Проклятието на грозната жена

  • 43 275
  • 879
# 465
А и , ако не се лъжа, са измислени точно за мъже.

Но, разбира се, не говорим за 12см ток. Това и доста жени не могат да го носят.
Виж целия пост
# 466
Е, то 2см ток ли е? Mr. Green
Виж целия пост
# 467

Ааа, не сме уточнявали височината  Crossing Arms
Не са много и жените, които могат да носят 12 см  Naughty
Дебеланките трудно ще се покатерят на 12 см, по-старичките също няма да рискуват да си докарат някое сериозно счупване, че костите трудно заздравяват с напредване на възрастта
Виж целия пост
# 468
Дебеланките трудно ще се покатерят на 12 см, по-старичките също няма да рискуват да си докарат някое сериозно счупване, че костите трудно заздравяват с напредване на възрастта
Тогава не знам как аз, с цялата си достолепност, се виря дори на 14см ток  Mr. Green .
Виж целия пост
# 469
Сетих се за един, но там има колебания относно пола.  Mr. Green


Дебеланките трудно ще се покатерят на 12 см, по-старичките също няма да рискуват да си докарат някое сериозно счупване, че костите трудно заздравяват с напредване на възрастта
В момента дебелея и остарявам, но и като бях млада и стройна фиданка високите токове никога не са били стихията ми.  Sad Едва си намерих обувки за абитуриентския бал - хем да имат токче, хем да е ниско.  Mr. Green
Виж целия пост
# 470
Дебеланките трудно ще се покатерят на 12 см, по-старичките също няма да рискуват да си докарат някое сериозно счупване, че костите трудно заздравяват с напредване на възрастта
Тогава не знам как аз, с цялата си достолепност, се виря дори на 14см ток  Mr. Green .

14 см  #Crazy
Сигурна ли си, че са обуща, а не кокили  Laughing

Дидева, поне си имала избор, който не всички имат  Wink
Виж целия пост
# 471
Ох, най-сетне да намерим идеалният критерий кога една жена е прекалено стара и кога - прекалено дебела.
В 12-те см е истината.
Мога да си отдъхна, значи, че поне през следващите 20г няма да се водя към по-старичките.   Mr. Green
Виж целия пост
# 472

В 12-те см е истината.


Да, но само при жените  Naughty
Истината при мъжете не е в 12-те см  Crazy
Виж целия пост
# 473
Истината е в равните обувки, рано или късно всички го разбират. Да изглежда елегантно на токове може всеки, но малцина умеят да ходят добре в равни обувки.
Виж целия пост
# 474
Дебеланките трудно ще се покатерят на 12 см, по-старичките също няма да рискуват да си докарат някое сериозно счупване, че костите трудно заздравяват с напредване на възрастта
Тогава не знам как аз, с цялата си достолепност, се виря дори на 14см ток  Mr. Green .

14 см  #Crazy
Сигурна ли си, че са обуща, а не кокили  Laughing

,

Ахъ. Ползвам ги обаче само в затворени помещения - хотели, ресторанти, дискотеки.
И никога, ама никога, наистина никога, пред майка и татко. Като ме видяха върху това пребледняха.
Виж целия пост
# 475
Истината е в равните обувки, рано или късно всички го разбират. Да изглежда елегантно на токове може всеки, но малцина умеят да ходят добре в равни обувки.

Повърни се една страница назад, виж Азо на токове и пак помисли дали всеки може да изглежда елегантно на токове  smile3534
Виж целия пост
# 476
Тя има предвид ходенето.
И напълно го разбирам.
Масово има момичета с балеринки, които вместо да изглеждат нежно, сладко и елегантно, по-скоро ходят все едно отиват да копаят  ooooh!
Виж целия пост
# 477
Моите впечатления са, че жени, ходили предимно на равни обувки в повечето случаи трудно свикват да ходят елегантно на висок ток.
Впрочем, и по улицата виждам често девойки с хубаво високо токче и очевидна липса на умение да се носят на него правилно.

А от висока към равна обувка... не виждам с какво ще затрудни. Грациозната стойка и двигателния навик на хубавата походка си остават, независимо в какво си обута, ако ги имаш.
Виж целия пост
# 478
Аз не ходя с токове високи, повече от 5 см. нямам.Но аз съм си достатъчно висока, изобщо не ми е нужно.
От свалячите идиоти мога да дам прясна инф. , сега се прибирам от работа.При мен само такива, покани да ме закарат до нас, кафета и т н.. не са интересни, а и се поспряха защото вече разбраха , че не минава  Wink. Имам обаче клиент, голяма скръндза по принцип, но с мен..се отпуска  Laughing.Редовно ми носи някаква вафла или шок. десерт в знак на любов.Днес обаче ми донесе 2 кутии салата с риба тон  Crazy.Носил ми е и корнфлейкс, буркан суха сметана за кафе.. направо ме разбива.Но иначе е много голям перо и е забавен.
За случка друга се сещам на скоро.На детска площадка - аз и детето.Идва баща, кипърец с бебе около 1 годинка.Тя прохожда и бащата точно до мен да прохожда я подреди на пейката.Заговаря ме, усмихва се, изобщо много мил.По едно време идва съпругата, черна и с голям нос.Обаче този продължава да флиртува.Аз се отдръпвам, той пак намира за какво...По едно време жена му с убийствен поглед заяви че се прибират, много е горещо..
Тук да ви кажа,често ми се случва, просто не че съм хубавица голяма, но не съм с типична за мястото външност и съм по интересна.
Виж целия пост
# 479
Доколкото ми е известно, физиологично максимално допустимата височина на тока е именно 12см. Без платформа.
Само за сведение. Тук височината е 10см


тук - 11см


И това вече са 12см


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия