Проклятието на грозната жена

  • 43 296
  • 879
# 795
Не можеш, Треще. Друго впечатление оставяш с писането си - нали ти казах  Joy
Иначе, сериозно  Peace

С писането си, за някой по-глупав, би оставила впечатление на незадоволена грозница.  Ама аз съм си умна и хубава, та те разбирам.
Виж целия пост
# 796
Не можеш, Треще. Друго впечатление оставяш с писането си - нали ти казах  Joy
Иначе, сериозно  Peace

С писането си, за някой по-глупав, би оставила впечатление на незадоволена грозница.  Ама аз съм си умна и хубава, та те разбирам.

Видя ли – какво разминаване при нас има...Но не при всички е така  Laughing
Виж целия пост
# 797

Соте - защо към мен прехвърлихте битката не разбрах, при положение, че на две страници назад я направиха Краса на г*з направо с конкретни и гадни думи... Tired

Оооо не.. най малко прехвърлям битките от тоз върху онзи... замисли се дали си струва обаче.  Peace

За да не се оспамва темата излишно..я ми кажете питали ли сте мъжете си как биха реагирали ако тялото и визията ви се променят.. примерно надебелеете... моята точно такива питания има, без да е мръднала!!!  Laughing
Виж целия пост
# 798
Ето какво стана като си мятате снимките из форума... Laughing
На последния въпрос-Не, не  питам. Отговорът не ме интересува.
Виж целия пост
# 799

Соте - защо към мен прехвърлихте битката не разбрах, при положение, че на две страници назад я направиха Краса на г*з направо с конкретни и гадни думи... Tired

Оооо не.. най малко прехвърлям битките от тоз върху онзи... замисли се дали си струва обаче.  Peace

За да не се оспамва темата излишно..я ми кажете питали ли сте мъжете си как биха реагирали ако тялото и визията ви се променят.. примерно надебелеете... моята точно такива питания има, без да е мръднала!!!  Laughing


О, да, мамка му, ако не отговори както трябва.
Виж целия пост
# 800
За всяка има място под слънцето. Грозните имат неподозирани качества и само познавачи знаят ... така съм чувала.  Whistling
Аз съм средностатистическа мома, та... не съм наясно трудностите на красивите и грозните. Мога само да предполагам и съчувствам. Laughing
Виж целия пост
# 801
Аз вече се изгубих тук кой кой е, какъв е и за какво се бори.
Във всеки случай предпоччитам който каквото има да казва по мой адрес, да ми го каже в директно обръщание към мен, а не по радио-уредбата. Тъпа, грозна - каквото дойде, голям праз!
Виж целия пост
# 802
Кой пък е написал ,че Краси е грозна и я е обидил по някъкв начин  ?
Виж целия пост
# 803

За да не се оспамва темата излишно..я ми кажете питали ли сте мъжете си как биха реагирали ако тялото и визията ви се променят.. примерно надебелеете... моята точно такива питания има, без да е мръднала!!!  Laughing


Промяната е неизбежна, най-малкото ни чака остаряване, сбръчкване, дай Боже.

На твоя въпрос - не е нужно да го питам, имам опит. Не реагира никак, всичко си е както преди.
Той също имаше период, в който напълня много, после отслабна, в моите очи всякак си е най-хубавия и нищо не се промени в отношението ми към него.
И друго драстично е променял - дължината на косата си, която тотално промени физиономия и всичко. Но за мен си е пак моят човек.
Виж целия пост
# 804
Аз вече се изгубих тук кой кой е, какъв е и за какво се бори.
Във всеки случай предпоччитам който каквото има да казва по мой адрес, да ми го каже в директно обръщание към мен, а не по радио-уредбата. Тъпа, грозна - каквото дойде, голям праз!

Айде сега и претенции как да ти го кажем  Joy

Промените в мъжа до мен ги забелязвам и му ги казвам. Ако не ми харесват - най-вече. Той на мен - също. Специално за дебелината - и двамата сме уж към слаби и това ни боде очите винаги, единия ако промени нещо в тая насока. Не ми е най-хубавия моя, ама си го обичам, има къде къде по-хубави и по-умни. Същото важи и за мен самата. Поне може да се постараем да остаряваме красиво заедно  Flutter
Виж целия пост
# 805
за тъпотата не знам, аз много се дразня за грозотата и хубостта. В края на краищата, не може всеки да се роди хубав, външното трудно може да се промени. Пък и, тук не се виждаме красиви ли сме, грозни ли сме, а средството на общуване е писането, така да се каже, по-интелектуален начин, а не физически. За един и същ потребител някой ще каже, че е тъп, а друг - че е гениален.
 То, някак излиза като в детската градина - две момиченца нещо не се харесват взаимно иедното момиченце казва "ти си грозна", а другото  отговаря "а пък, ти си тъпа"! Само дето я няма учителката да ги накаже и двете.  Laughing

Пънки точно това каза, но я разбраха криво:

Грозна?!Мърша?!!!Никой не се интерасува от тебе! Sick Sick SickИ то при най-обикновено форумно кудкудякане?!Това ли са зрелите,че и презрели възрастни? Mr. Green Кой го интарасува какво мислят Патка,Пенка и Стоянка от форумната седянка?

Теб явно, щом четеш и реагираш!


Виж целия пост
# 806
Цитат
. в крайна сметка няма какво толкоз да се дели!!!  
E как няма, хванаха се за косите, защото нали си чувал за комплекса от изискване на постоянно внимание. Laughing
Много е грозно обаче да обиждате така Красимира, аз не съм я виждала никога тази жена, но това е поведение на лузъри, които по друг начин няма как да изпъкнат и леят л..на по някого, независимо той каква персона е.
Всеки човек е първостепенен герой в своя живот и свят и колкото и да се напъват някои, винаги ще се са второстепенни в очите на другия. Човешкото същество, когато е незряло е свръх себелюбиво и егоцентрично, и обича да осъжда другите и да се прави на БОГ.
Всички сме създадени по божий образ и все пак така, че всеки е различен и неповторим. Нямя двама души, които да са еднакви. Няма две сърца, които да бият в еднакъв ритъм. Ако Бог искаше всички да сме еднакви, щеше да ни създаде такива. Затова, който не уважава различиятя и налага на другите мислите си, не уважава и свещения Божи промисъл.
Надявам се да спрете с гнусните си обиди и тънки подмятания, живота не е само форума, отвън съм сигурна, че не сте толкова зли, нападателни и присмехулни!
Виж целия пост
# 807
Абе, момичета...какво става тук..
всички сте готини, моля ви, мир..
За промяната, да неизбежна е.
Но да отбележа,че от промяна до промяна има голяма разлика..
Виж целия пост
# 808
Прокълнати са грозните жени явно... Прокълнати да ги обиждат директно, индиректно или дори само да подшушукват по техен адрес колко са дебели, сухи и нелицеприятни.
Виж целия пост
# 809
Абе, момичета...какво става тук..
всички сте готини, моля ви, мир..

За гоиното ,готини сме ама според Краси има някой ,които са доста тъпички.
Явно за повечето от вас това не е обида виж ако нещо за външния вид се каже ставе страшно  Grinning
Бъдете по-обективни моля.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия