Проклятието на грозната жена

  • 43 286
  • 879
# 300
И защо да е тъпа? Нещо не схванах дълбоката мисъл.
Виж целия пост
# 301
Красимира, прекаляваш!
Виж целия пост
# 302
За проклятието беше темата на "грозниците", не в кой се взирали мъжете  Joy !
Шанталин да отива в красивата тема и да пусне снимка, ама не открадната от гугъла Laughing
Проклятието на физически некрасивата жена е, че изпада в две крайности, или постоянно се самосъжалява и всички са и виновни за това или, че губи реална представа, самооценка за себе си и почва да се изтъква постоянно във всичко, по този начин притъпява разочарованието в съзнанието си, което е накърнено от една недобра визия.
Виж целия пост
# 303
Горките грозници, тотално ощетени са от нормално поведение.  Laughing
Виж целия пост
# 304
Ох, Шанти, моля те, моля, моля,     Praynig   , кажи, че това е опит за майтап.....и ти не си толкова ....тъпичка....ако те е срам да си признаеш пред целокупното форумско общество, може и на лични.
иначе ми разби цЕлата психо-лого-теория.   


 Аха, надай се... достатъчно е  умна като жена, то стига.

  Иначе и аз имам скорошна случка, но е по-скоро като на Трещерка. Една сутрин отивам да купя прясно изпечено козуначе от една баничарничка до нас, от тия с гишетата, а там продавачката си лафи с един приятен на вид момък. Който се отдръпва да ми направи път да си поръчам, но ме гледа в лицето с особен поглед. Аз, уверена в неустоимия си ефект се усмихвам миличко, поръчам, вземам, и тъй като момъка продължава да ме зяпа се оттеглям, усещайки не само, че продължава да ме гледа в гърба, ами и нещо казва на продавачката.
 И като си отивам в къщи, виждам на огледалото в антрето, че така съм си мацнала крема набързо, че имам нещо като, хм, мустак...
Виж целия пост
# 305
Проклятието на грозната жена е огледалото, проклятието на красивата - старостта.

В пъти по болезнено е да си остаряла красавица, отколкото остаряла грозница. Laughing
Виж целия пост
# 306
Имам непреодолими симпатии към лекомислени жени...  Grinning
Виж целия пост
# 307
Проклятието на грозната жена е огледалото, проклятието на красивата - старостта.

В пъти по болезнено е да си остаряла красавица, отколкото остаряла грозница. Laughing

Точно това си мислех - и те ще остареят и тогава ние ще се смеем. Защото трудно се разделят с представата, че са ослепителни и на 60 кокетничат като младо момиче.
Виж целия пост
# 308

Проклятието на физически некрасивата жена е, че изпада в две крайности, или постоянно се самосъжалява и всички са и виновни за това или, че губи реална представа, самооценка за себе си и почва да се изтъква постоянно във всичко, по този начин притъпява разочарованието в съзнанието си, което е накърнено от една недобра визия.
И двете възможности предполагат, че жената е вторачена в собствената си външност и тя определя самооценката й. Което след определена възраст (да кажем 25-30 години) е характерно само за по-нискоинтелигентните жени.
Извинявайте, "Красива мама", но си е така  bouquet
Виж целия пост
# 309
Промених го, успокойте се!     Twisted Evil
Защото, Северина , и едно 9-10 годишно дете би било по-прозорливо в така описаната ситуация.
Затова и почти 99 % съм сигурна (или поне ми се иска да е така), че Шанти си се бъзика.....
Разбираш ли, че просто не е възможно да съществува толкова глупав човек?Освен ако не е умствено изостанал....а Шанти определено е съвсем наред с акъла.    Grinning

Оф, постът ми беше майтап.И вярвам, че Шанти ще го разбере, имайки предвид стила й на писане .    Hug

Виж целия пост
# 310

В пъти по болезнено е да си остаряла красавица, отколкото остаряла грозница. Laughing

Предпочитам първото, така все някога съм била красива, а не цял живот грозна.
Виж целия пост
# 311
Да ти кажа, аз все още не разбирам какво толкова имаше за осмисляне в тази така първична ситуация?
Виж целия пост
# 312


И аз не разбрах Краси какво иска да каже, кое е тъпото в поведението на Шантал? Да си метне шал на главата ли, че да не я зяпат?
Виж целия пост
# 313

Проклятието на физически некрасивата жена е, че изпада в две крайности, или постоянно се самосъжалява и всички са и виновни за това или, че губи реална представа, самооценка за себе си и почва да се изтъква постоянно във всичко, по този начин притъпява разочарованието в съзнанието си, което е накърнено от една недобра визия.
И двете възможности предполагат, че жената е вторачена в собствената си външност и тя определя самооценката й. Което след определена възраст (да кажем 25-30 години) е характерно само за по-нискоинтелигентните жени.
Извинявайте, "Красива мама", но си е така  bouquet
Кавичките може да ги махнеш ха-ха и ще стане реалното обръщение, което е трябвало да използваш Whistling Wink
Аз споделям моите наблюдения, кой се вторачва след 25 години само във външността си, видяхме в темата, но ако си мръсен духовно, много красив външно няма да си, те са взаимосвързани нещата!
Обаче ето теорията ми проработи, малко хора таят доброта в сърцето си, завистта и злобата ги погрозява, може да изглеждат толкова красиви ако бяха по-благи. Joy
Виж целия пост
# 314

Шанталин да отива в красивата тема и да пусне снимка, ама не открадната от гугъла Laughing

Много държа да ми покажеш  коя снимка е открадната от Гугъл .... Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия