря мила за успокоението аз не съм твърде притеснена и стресирана точно от факта че не искам да вредя на най скъпото нещо в живота ми, за докторката да казала съм й. То това не е винаги сега от няколко дни ми е по постоянно иначе до сега съм имала болки за няколко минути и спират. Една нощ така ме преряза силно че ми казваха че като раждам няма да ме боли повече от това (да се надяваме) та тогава казах на доки и тя каза да не се притеснявам че матката ми се уголемява и още тем подобни предпоставки ми изброи та това ме успокоява де

да се върна на вдигането аз понякога вдигам неща от сорта на 5 - 6кг днес например носих два сока от по 2 литра и вода от 1,5 литра и като ме боли и корема и си викам дали да се ограничавам в рамките на 2 - 3кг вие какво ще кажете, въпреки че като почна лекции и упражнения учебниците са ми доста тежки
Виж целия пост
# 488
Здравейте мами и от мен  Grinning

Дескааа, честито миличка, радвам се, че сте изкарали страхотно  Party. Дано всеки ден от животът ви бъде точно толкова щастлив   bouquet Бъдете много сплотени и винаги заедно  Heart Eyes
А за снимките няма нужда да се повтарям, задължително е просто публикуването им  Grinning
За спането - аз като съм си вкъщи с малкия просто е задължително спането на обяд с него. Но иначе като съм на работа ставам в 6:30 и после след работа като напазарувам, взема детето, сготвя и изчистя и е цяло щастие ако успея да си легна до 22:30h.
Обаче Елена ме разби с нейния режим  Mr. Green, а кога гледа малката или тя сама се справя с положението  Laughing
Да ви кажа при мен положението с яденето не е като за бременна. Хич не ми се яде, даже и се учудвам, че като си хапна малко и ми става леко лошо, а за вечер или през нощта хич не мога да си помисля за ядене. Ама това е добре, щото ако ми се отвори апетит не знам къде ще мога да се спра. За мен е страноо, защото аз по принцип съм една ламя - ям като за 2 бременни, а пък сега си хапвам като един съвсем разумен човек, ама на хормони - може ли ги разбра  newsm78

Хайде стига толкоз, че да не ставам досадна
Много целувки и лека нощ   bouquet Hug
Виж целия пост
# 489
Добър вечер и от мен Simple Smile))
Дескааа, айде честитоооо, пожелавам ви дъъъъъъъъъъъъъъъълъг и щастлив семеен живот и още мноооого дечица, много да се обичате и да се уважавате!!!
Чета тук, че някои са започнали да усещат мъниците Simple Smile)), аз моето май го усещам от месец, много странно уж първа бременност, чувството е все едно пърха нещо в корема (все едно малки мехурчета се пукат едно след друго)....Иначе за апетита - имам си го та чак страх ме хваща, трябва да се ограничавам че започвам да раста с пълна сила.
Със ставането нямам проблеми сутрин, по принцип за работа ставам около 7,00-7,15, а вечер определено си лягам на време - към 23,00, отмина времето в което заспивах права...но и аз като някои от мамите се будя често за по малка нужда....
dentmed незнам кое за теб е удачно тегло,мила, но трябва да се пазиш,все пак това да не вдигаме тежко е едно от предимствата че сме бременни  Peace
Лека вечер, милички Simple Smile  Hug
Виж целия пост
# 490
Здравейте и от мен  Hug!
Деска, поздравления и от мен   bouquet! Нека сте дълги години заедно и да се обичате много.
Направо ви завиждам, че повечето от вас си мързелуват вкъщи. И аз съм от работещите и се налага ранното ставане. Добре че, вече поотмина този период с наистина тежкото ставане. Сънливостта ми отмина и ставам по-лесно. Е не съжалявам, че ходя и на работа, защото се чувствам добре и не ми е толкова тежко. Предполагам, че като почне да застудява тогава ще е по-трудно, тъй като и аз пътувам по 1 час до работа. Тогава бих се замислила за болничен. За сега (да сме живи и здрави) всичко е наред.
Бебо е добре и си рита по малко. Днес дори през деня го усетих, докато бях на работа. И аз до сега го усещах вечер като си легна по гръб.
Аз продължавам да си пия лекарствата, колкото и да не ми се иска. Много гадно ми става от желязото, което пия. В петък дори повръщах от него, та намалих дозата. Днес май ще я и пропусна (има ужасен вкус  Sick).
Виж целия пост
# 491
Добро утро!аз отивам на работа.Днес спах като къпана!Два месеца спим на климатик,но снощи не беше такава мор и спахме на отворени врати и прозорци-като бебе!събудих се д 5.20 наспана ,доволна.Лек ветрец подухваше и се поизлежавах .Желая ви прекрасен ден!

Виле,аз желязото го пия много набързо и не му усещам вкуса въобще.
Виж целия пост
# 492
Дентмед ,никакво тежко !!!Да не си посмяла да вдигаш нещо над 2-3 килограма ,аз в 12 г.с. имах леко кървене ,защото извлачих прахосмукачката от хола до спалнята - дори не съм я вдигала.Понякога това ,което ни се струва съвсем леко ,натоварва мускулите на корема и матката ,защото сме свикнали да вдигаме далеч по-тежки неща ,а бебето не е.Пази се много  Peace
Л-Дани ,аз съм абсолютен кафеман ,пия кафе от 6-ти клас ,но откакто потвърдиха ,че съм бременна ,го спрях.Те първа ще ти прави проблеми в големите месеци -първо тонизира мускулите на матката и ще усилва подготвителните контракции значително и второ - след 6-ти месец ще разбереш какво значи киселини ! Naughty По-добре го откажи за няколко месеца  Party Hug
Виж целия пост
# 493
ElenaHristova да ти кажа понеже и аз съм кафеман в началото първите три месец грам не ми се пиеше кафе, но все пак питах доки и тя каза, че нямало никакъв проблем ако пия по едно или две кафета на ден. Сега си пиивам по две на ден.  А една бременна приятелка която има доста ниско кръвно доктора и казал, че до 5 кафета на ден не било вредно  Laughing
Виж целия пост
# 494
Всъщност ,по въпроса много се спори вреди или не ,но понеже аз имах проблеми в началото на бременността ,реших да спра кафето ,алкохола ,секса ,че даже и пътуването с градски транспорт.Иначе 5 чаши кафе за здрав човек ми се виждат много ,какво остава за бременна..има други алтернативи за ниското кръвно ,например черен чай. Flutter Относно това ,че тонизира мускулатурата на цялото тяло ,то затова се пие сутрин ,а киселини предизвиква и още как!Но е въпрос на индивидуална поносимост ,според мен newsm78 Мисля ,че все пак 2 кафета са ти много  ooooh! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия