Проклятието на грозната жена

  • 43 269
  • 879
# 510
Аз и с и без токчета съм си изгърбена. Ама не ми пука. Относно обувките много рядко да обуя нещо на ток , освен при официален случай. То и платформите ми изморяват крака.  Не съм свикнала ли , незнам. Явно при мен е от това , че ходя и дори когато не бързам доста бързо.
Виж целия пост
# 511
Ох,успокоих се!Мислех,че съм единствената ,която се изгърбва. Simple Smile
Виж целия пост
# 512
Ох,успокоих се!Мислех,че съм единствената ,която се изгърбва. Simple Smile
Не си единствената, аз ако обуя 12 см ток, не само ще се изгърбя, а направо ще си седна на земята Wink
Виж целия пост
# 513
Редовно съм на 10см+ и нищо ми няма на ставите. От 16-17годишна съм на "кокили".
Андариел е права, друга е причината за проблемите със ставата.

Аз също, но зависи от обувката. Имала съм такива, които ми утрепват краката на първия половин час още. Проблем при мен е само, че на пръстите/на палчето основно/ кожата малко ми загрубява, защото тежестта пада там - и затова се клепам с кремове вечер.
Изказах се, но не разбрах каква е връзката с грозната жена - може ли да ми обясните?
Виж целия пост
# 514
Качва се по-нависоко, че да не я виждат.
Виж целия пост
# 515
Вили, не четеш. Вече е разкрита тайната на проклятието.

 Mr. Green
Ааа, не сме уточнявали височината  Crossing Arms
Не са много и жените, които могат да носят 12 см  Naughty
Дебеланките трудно ще се покатерят на 12 см, по-старичките също няма да рискуват да си докарат някое сериозно счупване, че костите трудно заздравяват с напредване на възрастта

Ох, най-сетне да намерим идеалният критерий кога една жена е прекалено стара и кога - прекалено дебела.
В 12-те см е истината.
Мога да си отдъхна, значи, че поне през следващите 20г няма да се водя към по-старичките.   Mr. Green

Виж целия пост
# 516
Качва се по-нависоко, че да не я виждат.

Или си вече много стара, или още спиш.
Като се качиш на високо и потропваш – те виждат мног оповече! Съвсем друго е да се посвиеш там в низините...
 
Боги - дебеланките не се качват трудно, просто къртят токчетата. Но е голяма гротеска дебелана на тънко високо токче  Joy
Виж целия пост
# 517
А по-красиво ли е кльощави, къси, криви и раздалечени крака на платформи? Дебелите, но и къси крачета изглеждат свински, в каквото и да са обути.
Виж целия пост
# 518
Като се качи на 12 см ток ще намали силата на проклятието, като покаже грациозна извивка на глезена. А ако ме послуша и нахлузи 16 см никой няма да я гледа в лице...
Виж целия пост
# 519
А по-красиво ли е кльощави, къси, криви и раздалечени крака на платформи? Дебелите, но и къси крачета изглеждат свински, в каквото и да са обути.

Винаги съм мислела, че очарованието на всяка жена в най-голяма степен се крие в подходящото облекло и грим.

Късите крака трябва да са на ток задължително. Дебелите също. Но подходящите.
Виж целия пост
# 520
А сетих се за комичността на изгледа, ходеща жена, покачена на висок ток, с леко свити колене, сякаш има табуретка на задника. И така пружиниращо хоооди, хоооди, хооооооди.
Виж целия пост
# 521
Вярно е, не всяка може да ходи на висок  Peace
Виж целия пост
# 522
А сетих се за комичността на изгледа, ходеща жена, покачена на висок ток, с леко свити колене, сякаш има табуретка на задника. И така пружиниращо хоооди, хоооди, хооооооди.
Гледката е по-скоро на пияна патица... Изтръпвам когато видя неопитна жена на висок ток, която убийствено кълчи стъпала при всяка стъпка, честно - очаквам всеки момент да се пребие жестоко.
Виж целия пост
# 523
''Винаги съм мислела, че очарованието на всяка жена в най-голяма степен се крие в подходящото облекло и грим.'' ooooh! ooooh! #Crazy
Виж целия пост
# 524
''Винаги съм мислела, че очарованието на всяка жена в най-голяма степен се крие в подходящото облекло и грим.'' ooooh! ooooh! #Crazy

Е, какво се пулиш?
И най-голямата красавица може да стане карикатура с неподходящи дрехи и кофти грим, също както и невзрачната жена може да блесне с малко повече тунинг.
Или и ти си от тези, за които външността не е важна?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия