Проклятието на грозната жена

  • 43 325
  • 879
# 375
...... Не можете ли да приемете, че за някои жени външния вид не е най-важното и те се измерват в малко по-друга ценностна система. Не всички красиви жени  са кокетни, пърхащи с мигли при появяването на мъж, Боже как ненавиждам такова поведение. Има и умни жени. Достатъчно умни, за да искат да бъдат преценявани по възможностите им, а не по дължината на полата и цепката на деколтето. Но мисля, че някои тук просто не могат да го разберат.
Peace
Слава Богу, имало и мислещи хора в тоз форум.
Иначе казано:в описаната ситуация от Шанталчето , поведение в стил:
"Ауу, мЪ тЪз грозна касиерка мЪ мрази, завижда ми на красотЪтЪ и затуй е толкоз злобна и невъзпитана!" е най-малкото инфантилно.
Дано сега стана ясно кое е глупавото в цялата тъпа ситуация.


А аз не мога да разбера защо красивата жена се определя по деколтето и дължината на полата, в комплект с пърхащи мигли? Нима това е определението ви за красива и поддържана жена?  Confused
Виж целия пост
# 376
Аз пък да попитам: зашо захапахте Шантал?


И аз питам?
Каквото ще да е, какво толкова ви дразни?
Аз не съм красавица неземна, но и на мен са се случвали подобни ситуации..Нищо лошо не е да ги разкаже някой.. Flutter

Ми разкажи, де.
Виж целия пост
# 377
На грозните-да, това им е определението.
Виж целия пост
# 378
bowuu
Разкажете и вие нещо де... Laughing
И аз наскоро имах подобна на твоята случка, ама как да я разкажа, като ще дойде вилико и ще ме заклейми като комплексарка, щото само говоря за себе си, без да доукментирам със снимки!?  Laughing
Мълча си и си изглеждам уверена в себе си.

Вероятно след като вие нарекохте тези, които си показват облика – ексхибиционистки?  Laughing

На грозните-да, това им е определението.

Съществува като вариант определено  Peace
Виж целия пост
# 379
защото са едни и същи истории , които звучат измислено, тая последната пък съвсем ,
явно не сте ги чели достатъчно ...
Ок, дори така да е (въпреки че едва ли имате доказателства), нека си дрънка... Пречи ли някому? Даже разведрява темите...  Mr. Green
Дразни ме, че е измислен образ, на когото се обръща твърде много внимание в уж сериозен форум, а хора, които говорят истини биват игнорирани.
Както и да е, не желая да влизам в конфликти с никого, това донася само негативни емоции на човек и влошава психическото му състояние, затъпява и деградира.
Извинение, ако съм наранила някого душевно, макар, че аз нямам такъв приоритет, както го правят други юзъри тук, пък иначе се представят на добрички, лицемерието е грозен пророк.
Айде да има Мир. Приятно събеседване в темата, аз макар и автор ще я напусна, изглежда е трудно да говорим с нормални емоции...
Виж целия пост
# 380
Ефектно затръшване на вратата след последна реплика, а?
Споко, не е нужно чак да абдикираш от темата си.
Всъщност сме в най-несериозната секция на този иначе много сериозен форум, та не се ядосвай чак толкова. Не трябва да има негативни емоции, развалят кожата, примерно...  Wink
Виж целия пост
# 381
Шанталчето и за мен е нереална, писала съм го много пъти, но пък за сметка на това е свежа. И искрено вярвам, че е красива тип Памела Андерсен с мъж тип Jason Statham, с русо ангелолико дете и много-много пари. Иска ми се да има такива хора.

Нереална ми е и Трещерица, както и Андариел- нищо излиза от тях за тях самите. Нереална ми е и  Шанел, но пък съм й верен фен.

Прости, Зеринтия, но с предишната си регистрация беше поне по-мила, новата ти роля вероятно ти харесва, но на хората- тц.
Виж целия пост
# 382
Изглежда, че всяка сама си избира проклятието, независимо от кои е. Суетата мъчи всички - и грозни и красиви.
Виж целия пост
# 383
Изглежда, че всяка сама си избира проклятието, независимо от кои е. Суетата мъчи всички - и грозни и красиви.
Стара мъдрост от една още по-стара книга  Wink
Виж целия пост
# 384
Дразни ме, че е измислен образ, на когото се обръща твърде много внимание в уж сериозен форум, а хора, които говорят истини биват игнорирани.

Още едно проклятие на грозната жена- постоянен недостиг на внимание.  Laughing
Виж целия пост
# 385
Дразни ме, че е измислен образ, на когото се обръща твърде много внимание в уж сериозен форум, а хора, които говорят истини биват игнорирани.

Още едно проклятие на грозната жена- постоянен недостиг на внимание.  Laughing

Именно, именно - нали красивите все са тъпи, а на грозните - им е важна основата, онова другото...тоест те все умни.
Виж целия пост
# 386
 Laughing
Защо се карате и тук, нереално е това, а не друго Wink
Виж целия пост
# 387
Laughing
Защо се карате и тук, нереално е това, а не друго Wink

Нищо чудно някоя да е касиерката!
Виж целия пост
# 388
Няма караница. Само словесни еквилибристики и преброяване на нюансите...
Виж целия пост
# 389
Тя като е нереална може да е всякаква - някоя грозница, която така се изживява. А иначе живее в панелка в Люлин. А може и да е касиерката. Но като реална ми е по-интересна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия