Проклятието на грозната жена

  • 43 289
  • 879
# 765
Ох, добре, че и теб сме те виждали, че горе-долу да ни се изясни гледната точка.
Виж целия пост
# 766
Ама предизвиква интерес, нали? Краси, де.  Ако Вилико беше  само красива, ще си кажа - много хубаво. Но тя е с характер.
Виж целия пост
# 767
Ох, добре, че и теб сме те виждали, че горе-долу да ни се изясни гледната точка.

 Laughing Вероятно си виждала и всички останали на подобно на моето мнение?
Или имаш специално отношение към мен? Съмнявам се да признаеш, не си способна на това, но е повече от ясно. На мен ти си ми много симпатична всъщност, та няма как да ти върна в подобаващ тон  Peace

Ама предизвиква интерес, нали? Краси, де.  Ако Вилико беше  само красива, ще си кажа - много хубаво. Но тя е с характер.

Их дееее  Embarassed
Виж целия пост
# 768
Нали, затова питах дали си я виждала!

За грубата истина не знам, но определено в културата го има това за противопоставянето на сексуалността, хубостта и умността. Откакто дойде феминизмът и еманципацията, много жени се засягат на тема как биват възприемани от мъжете и оределено не им е приятно първо да са в разреда "парче месо". То си е наслагвано с годините, някак грубо звучи. Не помниш ли, че на феминистките това им е бил зорът, да не ги възприемат като сексуални обекти, а като интелектуалки! Пък и пасваше идеално на соц-културата, нали ужким равенство, братство, дъра-бъра! А то, сексът си е в основата на всичко, по-силно е от културата! Също така повечето мъже по нашенско са простаци - и преди, и сега - и не е много трудно една жена да си представи колко вулгарно изглеждат нещата в главата на един простак.
Виж целия пост
# 769
Ох, добре, че и теб сме те виждали, че горе-долу да ни се изясни гледната точка.

 Laughing Вероятно си виждала и всички останали на подобно на моето мнение?
Или имаш специално отношение към мен? Съмнявам се да признаеш, не си способна на това, но е повече от ясно. На мен ти си ми много симпатична всъщност, та няма как да ти върна в подобаващ тон  Peace

Ама предизвиква интерес, нали? Краси, де.  Ако Вилико беше  само красива, ще си кажа - много хубаво. Но тя е с характер.

Их дееее  Embarassed
Ами ти си просто другата крайност, поне според мен. Затова и не харесваш Краси. А ти към нея ако нямаш специално отношение, пък на. Може би, ако нямахте такава разлика в килограмите, щеше дори да я намираш за симпатична.
Виж целия пост
# 770
Присмял се хърбел на щърбел май стана работата тук. Mr. Green
Виж целия пост
# 771
Грозна?!Мърша?!!!Никой не се интерасува от тебе! Sick Sick SickИ то при най-обикновено форумно кудкудякане?!Това ли са зрелите,че и презрели възрастни? Mr. Green Кой го интарасува какво мислят Патка,Пенка и Стоянка от форумната седянка?
Виж целия пост
# 772
Не случайно написах, че познавам много пълни и приятни жени, тоест не отхвърлям другата крайност - щом е моя противоположност - значи е грозна!

Аз на Краса реагирам на конкретни постове, докато ти на мен - във всяка тема - без връзка ни с теб, ни разлика дори често в мнението - си умираш да ме засегнеш  Wink

Грозна?!Мърша?!!!Никой не се интерасува от тебе! Sick Sick SickИ то при най-обикновено форумно кудкудякане?!Това ли са зрелите,че и презрели възрастни? Mr. Green Кой го интарасува какво мислят Патка,Пенка и Стоянка от форумната седянка?

Теб явно, щом четеш и реагираш!
Истината е, че Краса доста обижда, но го прави с игра на думи, а като се каже в прав текст - другите виновни... Whistling
И Пасинет, и Касита съм виждала и поне за тях мога с ръка на сърце да кажа - няма начин мнението им да е от злоба, че Краса има нещо в повече...
Виж целия пост
# 773
Време е да си спретнете конкурс за най- красива мама от форума  Mr. Green.. а ние малцината мУже тъдява, ще ви  оценяваме..че може и на бис да го докараме.   Joy
По грозничките да не се сърдят.. ще им отделим специално внимание, за да няма ощетени!!!  Hug
Виж целия пост
# 774
Никак не ми харесва някой да бъде наричан грозен, пък макар и по леко заобиколен начин, изпълзвайки метода на контраста, както беше твоята реплика с случая с Краси, Вилико!
Виж целия пост
# 775
Никак не ми харесва някой да бъде наричан грозен, пък макар и по леко заобиколен начин, изпълзвайки метода на контраста, както беше твоята реплика с случая с Краси, Вилико!

 Joy Моята реплика не беше "грозна"!
 Но напоследните страници имаше ужасно грозни реплики наистина, не знам как за моята се хвана...
Виж целия пост
# 776
Никак не ми харесва някой да бъде наричан грозен, пък макар и по леко заобиколен начин, изпълзвайки метода на контраста, както беше твоята реплика с случая с Краси, Вилико!
А за тъпотата? пардон - липсата на интелект какво ти е мнението? Че неведнъж имаше подобни реплики. И то не от Вилико.
Виж целия пост
# 777
Лицемерието се заклеймяваше из темите в последните години, но явно все още е на почит!
Така че, Богиня - не си прави труда... Wink
Виж целия пост
# 778
Любовта между Вилико и Краси е епична.  Grinning

За първи път разбирам, че втората е пълна, това е най-малкото, което в случая може да я направи грозна в моите очи. Не съм я виждала никога, но усещането, което оставя у мен, четейки я, е некрасиво.
Виж целия пост
# 779
за тъпотата не знам, аз много се дразня за грозотата и хубостта. В края на краищата, не може всеки да се роди хубав, външното трудно може да се промени. Пък и, тук не се виждаме красиви ли сме, грозни ли сме, а средството на общуване е писането, така да се каже, по-интелектуален начин, а не физически. За един и същ потребител някой ще каже, че е тъп, а друг - че е гениален.
 То, някак излиза като в детската градина - две момиченца нещо не се харесват взаимно иедното момиченце казва "ти си грозна", а другото  отговаря "а пък, ти си тъпа"! Само дето я няма учителката да ги накаже и двете.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия