Проклятието на грозната жена

  • 43 288
  • 879
# 285

Иванка или Ивана имаш предвид?
Защото нито едната, нито другата са успели от световния елит.
Все едно да кажем, че Крис Кардашан е успяла жена от световния елит Rolling Eyes
-  въпреки, че Иванка прави кариера покрай баща си.
ИваНКА съм написала. Дъщерята имам предвид.
Не че и майката не е направила кариера Simple Smile
Виж целия пост
# 286
Хайде сега, нямало грозни жени. А Ц.Цачева? А Искра Фидосова? Те да се явят на Мис България ли?
Само анорексичните 16-годишни , явяващи се на Мис България ли са красиви според теб?    hahaha
Моля, всички над тази възраст и над 40 кг на 180 см да отиват да се гръмнат.    Twisted Evil
По-нататък май няма смисъл да чета 20 страници умнотии.....    Laughing
Виж целия пост
# 287
[quote author=Приятно ми е - Богиня! link=topic=675971.msg22849274#msg22849274 date=1346185404 PeaceАко си грозна, поне няма да те обвиняват, че си постигнала нещо по "онзи" начин. Но не е гаранция. Винаги е имало извратени перверзници Mr. Green
[/quote]
TТук си много в грешка.   Peace Всички познаваме не особено атрактивни жени, които въртят по един куп мъже на малкия си пръст.
Виж целия пост
# 288
Значи има много извратени перверзници.
Виж целия пост
# 289
Момичета, стига сте конкретизирали и по двете теми, коя от публичните личности е красива и коя грозна. Темата е за "проклятието". Има ли такова нещо, в какво се състои то. То е ясно, че понятието красив-грозен е силно субективно. Но да кажем има някакви публични критерии за хармоничност на чертите. Тези обществени критерии периодично се менят и са различни за различните раси и култури. Темите от философски, се превръщат в обсъждания на махленско ниво.
Освен това има разлика между грозен и дебел. Дебелия може да отслабне, ако иска. Wink
Виж целия пост
# 290
Проклятие още е защото:
Вчера отиваме с детето в един хипермаркет, минавам на касата да платя, поставям продуктите на лентата, но продавачката гледа някъде до мен, а аз очасквам дежурното "добър вечер", но тя изабщо не го прави, а машинално започва да маркира покупките ми. Хващам погледа и  и се обръщам в посоката му да видя къкво толкова гледа. Rolling Eyes
А тя милата, зяпнала в мъжа до мен, верно хубав някакъв, но той пък впил изцъклен поглед в мене. И тя продължава настоятелна да го гледа, но той не отмества очи от моя милост.
Накрая тази ми хвърли някаквъм гневен поглед с думите 56.40 и потъна в нещастието си, като започна да маркира неговите покупки, а той още ме изпращаше с очи..
Ами сега...какво да направя, какво Tired
Виж целия пост
# 291
Приписват го на Абрахам Линкълн:

Представили му мъж, кандидат за някаква длъжност в администрацията. С добри препоръки, надежден. Линкълн го върнал, като се аргументирал пред секретаря си, че въпросният мъж е много грозен.

Секретарят направо не повярвал, че толкова нелепо нещо може да е пречка за заемане на поста.

Линкълн отговорил: "Господинът е на 35 години. Всеки може да си позволи да бъде грозен до тази възраст, но ако след това не е станал красив, отговорността е изцяло негова."

(Случката става във време, когато не е е имало силикон, козметика и пластична хирургия.)
Виж целия пост
# 292
...
Ами сега...какво да направя, какво Tired

трябваше да се обърнеш , да  я застреляш и да и свършат мъките на жената Wink
Виж целия пост
# 293
Ами сега...какво да направя, какво Tired
Joy
Защо трябва да правиш нещо? Просто бъди красива....
Виж целия пост
# 294
 bowuu
Разкажете и вие нещо де... Laughing
Виж целия пост
# 295
bowuu
Разкажете и вие нещо де... Laughing

Имала съм случки. Не ми е приятно. Колкото и невероятно да звучи Embarassed Shocked Rolling Eyes.
Виж целия пост
# 296
bowuu
Разкажете и вие нещо де... Laughing
И аз наскоро имах подобна на твоята случка, ама как да я разкажа, като ще дойде вилико и ще ме заклейми като комплексарка, щото само говоря за себе си, без да доукментирам със снимки!?  Laughing
Мълча си и си изглеждам уверена в себе си.
Виж целия пост
# 297
Един път всички ме зяпат и ми се усмихват. Викам си колко са добри хората. Докато една жена не ми каза, че ми се е запретнала полата.
Виж целия пост
# 298
Ами освен пресен извод от тази сутрин да ти разкажа, не знам  какво друго.

Реших да се напомадя малко, да си подчертая красотата, а то аз и без това сал една спирала и фон слагам, та с новозакупената от мен за мега-гига-супер мигли спирала с огромна четка...нали, щях да си извадя очото и стигнах до извода, че не е за мен красутата, явно.  Laughing

Виж целия пост
# 299
Проклятие още е защото:
Вчера отиваме с детето в един хипермаркет, минавам на касата да платя, поставям продуктите на лентата, но продавачката гледа някъде до мен, а аз очасквам дежурното "добър вечер", но тя изабщо не го прави, а машинално започва да маркира покупките ми. Хващам погледа и  и се обръщам в посоката му да видя къкво толкова гледа. Rolling Eyes
А тя милата, зяпнала в мъжа до мен, верно хубав някакъв, но той пък впил изцъклен поглед в мене. И тя продължава настоятелна да го гледа, но той не отмества очи от моя милост.
Накрая тази ми хвърли някаквъм гневен поглед с думите 56.40 и потъна в нещастието си, като започна да маркира неговите покупки, а той още ме изпращаше с очи..
Ами сега...какво да направя, какво Tired
Ох, Шанти, моля те, моля, моля,     Praynig   , кажи, че това е опит за майтап.....и ти не си толкова ....лекомислена и повърхностна...ако те е срам да си признаеш пред целокупното форумско общество, може и на лични.
иначе ми разби цЕлата психо-лого-теория.  
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия