Къде в Бургас (33)

  • 101 276
  • 737
# 360
Моля предложете ми място където могат да празнуват рожден ден 11 годишни деца  Rolling Eyes, по детските парти центрове вече им е скучно.
Питайте самите деца Laughing На басейн /в х-л България може би/ или на Караоке
Виж целия пост
# 361
Здравейте,някой да е ходил на фотоепилация в козметичен център Fresh Line?Моля ви дайте мнение,защото все още не съм категорична в решението си ,а и не искам да се изръсвам излишно с парички...
Виж целия пост
# 362
Почти съм сигурна, че няма да намеря това, което търся, но за всеки случай да питам.
Къде мога да намеря от онзи огромен рецептурник, по който се готвеше навремето по столовете и който се изучава в ТОХ.
Виж целия пост
# 363
Почти съм сигурна, че няма да намеря това, което търся, но за всеки случай да питам.
Къде мога да намеря от онзи огромен рецептурник, по който се готвеше навремето по столовете и който се изучава в ТОХ.

Аз съм учила в ТОХ, но нито съм изучавала такъв рецептурник, нито съм зърнала.
Виж целия пост
# 364
Почти съм сигурна, че няма да намеря това, което търся, но за всеки случай да питам.
Къде мога да намеря от онзи огромен рецептурник, по който се готвеше навремето по столовете и който се изучава в ТОХ.

Аз съм учила в ТОХ, но нито съм изучавала такъв рецептурник, нито съм зърнала.

Не зная кога си завършила и каква специалност, но когато аз учих там имаше едни много големи рецептурници. Рецептите там бяха приети за един вид БГ стандарт и по тях се готвеше в столовете на училища, градини, предприятия и т.н.
Виж целия пост
# 365
Моля предложете ми място където могат да празнуват рожден ден 11 годишни деца  Rolling Eyes, по детските парти центрове вече им е скучно.
Питайте самите деца Laughing На басейн /в х-л България може би/ или на Караоке


 Или боулинг
Виж целия пост
# 366
Почти съм сигурна, че няма да намеря това, което търся, но за всеки случай да питам.
Къде мога да намеря от онзи огромен рецептурник, по който се готвеше навремето по столовете и който се изучава в ТОХ.
http://knizhen-pazar.net/
Виж тук дали ще откриеш
Виж целия пост
# 367
Момичета, от къде мога да купя трикотажна блуза с остро деколте като за ок. 60-год. дама, да става за под сако? За подарък за РД ми трябва, ако е някъде в центъра, супер ще бъде.

Тръгваш от стоматологията надолу по главната. Някъде срещу бившата Валентина (сега Райфайзен) нали има една пресечка. Точно на ъгъла има магазин, който мисля че ще ти свърши работа. Оф, много зле обяснявам.  ooooh! Разбра ли нещо?


Мисля, че има предвид червения блок срещу Валентината. Отстрани на блока има вестникарски павилиони. На ъгъла, в самия блок има магазин на "Акропол". Там има доста евтини блузи и потници.

Точно! С твоя помощ стана работата  Simple Smile

Да, знам го магазина! Мерси за подсказката!
Виж целия пост
# 368
Почти съм сигурна, че няма да намеря това, което търся, но за всеки случай да питам.
Къде мога да намеря от онзи огромен рецептурник, по който се готвеше навремето по столовете и който се изучава в ТОХ.

Аз съм учила в ТОХ, но нито съм изучавала такъв рецептурник, нито съм зърнала.
И по мое време в ТОХ-а се учеше по този рецептурник,но мисля че той не се преиздава от много години ,така че не знам дали ще можеш да го намериш някъде изобщо.
Може би в ТОХ-а,в библиотеката или в някоя друга такава може да го намериш
Виж целия пост
# 369
Моля предложете ми място където могат да празнуват рожден ден 11 годишни деца  Rolling Eyes, по детските парти центрове вече им е скучно.

Преди няколко месеца ходихме на РД на 10 годишни деца /близнаци/ в Танцовата академия. Много се хареса от всички. Има една вътрешна по-малка зала, където децата се забавляваха. От самото заведение предлагат аниматорки, които забавляваха децата със съобразени за възрастта им състезания. Получи се много добре, защото децата бяха вътре необезпокоявани от никого и почти без надзор, както се казва. Менюто също беше точно като за тях - триъгълни сандвичи и пържени картофи в отделни чинийки за всеки, а напитките бяха сложени като на блок маса. Всеки сам си избираше от там. Яденето и пиенето също са вътре в заличката. Ние, няколко майки си пихме кафе и клюкахме на спокойствие в основната зала.
Виж целия пост
# 370
Къде се намира тази танцова академия?
Виж целия пост
# 371
 В "Славейков" с/у КАТ.
Виж целия пост
# 372
В "Славейков" с/у КАТ.
Мерси! Не знаех, че там организират рождени дни.
Виж целия пост
# 373
Моля предложете ми място където могат да празнуват рожден ден 11 годишни деца  Rolling Eyes, по детските парти центрове вече им е скучно.

Преди няколко месеца ходихме на РД на 10 годишни деца /близнаци/ в Танцовата академия. Много се хареса от всички. Има една вътрешна по-малка зала, където децата се забавляваха. От самото заведение предлагат аниматорки, които забавляваха децата със съобразени за възрастта им състезания. Получи се много добре, защото децата бяха вътре необезпокоявани от никого и почти без надзор, както се казва. Менюто също беше точно като за тях - триъгълни сандвичи и пържени картофи в отделни чинийки за всеки, а напитките бяха сложени като на блок маса. Всеки сам си избираше от там. Яденето и пиенето също са вътре в заличката. Ние, няколко майки си пихме кафе и клюкахме на спокойствие в основната зала.


А колко излиза един такъв РД?
Виж целия пост
# 374
Препоръчайте ми добри алпинисти, от тия дето правят външна топлоизолация по блоковете. Ако може с координати  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия