Проклятието на грозната жена

  • 43 269
  • 879
# 570
 Достатъчно е да  направи мост.

Тъкмо се чудех как ще си мерим пеперудките.
Виж целия пост
# 571
 Достатъчно е да  направи мост.

Тъкмо се чудех как ще си мерим пеперудките.
То твойто предложение за аватар не беше точно пеперудка.  Mr. Green
Виж целия пост
# 572
.....
Дотук имаме следния тест:

Съскат ли ти продавачките
Цъкат ли неодобрително лелите
Умееш ли да вървиш на 12см ток

Значи си красива. И млада.  Mr. Green

Точно!  Wink
Виж целия пост
# 573
Трещи, понеже си фен на американската култура бих ти препоръчала това:
http://media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-s/01/81/5a/e8/charg … l-wall-street.jpg
тематиката е същата, ама било на пари  Laughing
Виж целия пост
# 574
Планинските преходи нямат нищо общо с излет в планината.

Излет или преход в планината се ходи с високи обувки. Това лято обаче видях жена с ботуши с висок ток на 7-те рилски. Crazy
Виж целия пост
# 575
Трещи, понеже си фен на американската култура бих ти препоръчала това:
http://media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-s/01/81/5a/e8/charg … l-wall-street.jpg
тематиката е същата, ама било на пари  Laughing

Благодаря. Нещо подобно срещнах в София до една банка. Брех да му се не види, стигаме ги американците. Поне по задниците
Виж целия пост
# 576
Не е пред банка бре:) Пред Българската Фондова Борса- ей го добичето

малко изпосталяло, ама тя и борсата ни е такава:)
Виж целия пост
# 577
Ма това добиче не е ли мъжко ?
Виж целия пост
# 578
А, точно това. Не само изпосталяло , а тук таме и меса има откъснати. Съвсем на място.
Виж целия пост
# 579
Ма това добиче не е ли мъжко ?
баш  де, ако му пипнеш макарите те чака финансов успех:)
Виж целия пост
# 580
За да не трепери токчето, освен останалото, трябва обувката да ти приляга добре на крака. Голям процент от най-масово достъпните сандалети на висок ток в Бг трябва да се изхвърлят още от лавиците в магазина, надали има свод, на който да паснат добре.


Освен това масово забелязвам, че жените носят по-голям номер сандали.
Виж целия пост
# 581
Съскат ли ти продавачките
Цъкат ли неодобрително лелите
Умееш ли да вървиш на 12см ток

Значи си красива. И млада.  Mr. Green

Но появи ли се някоя, която може да прави шпагат, циганско кълбо или да ходи боса по жарава, или да прескача огън със запретнати поли, вниманието веднага се пресносочва, ако ще да е с налъми и да не е първа младост. И тогава тези, на които обичайно съскат продавчките, започват да съскат.

Йохана Кваас може всичко изброено. Ама надали вниманието ще е от типа внимание, което се има предвид.

Виж целия пост
# 582
Що някой по засукан и буен дядо ,та макар и по-младичък от нея миже и да и обърне вниманието ,което обсъждаме.
Виж целия пост
# 583

Дотук имаме следния тест:

Съскат ли ти продавачките
Цъкат ли неодобрително лелите
Умееш ли да вървиш на 12см ток

Значи си красива. И млада.  Mr. Green


Въх, марѝ, нито едно попадение.
Или значи, че не съм красива.
Или значи, че не съм млада.
Или нищо не значи.
Виж целия пост
# 584
Не разбрах какво против пеперудките имате... те са важни.
И чак пък налазени от насекоми...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия