„Бий дупе, да да не биеш гъзище”

  • 90 255
  • 1 799
# 105
Така ми звучат някои гледни точки, като най-меродавни и даване на акъл.
Не чети във форума, с такава нагласа можеш да се засегнеш от всеки и всичко, най- малкото помисли дали без дори да те познавам и да съм уверена, че имаш дете ми пука как го гледаш?
А аз мога да звуча като последна инстанция по всяка тема, занятията ми през годините са изисквали това и така се изразявам естествено, без да се напълвам. Казвах многократно и тук, че нямам мотивация специално да се старая да пиша форумоугодно, за да не дразня, предполагам всички трябваше отдавна да спрат да се дразнят и да разберат, че не налагам мнение, а си споря за спорта или с цел взаимопомощ казвам онова, което знам, пък който иска да го ползва.
Виж целия пост
# 106
Така ми звучат някои гледни точки, като най-меродавни и даване на акъл.
Ти си тип "Право, куме, у Очи", Пипи, не ги разбираш тия не толкова елегантни намеци за вина, безпомощни майки и най-доброто, на което са способни за децата си. Laughing
Няма намеци, казах каквото мисля. Убедена съм, че всеки от нас дава най- доброто от себе си и никой от нас не може да прецени или предвиди дали това е било най- доброто за конкретното дете. Затова по- добре да си говорим по принцип, кой знае отроците ни какъв път ще имат.
Но няма да обяснявам повече, който има нужда да се засегне от несъществуващ таен смисъл и намек в думите ми.
Виж целия пост
# 107
О, Бояна, но ти не си ли наказана в банята?  Mr. Green
Виж целия пост
# 108
О, Бояна, но ти не си ли наказана в банята?  Mr. Green
Там съм, но имам айфон.  Mr. Green
Виж целия пост
# 109
О, Бояна, но ти не си ли наказана в банята?  Mr. Green
Там съм, но имам айфон.  Mr. Green

Гледай само да не те надуши, че дупето ти яко.  Mr. Green
Виж целия пост
# 110
 Joy
Бояна, Касита,   bouquet
Виж целия пост
# 111
Така ми звучат някои гледни точки, като най-меродавни и даване на акъл.
Ти си тип "Право, куме, у Очи", Пипи, не ги разбираш тия не толкова елегантни намеци за вина, безпомощни майки и най-доброто, на което са способни за децата си. Laughing
Няма намеци, казах каквото мисля. Убедена съм, че всеки от нас дава най- доброто от себе си и никой от нас не може да прецени или предвиди дали това е било най- доброто за конкретното дете. Затова по- добре да си говорим по принцип, кой знае отроците ни какъв път ще имат.
Но няма да обяснявам повече, който има нужда да се засегне от несъществуващ таен смисъл и намек в думите ми.
За засягането - трудна работа. Все пак явната демонстрация на превъзходство е дразнеща. Flutter
Иначе няма нужда да обясняваш толкова, ама айде кажи нещо съществено и конкретно, достатъчно казуси бяха изложени в темата.
Теоретизирането е лесно.
Виж целия пост
# 112
Все пак явната демонстрация на превъзходство е дразнеща. Flutter
Точно това имах предвид. Peace
Виж целия пост
# 113
Все пак явната демонстрация на превъзходство е дразнеща. Flutter
Точно това имах предвид. Peace
Сори. Ако ме видите, набийте ме, за да се науча на скромност. Mr. Green Честно, не ми се занимава с вашите комплекси, имам си достатъчно мои трески за дялане. По темата казах каквото е нужно, не мисля, че има шанс да ме подхлъзнете да ви съветвам кога да биете или кога да не биете децата си. Има детски психолози, които срещу съответната сума ще ви дадат акъл точно по вашия казус, което е единствено смислено като даване на акъл  Wink Хубава вечер!
Виж целия пост
# 114
Хм, доста си груба в този си пост, че и комплексите ни "нацели".
Наказанието в банята май не ти действа. Thinking
Виж целия пост
# 115
Хм, доста си груба в този си пост, че и комплексите ни "нацели".
Наказанието в банята май не ти действа. Thinking

Човешки обясних защо и как звуча, вие продължавате да се обиждате. Какво да направя, ще си стоя в банята и толкова, симпатични непознати сте и не ми се кара с вас.
Виж целия пост
# 116
Да минем на отчет след 8-10-12 годинки, м?! Щото така само си ги мерим, ама... има време да се разбере колко сме били съвършени като родители...
Виж целия пост
# 117
Да минем на отчет след 8-10-12 годинки, м?! Щото така само си ги мерим, ама... има време да се разбере колко сме били съвършени като родители...
newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 118
Хм, доста си груба в този си пост, че и комплексите ни "нацели".
Наказанието в банята май не ти действа. Thinking

Човешки обясних защо и как звуча, вие продължавате да се обиждате. Какво да направя, ще си стоя в банята и толкова, симпатични непознати сте и не ми се кара с вас.
  bouquet
Виж целия пост
# 119
Аз лично не смятам да се извинявам и чувствам виновна за това, че ударих едното си дете, когато изневиделица се отскубна от ръката ми и за малко да го блъсне кола. Буквално за две крачки, а детето не беше бебе, на 4 години беше.

Ето колко сме различни хората. Аз имам много травматична случка с големия ми син когато около 3-4 годишен търчеше с все сила към дупката на една ограда, а зад нея натоварена шосе. Когато го настигнах прегракнала от викове и почти истерясала, само го прегърнах, вероятно до болка, треперейки от страх. Да го нашамаря въобще не ми бе минало през главата.

И не че съм идеална или че не съм правила грешки с децата си, особено с големия ми син, който е "трудно" дете, но никога не ми е хрумвало да смятам отговорен него за това, че аз не мога да се контролирам или да реагирам адекватно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия