Проклятието на грозната жена

  • 43 333
  • 879
# 180

На това създание ще му откриеш ли 1% красота?

Това ИСТИНСКО ли е?????? Shocked Shocked
Виж целия пост
# 181
Егати кукуто  Joy . Обзалагам се обаче, че е много забавна. Нужно й е!
Виж целия пост
# 182
Неее, това трябва да е фотошопнато! Не може да е истина!
Виж целия пост
# 183

Не ми се вярва.  Shocked
Виж целия пост
# 184
Да споделя едно мнение. Забелязали ли сте, че готините ви съученички и приятелки си стоят неомъжени или са разведени, а тези дето бяха много неугледни са задомени. Моя мъж смята , че  готините жени никой не смее да  ги заговаря и всеки си вика " тая няма да ми върже"  hahaha и затова си остават сами. При мойте познати това наистина е правило-хубавите ябълки прасетата ги ядат, а по-грозничките и неугледните си намериха супер половинки и те ги гледат в очите освен това Peace

Ми не  Sad- по-смотаните тогава, си останахме неомъжени Sad.
Никога няма да забравя на една бригада как си говореха за мен съжалително две от работничките  - "Ми като е смотана, какво, да я оставим да измете целия цех ли?"
Виж целия пост
# 185
Да споделя едно мнение. Забелязали ли сте, че готините ви съученички и приятелки си стоят неомъжени или са разведени, а тези дето бяха много неугледни са задомени. Моя мъж смята , че  готините жени никой не смее да  ги заговаря и всеки си вика " тая няма да ми върже"  hahaha и затова си остават сами. При мойте познати това наистина е правило-хубавите ябълки прасетата ги ядат, а по-грозничките и неугледните си намериха супер половинки и те ги гледат в очите освен това Peace

Наистина най-неугледните се задомиха първи. Родиха първи, даже вече успяха и да се разведат първи. Повечето едва сега се захванаха да "улягват" и раждат. Та освен външен вид успяха и да направят по нещо за развитието си след гимназията. Конкретно моите познати с първокласници (много малко на брой) не направиха кой знае какво друго, освен въпросните първокласници.  

Та мисълта ми е, че от задомяване до задомяване има разлика.
Виж целия пост
# 186
Розмариня, и аз ще се съглася с Касита.
Виж целия пост
# 187
Бижу,казвам субективни,защото не е важно само първото впечатление.Първосигнално не откривам нищо привлекателно в първата снимка и нищо отблъскващо на втората.Но това е само на пръв поглед,не съм общувала с тези особи.Иначе както съм писала преди няколко страници нищо чудно да намеря нещо хубаво в едната ,а от другата да остане само една куха фасада.
Виж целия пост
# 188
Хубаво де, ето ви друго същество. И то ли е фотошопнато?

лили13, все пак темата е за физическите измерения, не за духовната красота ...
Виж целия пост
# 189
Хубаво де, ето ви друго същество. И то ли е фотошопнато?
Ох, жестока си  Shocked
Виж целия пост
# 190
Хубаво де, ето ви друго същество. И то ли е фотошопнато?

Не, не е, това е някакво заболяване. Sad
Да си болен и грозен е различно.
Виж целия пост
# 191
Провал от всякъде е Магито, не четеш внимателно Синеочке  Wink

И аз като пианиста - толкова си мога с тия две хубави очи и акъла на дете  Flutter

Като сме подхванали музите - Гала на Дали и Елюар? Муза и съпруга. (красавица? провал?)  Grinning
Виж целия пост
# 192
Тя и Лиля Брик не е цвете за мирисане  Mr. Green
Виж целия пост
# 193
Не, не е, това е някакво заболяване. Sad
Да си болен и грозен е различно.
А на това какво оправдание ще му намерите? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 194
Неееееееееееееееее, имай милост.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия