Имам впечатление, че ако някоя жена е с къса коса, дори да има хубави финни черти, по нея не се прехласват толкова, обаче някоя широколицева с груб нос, бил той и чип и с голяма кратуна на която има дълга коса, макар суха и заплетена на кошница или на кок е много прекрасна по нашите балкански стандарти...
Другото ми любимо е 20 косъма на главата, ама пусната до нозете коса, при въпрос защо не се подстрижеш по-нормална дължина и не я оформиш на прическа, отговора е, косъма ми е дебел, защо да я подкъсявам, ами, защото може да ти е дебел, но се виждат рехави туфи в скалпа ти и си разредена отгоре.Обаче пък и бившият ми приятел, и мъжът ми сега, ме харесват повече с къса. Не мога да си спомня вече от колко време съм с къса коса и хич не се смятам за по-грозна отколкото когато съм била с дълга. Е, може би като изключим факта, че тогава пък съм била по-младичка...
В крайна сметка и аз предпочиатм перушината ми да е подстригана, вместо да хвърчи като паяжина на вятъра.
каво ги интересува,че в главата прилича на кроманьонец-нали ще продължи рода



