Септември на вратата чука, скоро с бебчета ще бъдем всички тука!

  • 26 339
  • 745
# 615
ами момичета имате точно едно денонощие ако не се лъжа!
почвате да правите упражнения малко, повечко секс и евентуално може и да стане Laughing Laughing
Виж целия пост
# 616
През 2012 година Слънцето е в знака Дева от 22 август - 20:08 ч. до 22 септември - 17:50 ч.

http://www.btv.bg/horoscope/id/4/signid/6/
Виж целия пост
# 617
През 2012 година Слънцето е в знака Дева от 22 август - 20:08 ч. до 22 септември - 17:50 ч.

http://www.btv.bg/horoscope/id/4/signid/6/

Ееее Ариелче ... златна си ми, мерси  Hug
Значи да стискам кълки до утре в 20:08 часа  Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 618
Аз си се интересувам от такива неща
И аз се радвам, че го открих, защото всяка година има разминавания, както и с китайския хороскоп, то е от февруари и се сменя всяка година.

Стискай, стискай Фейт - аз също стискам - нещо започна да ме наболва и да се схващам и аз, ама чакам наистина да заболи, за да кажа че са контракции
Виж целия пост
# 619
susamenna, честито бебе! Той е цял мъж, ще се справи бързо!  Heart Eyes

Най- много лъвчетата си харесаха 20.08. и това е .  Grinning
Виж целия пост
# 620
Stasy твойто на раждане ми прилича...особено щом ти се допишква при всяка контракция..Според мен ти е време за болницата...Всъщност от колко време си така, ако се задържиш така към 45 минути до час и нещата се усилват тичай към болницата и много стиснати палчета ако днес е денят Х Simple Smile
Виж целия пост
# 621
Стискай, стискай Фейт - аз също стискам - нещо започна да ме наболва и да се схващам и аз, ама чакам наистина да заболи, за да кажа че са контракции

Днес имах няколко втвърдявания, ама нищо повече   33uu
Снощи леки болки в кръста, ама пак нищо  Mr. Green

Виж целия пост
# 622
susamenna - да е силен и здрав сина ти да ви носи радост и щастие.Да се възстановиш бързо и той да се развива също ,за да се прибирате в къщи по - скоро .


Момичета това моето днес нямам думи ходих да давам кръв и урина и след това на пързалки с таткото и батото и като съм се завъртяла около дивана от около 13,30 -20,00 все това с малки ставания до тоалетна и да дам на баткото нещо за хапване а и аз да не заслабна  Whistling и сега не знам какво и с кой ще си кукам тази нощ
Виж целия пост
# 623
СУСАМЕНА, ЕДНА ГОЛЯМА ПРЕГРЪДКА ТИ ПРАЩАМ МИЛА  Hug ТИ СИ МАЙКА ГЕРОИНЯ. ЗА ТИЯ СЕДМИЦИ БЕБО Е НЕВЕРОЯТЕН, ГОЛЯМ МЪЖ...БРАВО!

Убедена съм, че всичко е наред, бебо е в кувьоз заради белите дробчета, изчакват да "узреят" и със сигурност няма да го държат в "клетката" повече от 5-6 дена. Моят малък мъж (бъдещ голям батко) се роди 1950 в 34 седм. и беше в кувьоза 8 дни (много пъти съм го споменавала вече)...а ти с този българин  Peace няма за какво да се притесняваш, всичко ще е наред.

Още веднъж честито, само здраве и весели моменти с малкия СИМЕОН (едно от мъжките имена, които харесвам)...браво и за избора на име   bouquet
Виж целия пост
# 624
Рошли , 2 часа съм така вече  Mr. Green Ако не затихнат до 20 минути, влизам в банята и потеглям  Mr. Green
Виж целия пост
# 625
Момичета как сте?Аз съм ОК.
Честито бебче на Сусамена.Да е жив и здрав малкия и много да ги радва и слушка.
Аз днеска разтоварих багажа,ама кабела за апарата останал в колата и утре ще Ви кача снимките,че сега мъжо е на работа с нея.
Наисина легълцето е страхотно.
Виж целия пост
# 626
Рошли , 2 часа съм така вече  Mr. Green Ако не затихнат до 20 минути, влизам в банята и потеглям  Mr. Green
Според мен изобщо не чакай ами тръгвай Naughty стискам палчета за теб Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 627
Всяка вечер като вляза и ме посрещате с ново бебче, толкова е вълнуващо  Heart Eyes
ЧЕСТИТО на maggitta и susamenna, много здрави и послушни бебчета ви пожелавам  Hug
Сега като погледнах susamenna  е със същия термин като мен  newsm09 а и като ви чета как нямате никакви контракции, а аз дори и с увеличената доза магнезии пак имам поне по 1 на час направо започвам да изпадам в ужас ... реших като го спра от другата седмица и лягам без да мърдам, че ми е много рано още.
Стаси, май май ще ни зарадваш с хубава новина много скоро, стискам палчета  всичко да е наред Praynig
Иначе аз днес отметнах малко работа - изпрах бебешките дрешки за болницата и сега съхнат в спалнята че на терасата е много прашно. Прах ги с тео бебе лайка и миришат много леко и приятно, на мен на бебче ми миришат  Heart Eyes
Виж целия пост
# 628
Рошли , 2 часа съм така вече  Mr. Green Ако не затихнат до 20 минути, влизам в банята и потеглям  Mr. Green
Според мен изобщо не чакай ами тръгвай Naughty стискам палчета за теб Hug Heart Eyes
Да, да, направо тръгвай, стига се помайва Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 629
Честито бебче на Магита!Голяяям да порасне и много да слушка!
Сусамена,спокойно,мила!Денис се роди 3050 кг и беше в кувиоз за 3 дни.Слагат ги заради дробчетата,не се тревожи,ще видиш,че съвсем скоро ще ти го дадат и ще се гушкате!Знам какво ти е,но всичко ще бъде наред! Hug
Стаси,стискам силно палци,ако е дошъл момента! Praynig
Моите стягания продължават,коремът ми става на камък,но малката ще трябва да почака поне до петък,че мама има час за разкрасителни процедури тогава Mr. Green....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия