Lady Popular 8

  • 92 443
  • 747
# 375
Somniatorq , аз засега имам два костюма и съм почти стигнала до третия!Поне спечелих костюма който исках, това беше втория костюм, но все пак тайничко се надявам да спечеля всички!

Ох и аз него искам и се чудя дали да си купувам еликсири. Дали си струва? Всъщност аз имам първия за 2%, но не знам.
Виж целия пост
# 376
Аз спечелих първите два костюма. Първия от втория път, втория от първия път. Купувам си всички елексири, които са с долари, диаманти не давам Crossing Arms. До където стигна-до там Peace
Виж целия пост
# 377
Somniator, аз си купувам елексири, но дори с тях не можах да спечеля костюма от първия път.Според мен не си струва, но ако имаш лейди долари или диаманти можеш да опиташ.
Виж целия пост
# 378
Пак съм аз! Rolling Eyes Не можах да си редактирам предния пост и затова пиша нов.Видях в целите, че на следващото ниво ще трябва да си купя ангелския костюм, който струва 17 097 л.д. , а по мои сметки ще мина това нивото на което съм в момента след 13 дни, от гаджето получавам по 1500 л.д. , 500 отиват за мистериозния бутик, или неща от супермаркета и остават 1000 л.д. , аз си напуснах апартамента да не ми взима пари и за 13 дни ще спечеля 13 000 л.д. , а ангелсикя костюм е 17 097 л.д. Ако някой може да ми помогне с 4000 л.д.? Embarassed Другите 97 л.д. ще си ги изкарам от мини игрите.Ще съм ви много благодарна ако помогнете малко, защото трябва и дискотеката да посещавам.Разбира се, че ще върна парите на този който ми помогне при първа възможност!Наистина ще се радвам ако помогнете, защото сега имам само 500 л.д.
Ако някой пита от работата не мога ли да печеля пари, пуснала съм си лейдито на курс.
Виж целия пост
# 379
Здравейте и от мен,
аз също играя лейди популар и вече съм на 51 ниво, играта е интересна, но за жалост много бавно се качват нивата. Ако някой има нужда от помощ да ми пише, лейдито ми е brittanysaville. Ще помогна на всеки на който мога.
Лек ден от мен Simple Smile
Виж целия пост
# 380
Здравейте!
Има ли някоя която има клуб в fashion arena , че нещо не ми върви и тях?  Sad
Виж целия пост
# 381
и на мен ми трябва клуб спешно
Виж целия пост
# 382
Здравейте дами Hug! Отново търся помощ за дуелите, имам нужда от 1000, за да мина нивото Whistling. Ако някой има желание да помогне, нека праща на лейди Росалина, обещавам да ги изигравам бързо.
Виж целия пост
# 383
и на мен ми трябва клуб спешно

Как ти е лейдито?
Виж целия пост
# 384
Ето целите на 86 ниво:
1. работи, като адвокат 280часа на това ниво.
2. Имаш нужда от 9 000 000 точки, за да достигнеш следващото ниво.
3. Трябва да дадеш своя глас най-малко 120 пъти от понеделник до следващия понеделник ( период на един Подиум за апартаменти).

По груби изчисления ще ми трябват около 300 дни докато събера толкова точки...
Виж целия пост
# 385
Ето целите на 86 ниво:
1. работи, като адвокат 280часа на това ниво.
2. Имаш нужда от 9 000 000 точки, за да достигнеш следващото ниво.
3. Трябва да дадеш своя глас най-малко 120 пъти от понеделник до следващия понеделник ( период на един Подиум за апартаменти).

По груби изчисления ще ми трябват около 300 дни докато събера толкова точки...
Благодаря ти за целите на 86 ниво. Някоя лейди, която е на 89-90 може ли да каже целите, които са за нивата 87, 88, 89 и 90?
Виж целия пост
# 386
Здравейте!Видяхте ли новото събитие?Страхотно е!Аз съм на път да спечеля фон! Mr. GreenПожелайте ми успех!
Виж целия пост
# 387
Здравейте!Видяхте ли новото събитие?Страхотно е!Аз съм на път да спечеля фон! Mr. GreenПожелайте ми успех!
Пожелавам ти успех мила.  Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 388
Здравейте!Видяхте ли новото събитие?Страхотно е!Аз съм на път да спечеля фон! Mr. GreenПожелайте ми успех!
Пожелавам ти успех мила.  Simple Smile Simple Smile

Мерси!  bouquetАма диамантите се свършиха! Laughing #Cussing outМай ши трябва да се купуват нови!
Виж целия пост
# 389
Привет, момичета!   bouquet
Мисля, че не съм писала в темата ви преди, но ви чета от време на време. Имам лейди на европейския сървър и се зачудих за някои неща около новото събитие, ще съм много благодарна ако някоя от вас може да ми помогне с малко инфо.  Embarassed
Нашия форум е малко позаспал - лято е все пак, а българския форум не е видим за нерегистрирани като моя милост.  Tired

Една мацка ми спомена, че мидичките, които се получават от картите носят прически - 30 миди събрани от 1 карта печелят 1 причеста. Това ли носят тези миди и ако да, дали някоя мила дама може да даде линк към снимка с някои от новите прически?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия