Проклятието на грозната жена

  • 43 293
  • 879
# 360
Проклятието на грозната жена е, че никой не се интересува от тортичките и.

 Joy

Зеринтия, четейките стигам до извода, че не си особено красива. Щото нали, вътрешният мир се отразявал на външността и т.н.....

Ти каквато си добричка, трябва да си поне 100 кила. Щото нали дебелите били добри.



За темата научих от другата тема, тук също е интересно, особено някои изводи.
При всички положения това проклятие е по-гадно от онова проклятие.
Все проклятия обаче...излиза, че е най-добре да си по средата май
  Laughing Е що ми излиза поста в цитата?  newsm78
Виж целия пост
# 361
"Жената е негърът на света''-Джон Ленън Laughing
Виж целия пост
# 362
Ленън остава неразбран от мен.
Но аз и избора му на жена не съм разбирала никога... Crazy
Виж целия пост
# 363
...... Не можете ли да приемете, че за някои жени външния вид не е най-важното и те се измерват в малко по-друга ценностна система. Не всички красиви жени  са кокетни, пърхащи с мигли при появяването на мъж, Боже как ненавиждам такова поведение. Има и умни жени. Достатъчно умни, за да искат да бъдат преценявани по възможностите им, а не по дължината на полата и цепката на деколтето. Но мисля, че някои тук просто не могат да го разберат.
Peace
Слава Богу, имало и мислещи хора в тоз форум.
Иначе казано:в описаната ситуация от Шанталчето , поведение в стил:
"Ауу, мЪ тЪз грозна касиерка мЪ мрази, завижда ми на красотЪтЪ и затуй е толкоз злобна и невъзпитана!" е най-малкото инфантилно.
Дано сега стана ясно кое е глупавото в цялата тъпа ситуация.
Виж целия пост
# 364
Наистина ли не разбирате защо някои пишат само за сексапила си... Wink
Виж целия пост
# 365
Много ми харесва блога ти,Краси!Имам същите виждания за храненето,ще го изчета от-до.Тортите ти са суперски,респект!  bouquet
Виж целия пост
# 366
Наистина ли не разбирате защо някои пишат само за сексапила си... Wink
каже , че не се сещам ,
тя преди съвсем други работи пишеше , но после обърна нещата ; )
Виж целия пост
# 367
  Все пак момичето не претендира да чете Ницше в оригинал и да заема висок пост в мултинационална компания, просто регистрира факта, че на мъжете като я видят им потичат лигите... ами такива са си мъжете, акъла им е знайно къде като видят чифт хубави цици.
 
Ами, аз познавам няколко дами от форума, причиняващи обилно лигавене от страна на мъжете, ама нито една не ни осведомява във всяка тема колко е неотразима .....

Много ми харесва блога ти,Краси!Имам същите виждания за храненето,ще го изчета от-до.Тортите ти са суперски,респект!  bouquet
  bouquet
Виж целия пост
# 368
Аз пък да попитам: зашо захапахте Шантал?
Нали сме свободна държава, всеки има право на мнение, вкус и ориентация?  Wink
Така или иначе и в двете теми отдавна се загуби връзката към заглавията им...
Виж целия пост
# 369
Добре де ,поста на Шанталчето не е ли някакъв пример за проклятието на "грозната жена" -гледа ,а пък нея не я гледат.
То едва ли касиерката е била грозна просто Шанталче по е хващала окото .
Виж целия пост
# 370
кой знае какво е било , ти и анализи правиш ,
сигурна съм , че не е истина ...
Виж целия пост
# 371
Аз пък да попитам: зашо захапахте Шантал?


И аз питам?
Каквото ще да е, какво толкова ви дразни?
Аз не съм красавица неземна, но и на мен са се случвали подобни ситуации..Нищо лошо не е да ги разкаже някой.. Flutter
Виж целия пост
# 372
защото са едни и същи истории , които звучат измислено, тая последната пък съвсем ,
явно не сте ги чели достатъчно ...
Виж целия пост
# 373
защото са едни и същи истории , които звучат измислено, тая последната пък съвсем ,
явно не сте ги чели достатъчно ...
голяма работа, измислено или не..
реално красотата привлича внимание, факт  Grinning
аз от подобни неща не се дразня
Виж целия пост
# 374
защото са едни и същи истории , които звучат измислено, тая последната пък съвсем ,
явно не сте ги чели достатъчно ...
Ок, дори така да е (въпреки че едва ли имате доказателства), нека си дрънка... Пречи ли някому? Даже разведрява темите...  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия