Проклятието на грозната жена

  • 43 272
  • 879
# 555
Аз пък реших, че това е новата мода при аватарите. Харесах си това

Виж целия пост
# 556
Ти винаги си имала вкус  Peace
Виж целия пост
# 557
Винаги съм  мислела, че Севастиян е синът й.  Thinking
Синът й е, да.
Ама така написано, под аватара, все едно е кръстила .....пеперудката си............. Mr. Green  
Виж целия пост
# 558
Винаги съм  мислела, че Севастиян е синът й.  Thinking
Синът й е, да.
Ама така написано, под аватара, все едно е кръстила .....пеперудката си............. Mr. Green   


 Joy Това не бях обмислила...
Виж целия пост
# 559
Е, пеперудките не трябва ли да са с женски имена?
Боже, съвсем забравихме за проклятието на грозната жена.... Mr. Green
Виж целия пост
# 560
Е, пеперудките не трябва ли да са с женски имена?

Кой както го чуства ,Вилико е мъжко момиче все пак ,пък и важното е че е № 1
Виж целия пост
# 561
Е, пеперудките не трябва ли да са с женски имена?

Кой както го чуства ,Вилико е мъжко момиче все пак ,пък и важното е че е № 1

Не аз бе, сина  Peace
Ама то аз съм го раждала, да не забравяме...
Виж целия пост
# 562
Знам ,бе просто влязох в тон с шегата .Похилих се ,де като се загледаш наистина все едно е за пеперудката ти .
Пък грозните ги обсъдихме вече ,схванах защо продавачките са любезни с мен и не ми изсъкват само сумата на сметката ,ще трябва да поработя над визията си.
Виж целия пост
# 563
В тази тема ли една потребителка обяви, че ако почнат да я харесват жени (лели, баби, забравих какво още), значи нещо не е наред във външния и вид?

Дотук имаме следния тест:

Съскат ли ти продавачките
Цъкат ли неодобрително лелите
Умееш ли да вървиш на 12см ток

Значи си красива. И млада.  Mr. Green



Виж целия пост
# 564
Е, можеше да включиш и нещо за аватарите – толкоз време се отдели на моя ,че сега направо се обидих  Crossing Arms
Виж целия пост
# 565
Не е важно дали си касива или грозна важно е пеперудката ти да е № 1!
Виж целия пост
# 566
Не е важно дали си касива или грозна важно е пеперудката ти да е № 1!
С едно изречение обобщи две теми!  Grinning
Виж целия пост
# 567
Съскат ли ти продавачките
Цъкат ли неодобрително лелите
Умееш ли да вървиш на 12см ток

Значи си красива. И млада.  Mr. Green

Но появи ли се някоя, която може да прави шпагат, циганско кълбо или да ходи боса по жарава, или да прескача огън със запретнати поли, вниманието веднага се пресносочва, ако ще да е с налъми и да не е първа младост. И тогава тези, на които обичайно съскат продавчките, започват да съскат.
Виж целия пост
# 568
  Достатъчно е да  направи мост.
Виж целия пост
# 569
Няма нужда нищо да прави, достатъчно е да тръгне мълва, че може  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия