Проклятието на грозната жена

  • 43 343
  • 879
# 165
Сара-Джесика е грозна, но готина! Laughing


Много при това  Grinning
Грозна или готина?  Grinning

И двете   Wink
Виж целия пост
# 166
Обич синеока успя да ме разсмееш   bouquet А красотата/грозотата са субективни понятия. Фактът,че хора които ние смятаме за непривлекателни имат до себе си мъже и семейства/някой дори по два пъти/ говори красноречиво. Сещам се за един познат не голям хубавец/според мен/ но в очите на родната му майка прекрасен.Та когато той се задомил майка му изказала недоволство от грозотата на снаха си.Но нашият човек веднага я оборил като й  казал" вземи моите очи и я виж с тях"  Grinning
Виж целия пост
# 167
Хората не се женят само по хубост. На някои им е достатъчно да има кой да ги вземе и се нагаждат в последствие.
Виж целия пост
# 168
Иначе не вярвам в проклятия...'щото представете си как една Маргарет Тачър, примерно, набива чипс на някой диван пред "Дързост и красота" и дудне "Ако бях красива като Брук, можеше и да излезе нещо от мен"...  Crazy

Ами тя по форумския стандарт си е с проклятие от където и да погледнеш. Наложило й се е да работи много, никога не са й писали шестици по милост в училище, мъжете вероятно не са я черпели нещо повече от кафе и т.н.... пълен списък има на 2-3та страница. Провал от всякъде е Магито, не четеш внимателно Синеочке  Wink


Виж целия пост
# 169

 Сара Джесика Паркър също не е хубава, но чак грозна не е. Най малкото има прилична фигура и не лоши очи. Заради единия голям нос няма да набеждавам всеки за грозен. По улиците що по грозотии ходят, ама жалко, че са неизвестни.

Не знам къде го видя хубавото тяло Thinking, ако имаш предвид слаба, слаба е, да но е кривокрака и жилеста.

Оффф, звуча като някоя хейтърка, Сара също не ми е неприятна. Peace
Ами и Памела Андерсън е кривокрака, но е секс символ. Хубаво тяло за мен е това, а Сара Дж. Паркър дори има не лоши гърди. Миранда от "Сексът и градът" например за мен е по грозна от нея.
Виж целия пост
# 170
Хората не се женят само по хубост. На някои им е достатъчно да има кой да ги вземе и се нагаждат в последствие.
Че кой говори за женитба? Хортуваме си за грозни жени и тяхното проклятие.  Mr. Green
Виж целия пост
# 171
Andariel,според мен това са по-скоро изключения.По-голямата част се женят защото се привличат физически имат еднакво светоусещане, намерили са сродната си душа и т.н
Виж целия пост
# 172
Известна грозница е и Барбра СТрейзанд. Странна двойка бяха с Р.Редфорд.  Но нямам нищо против и мен да ме прокълнат с него.
Виж целия пост
# 173
Да споделя едно мнение. Забелязали ли сте, че готините ви съученички и приятелки си стоят неомъжени или са разведени, а тези дето бяха много неугледни са задомени. Моя мъж смята , че  готините жени никой не смее да  ги заговаря и всеки си вика " тая няма да ми върже"  hahaha и затова си остават сами. При мойте познати това наистина е правило-хубавите ябълки прасетата ги ядат, а по-грозничките и неугледните си намериха супер половинки и те ги гледат в очите освен това Peace
Виж целия пост
# 174
Известна грозница е и Барбра СТрейзанд. Странна двойка бяха с Р.Редфорд.  Но нямам нищо против и мен да ме прокълнат с него.
Когато проклятието се махне от твоята глава, нареждам се на опашката!

Всъщност, вече има теми за проклятието на красавиците и грозниците. Ама все с ХХ хромозоми. А носителите на ХУ хромозоми имат ли проклятие, хм?
Виж целия пост
# 175

Ами и Памела Андерсън е кривокрака, но е секс символ. Хубаво тяло за мен е това, а Сара Дж. Паркър дори има не лоши гърди. Миранда от "Сексът и градът" например за мен е по грозна от нея.

Нали? Сара-Джесика обаче не е секссимвол въпреки че има криви крака. Laughing Peace
Обективно Миранда е по-красива от Кари - има правилни и хармонични черти. Субективно? Колкото хора, толкова мнения.
Виж целия пост
# 176
Тези кокаляци на аватара на пасинет, красиви ли ги намирате?

Да и имам кокаляците.  Laughing
Скрит текст:


Обективно Миранда е по-красива от Кари - има правилни и хармонични черти.
А тялото е грозно, въпреки, че не е жилесто.  Laughing
Виж целия пост
# 177
А красотата/грозотата са субективни понятия.
Абе не са чак толкова!
На това създание ще му откриеш ли 1% красота?
А на това грозота?
Виж целия пост
# 178
Да споделя едно мнение. Забелязали ли сте, че готините ви съученички и приятелки си стоят неомъжени или са разведени, а тези дето бяха много неугледни са задомени. Моя мъж смята , че  готините жени никой не смее да  ги заговаря и всеки си вика " тая няма да ми върже"  hahaha и затова си остават сами. При мойте познати това наистина е правило-хубавите ябълки прасетата ги ядат, а по-грозничките и неугледните си намериха супер половинки и те ги гледат в очите освен това Peace
Whistling
Виж целия пост
# 179
Rossy de Palma е грозничка, но това не и пречи да е муза на Петро Алмодовар и страхотна актриса.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия