Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 24 тема

  • 23 968
  • 723
# 255
Деси, стискаме палци всичко да е наред с малкия Мартинчо;)
И при нас е много хладно и е супер:)))
Иве, аз поръчах комплект чаршафчета с обиколник на Бертони от пакистник, по 50 лв. излиза, поносимо:)

Много ти благодаря, ще ги погледна, това определено е нормална цена Hug
Виж целия пост
# 256
Oт днес съм  в ОСМИ месееееееееееееееееееееец!!!! Heart Eyes Heart EyesДано устискам сега още 4 седмици поне... Praynig Praynig
Виж целия пост
# 257
Пипи благодаря ти много за комплиментите и за музичката,надявам се да и хареса на Мирая,защото на мен много  ми допада.(ако имаш време ще ми напишеш ли на ЛС как се казва албума,за да си го изтегля и аз  Praynig Hug)
Много кофти така с кърмата,жалко че не се получава.Но важното е Мария да се чувства добре и да не се мъчи.
За обиколниците ние взехме на бертони имаше промоция в айко за 43 лв ако не се лъжа.Обиколник,възглавничка,д.чарщав и олекотено.
Деси дано да не е нищо сериозно и да се оправя бързо детенце  Praynig
Ева честито 8мо месече   bouquet до тук си стигнала и до 9ти ще устискаш спокойно  Hug и не само ти,а всички мами
Виж целия пост
# 258
Ева честито айде още около 4-5 седмици пък после когато изберат да излизат малките душици. Hug

За музиката и аз съм чувала, че класическата успокоява.Да ви кажа да се посмеете малко мойта племенница не заспиваше без музика и то само Азис успяваше да я успива.Колкото до това с нечуването и тя така правеше отначалото, но докторката каза че трудно се концентрират и затова не обръщат внимание на говор всеки пат.
Ааа пуснете линк като намерите тези парчета за приспиването, за които говорите.
Виж целия пост
# 259
Евааа, ще устискаш! Тук се шегуваме, че всички, които сме лежали в патология след това преносваме бебетата  hahaha
Ох, честит дъжд - направо ми се иска да изляза навън и да се лазходя...в апартамента е още задушно, ако имахме походно легло щях да стоя на терасата.
А моят племенник/3 г/ онзи ден ме пита дали можело да ми бие бебето Rolling Eyes И аз го питам е защо? а той ме отговори - Ако не слуша hahaha
Виж целия пост
# 260
Къде е тоз дъжд,аз откога го чакам ааааааааааааааа не е честно ,пращай гооооооооо ФУСТА...)) ЕВКА честит ти 8 месец и ние да те последваме  Praynig   тук само ураганен вятър имаме засега  Joy от АФРИКА сега сме на торнадо  Joy   вдругиден незнам какво ще е ,хахахха..)))) Тази вечер няма аязмо.ще ме изядът мечките и вълците в таз буря  Joy   Утре отивам сутринта на ПКК,стискайте палци хемоглобина да се е вдигнал,иначе  #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 261
Къде е тоз дъжд,аз откога го чакам ааааааааааааааа не е честно ,пращай гооооооооо ФУСТА...)) ЕВКА честит ти 8 месец и ние да те последваме  Praynig   тук само ураганен вятър имаме засега  Joy от АФРИКА сега сме на торнадо  Joy   вдругиден незнам какво ще е ,хахахха..)))) Тази вечер няма аязмо.ще ме изядът мечките и вълците в таз буря  Joy   Утре отивам сутринта на ПКК,стискайте палци хемоглобина да се е вдигнал,иначе  #Cussing out #Cussing out

Стискам, и аз утре съм на кръвни, ама си го знам моят, че не мърда Laughing
Виж целия пост
# 262
Лаленце, Иве:) стискам палци, стискайте и вие, че и аз ще давам кръв!
Фуста, как съм се смяла, голям сладур твоя племенник;)))
Ева, честит осми месец! Пожелавам ти безпроблемно да стигнеш до термин;)))
Жени, и ние май същия комплект на Бертони взехме, но от pakostnik.bg излиза 50 лв.!
При нас не е валяло днес, но такъв хладен вярър духа, супер е;)
Виж целия пост
# 263
Лаленце, Иве:) стискам палци, стискайте и вие, че и аз ще давам кръв!
Фуста, как съм се смяла, голям сладур твоя племенник;)))
Ева, честит осми месец! Пожелавам ти безпроблемно да стигнеш до термин;)))
Жени, и ние май същия комплект на Бертони взехме, но от pakostnik.bg излиза 50 лв.!
При нас не е валяло днес, но такъв хладен вярър духа, супер е;)

Успех, стискам палци Hug
Виж целия пост
# 264
Значи стискаме палци взаимно  Hug Изобщо не ми се пият хапове желязо  #Cussing out гадни са ми...)))
Виж целия пост
# 265
Здравейте тумбачетаааа  Hug
Мн ми липсвахте
5 дена бяхме на гости на свеки и нямах интернет зада ви пиша
Как сте ? Виждам всички сте активни Simple Smile
Нямам възможност да изчета всичко което сте писали Sad
Ако има нови бебоци - честитоооо
Ако има нови мами : добре сте дошли в темичката ни

Многооо ви  Hug всички до една
Виж целия пост
# 266
Еве,честит ти осми,мила Hug
Лаленце,стискаме,злато Hug Hug
Поздрави и лека на всички Hug
Виж целия пост
# 267
Относно хемоглобина: моя позната е вегитарианка и съответно по време на бременност хемоглобина и е бил нисък.Каза, че пиела редовно чай от коприва и за 2-3 дни го вдигала толкова, че чак д-ра се чудил.И аз все се каня да си купя, че и моя последният път беше 110.Засега наблягам на дробчетата, не си купих желязо, въпреки че ми го изписаха  Embarassed
Виж целия пост
# 268
Добро утро поспаланки. Сервирам ви закусчица



Успех на момичетата, които са на изследвания.
Виж целия пост
# 269
Минавам супер набързо. Това е музиката за бебешори:


 Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия