Проклятието на грозната жена

  • 43 285
  • 879
# 15
Да, да. Затова го има и лафът "А, не, аз толкоз алкохол не мога да изпия!"
Виж целия пост
# 16
Я сега да се уточним за понятията: "не красива" равно ли е на грозна?  newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 17
Хайде и аз в групата на грозните и тъпите, с красивите и умни мъже. Кой знае колко хора сме възмутили по улиците и сме нарушили вътрешния им мир Whistling
Виж целия пост
# 18
Я сега да се уточним за понятията: "не красива" равно ли е на грозна?  newsm78 newsm78 newsm78


Не.
Виж целия пост
# 19
Я сега да се уточним за понятията: "не красива" равно ли е на грозна?  newsm78 newsm78 newsm78
Да кажат другите, аз както казах ми е трудно да заклеймя някого като крайно грозен, може да е неприятен.
Сега очаквам кифлите и кроасаните да отвърнат на удара и да докажат, че те са красиви а другите им завиждат затова се изкават неласково за тях... Joy
Обаче никога не съм срещала някой в този форум да си признае, че е кифла? newsm78 Laughing
Виж целия пост
# 20
Хайде и аз в групата на грозните и тъпите, с красивите и умни мъже. Кой знае колко хора сме възмутили по улиците и сме нарушили вътрешния им мир Whistling
Сега пък аз искам да видя колко са ви красиви мъжете smile3508, може само във вашите очи да са такива и да няма нужда от притеснение... Mr. Green
Виж целия пост
# 21
Аз единствено ли  от присъстващите  съм по-хубава от мъжа си  Rolling Eyes? Грозна  и не красива  са  съвсем различи понятия. По-добре е да съм не красива , отколкото грозна .То  аз и не съм красива ,де.
Виж целия пост
# 22
Че к'о и е на Цецка, виж к'ва убавица е на списанието с нейният образ отпред?! Sunglasses
Искрето пък ако отслабне, може да е хубавиня, не и са лоши чертите толкова!
За хубавите мъже с "грозни" жени, аз пък не съм срещала такива, ама сигурно, защото не смятам никой за грозен, виж с неприятни и лелчести жени доста често срещам, ама то там е друго.
Посочете ми един пример, може на известни личности, грозна жена с красив мъж?

ами например, мъжът на спряганото от теб Искре е строен, красив, бивш спортист и по-млад от нея, на всичкото отгоре. не го познавам лично, видях веднъж снимка в някакъв женски вестник, имаше пространно интервю с нея.
Виж целия пост
# 23
Аз единствено ли  от присъстващите  съм по-хубава от мъжа си  Rolling Eyes?

Блазе ти! Винаги съм си падала по грозниците, пък взех красив мъж. Crazy
Виж целия пост
# 24
Моят е много красив и по-млад...пък аз тогава съм "не красива", ама като съм до него и сияя...а сега де???
Виж целия пост
# 25
Аз единствено ли  от присъстващите  съм по-хубава от мъжа си  Rolling Eyes?
Мне, не си само ти.  Mr. Green
Виж целия пост
# 26
И убавиците и грозниците мрънкотят и търсят оправдание за неудачите си, па истината е, че просто са тъповати. Да поработят в тая насока.
Виж целия пост
# 27
Ние пък сме си лика прилика.  Crossing Arms

И убавиците и грозниците мрънкотят и търсят оправдание за неудачите си, па истината е, че просто са тъповати. Да поработят в тая насока.

Значи средно никаквите са всъщност умните?
Виж целия пост
# 28
Да, Касенце,така погледнато. 
Виж целия пост
# 29
Аз единствено ли  от присъстващите  съм по-хубава от мъжа си  Rolling Eyes?

Блазе ти! Винаги съм си падала по грозниците, пък взех красив мъж. Crazy

Ааа, не съм казвала , че е грозен  . Stop  Казах , че аз съм по-хубава от него .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия