Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXIV

  • 53 768
  • 732
# 315
Не се ръководя по оценките в енциклопедията. Има филми оценени с 8+, на които аз съм давала 1 или 2. Все пак това е някаква осреднена оценка, а и зависи от броя на гласувалите хора. Неслучайно в топ 250 влизат филми, за които са гласували мисля над 5 000 човека.

За Злокобен остров ще кажа само Хареса ми първия път като го гледах, хареса ми и втория. Добър е. Иска ми се да се случи така, че да го гледам наново. В неделя не успях да се НаЛеонардя подобаващо, защото заспах (сефте)
Виж целия пост
# 316
Тувалу е много топла, чудесно заснета история. Пълен е с интересни образи. Комедия от типа смях през сълзи. Има от всичко по малко, приказка, драма, комедия, идеали...
  Напомни ми за Вагнер, плюс всички препратки към Чаплин, братята Маркс ако щете, а защо не и Жан-Пиер Жьоне. Даже и Кустурица, погребението в басейна си беше Циганско време отвсякъде. Simple Smile
Много обичам такива филми, с детайлите му, с героите с история... като започнеш от слепия баща, минеш през накривения часовник в магазина за части, през това как си 'четяха' сънищата, та чак до бандата всеотдайни бездомници.... майката, типичната касиерка ('лелката в банята'), братът келеш...
 

Виж целия пост
# 317
Аз го почнах, но не съм го довършила Тувало, включвам се да се съглася с Тина, че и на мен много ми напомни на Жан-Пиер Жьоне и Костурица.
Виж целия пост
# 318
Гледах Зов за завръщане (Total Recall). Хараса ми и си е точно филм за кино. Накрая малко ми загуби вниманието, но все пак мога да кажа, че препоръчвам Simple Smile
Виж целия пост
# 319
Радвам се, че ви е харесал "Тувалу". Hug
Спомних си за него покрай онзи списък с чужди филми, снимани в България. Peace
Виж целия пост
# 320
На мен "Тувалу" също ми напомни за "Вагнер" и за Кустурица...
И не писах по-рано за него, защото още ме сърби клавиатурата да зачеша една тирада анти-Артиста  Mr. Green
Нооо, ще ви/си я спестя.
Идеята на тирада в общи линии щеше следната - черно-бяло и нямо кино в наши дни МОЖЕ да се прави, но принципно се получава по-добре, АКО не се прави конюнктурно... ПФФФ!!!
Виж целия пост
# 321
Гледах "The tall man".  Това е някакъв майтап, нали? Направо ме остави в недоумение.
Привлече ми инереса, задържа го, обичам жанра. Но концепцията ме изуми отвсякъде.
Виж целия пост
# 322
Гледах 'Мъже в черно3' - малко ала 'Пътеводител на времево-пространствения стопаджия'  Laughing, забавно непретенциозен, разтоварващ  Peace

П.П. Акаша, много сладко детенце  Heart Eyes
Виж целия пост
# 323

П.П. Акаша, много сладко детенце  Heart Eyes

Мерси! Аз съм детенцето. Laughing
Виж целия пост
# 324
Изгледах първи епизод на Mildred Pierce, страшно ми хареса. Кейт Уинслет, нищо че прилича на типичната лелка, страшно много я харесвам. И тук прави страхотна роля.
Виж целия пост
# 325
снощи гледах The Five-Year Long Engagement, и съм много разочарована, имаше заавни моменти, но беше прекалено дълъг и скучен. Очаквах много повече  Tired
Виж целия пост
# 326
снощи гледах The Five-Year Long Engagement, и съм много разочарована, имаше заавни моменти, но беше прекалено дълъг и скучен. Очаквах много повече  Tired

А субтитри за него от къде намери? Че съм го дръпнала и аз отдавна, но не намирам никъде субтитри...
Виж целия пост
# 327
снощи гледах The Five-Year Long Engagement, и съм много разочарована, имаше заавни моменти, но беше прекалено дълъг и скучен. Очаквах много повече  Tired

А субтитри за него от къде намери? Че съм го дръпнала и аз отдавна, но не намирам никъде субтитри...

аз свалях от замунда и си имаше ,ето го http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=324093
Виж целия пост
# 328

Темата е за филми които са ни харесали. Щом няма коментар, значи се придържам към заглавието на темата.
Виж целия пост
# 329
Гледах Tre metri sopra il cielo -пълен ужас ooooh!, тези като са ги избирали за главни актьори не би ли трябвало да са минали поне някакъв курс по акт. майсторство  newsm78 то аз бих се справила по-добре от тях ooooh! нямаше никаква химия между тях, абсолютно в нито един момент не можа да ме грабне филма.....а главния актьор беше пълно дърво през цялото време.
Свалила съм и втора част- набързо я превъртях, защото сега нямам време да я гледам, но поне актрисата ми харесва...
Иначе в испанската версия нито една от двете мацки не ми хареса особено /Катина ми хареса/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия