Проклятието на грозната жена

  • 43 263
  • 879
# 705
Красавиците само с дълги коси ли са, може да са метли, ама да са дълги, това красиво ли е?
Имам впечатление, че ако някоя жена е с къса коса, дори да има хубави финни черти, по нея не се прехласват толкова, обаче някоя широколицева с груб нос, бил той и чип и с голяма кратуна на която има дълга коса, макар суха и заплетена на кошница или на кок е много прекрасна по нашите балкански стандарти... Crazy Другото ми любимо е 20 косъма на главата, ама пусната до нозете коса, при въпрос защо не се подстрижеш по-нормална дължина и не я оформиш на прическа, отговора е, косъма ми е дебел, защо да я подкъсявам, ами, защото може да ти е дебел,  но се виждат рехави туфи в скалпа ти и си разредена отгоре.
Явно им е някакъв фетиш на повечето мъже дългата спусната коса. И аз навремето бях със сравнително дълга, но все си я връзвах, защото по принцип нямам от онези гриви, които наистина будят възхищение и все искаше да си я спускам едно гадже. Прекалено примерна му изглеждах явно с вързана коса.

Обаче пък и бившият ми приятел, и мъжът ми сега, ме харесват повече с къса. Не мога да си спомня вече от колко време съм с къса коса и хич не се смятам за по-грозна отколкото когато съм била с дълга. Е, може би като изключим факта, че тогава пък съм била по-младичка...
В крайна сметка и аз предпочиатм перушината ми да е подстригана, вместо да хвърчи като паяжина на вятъра.
Виж целия пост
# 706
Разпуснатата коса открай време е била първичен сексуален дразнител. Не знам защо. Но е отразено в достатъчно много художествени източници през вековете, до порното в наши дни, където актрисите са едва ли не задължени да поддържат дълги гриви.
А за да я разпуснеш, си трябва дължина.
Та така.
напълно съм съгласна,има ли спор,че мъжете и днес гонят първичното #2gunfireкаво ги интересува,че в главата прилича на кроманьонец-нали ще продължи рода Joy
Виж целия пост
# 707
По-добре да ти омръзне красавица, отколкото грозотия никога да не ти е била интересна.
Да, всъщност е загубил, като не е проявил интерес към грозната.    Simple Smile
Какво е загубил?
Виж целия пост
# 708
По-добре да ти омръзне красавица, отколкото грозотия никога да не ти е била интересна.
Да, всъщност е загубил, като не е проявил интерес към грозната.    Simple Smile
Какво е загубил?
Laughing Наистина добър въпрос.
Виж целия пост
# 709
Дългата коса безспорно привлича, стига да е хубава, мека и да мирише на чисто. Те и всички циганки са с дълги коси, обаче не съм забелязала нито един мъж да се прехласва по мазните им корени и изоранжавените им против въшки кичури. А и на допир трябва да е приятна, а не да погалиш нещо като импрегниран гълъб заради стилизиращите продукти.
Виж целия пост
# 710
Уви, не съм компетентна по темата и няма да мога да дам мнение.
Сигурна съм обаече, че грозните винаги се уреждат.
Виж целия пост
# 711

Сара Джесика си е откровена грозотийка, но адски чаровна. Мерилин е секси, а Грейс Кели - съвършено красива. Peace

+1

- 1  Sunglasses

Аз в Сара Дж. П. виждам много красиви очи, хубаво тяло, страхотен чар и разбира се стила й. Грейс Кели ми е абсолютно безлична, а Мерилин имам чувство, че най-добре е произнасяла "Муууууу". 
Виж целия пост
# 712
Ох,  обърквам ви с тея бухали вече, нали е бухал това.. Blush
А не ми стана ясно, грозните с  какво винаги се уреждат newsm78
Виж целия пост
# 713
Ох,  обърквам ви с тея бухали вече, нали е бухал това.. Blush


Сова, направена от пъпеш, диня и други треволяци.  Mr. Green


А не ми стана ясно, грозните с  какво винаги се уреждат newsm78

Най-вероятно с очите и въобще сетивата на гледащия.
Виж целия пост
# 714
Ох,  обърквам ви с тея бухали вече, нали е бухал това.. Blush

Аз съм вече по същност  Mr. Green
Виж целия пост
# 715

Сара Джесика си е откровена грозотийка, но адски чаровна. Мерилин е секси, а Грейс Кели - съвършено красива. Peace

+1

- 1  Sunglasses

Аз в Сара Дж. П. виждам много красиви очи, хубаво тяло, страхотен чар и разбира се стила й. Грейс Кели ми е абсолютно безлична, а Мерилин имам чувство, че най-добре е произнасяла "Муууууу". 

Е, как може да обиждате Мерилин.
И въобще какво прави името и в тема за грозотии, малей, че и аз в нея...
Бягам от тука веднага.
Виж целия пост
# 716
Олеее, не подозирах, че има хора, на които им харесва Сара Джесика Паркър. Shocked Наистина досега не бях срещала такива.
Виж целия пост
# 717
Олеее, не подозирах, че има хора, на които им харесва Сара Джесика Паркър. Shocked Наистина досега не бях срещала такива.
Пак стигнахме до максимата "за всеки влак си има пътници"  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 718
Олеее, не подозирах, че има хора, на които им харесва Сара Джесика Паркър. Shocked Наистина досега не бях срещала такива.

Мда, сигурно я канят да се снима по разни филмчета, защото е известна грозотия и не се харесва на никого.  Mr. Green
Виж целия пост
# 719
Олеее, не подозирах, че има хора, на които им харесва Сара Джесика Паркър. Shocked Наистина досега не бях срещала такива.
И аз.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия