Проклятието на грозната жена

  • 43 285
  • 879
# 30
Че к'о и е на Цецка, виж к'ва убавица е на списанието с нейният образ отпред?! Sunglasses
Искрето пък ако отслабне, може да е хубавиня, не и са лоши чертите толкова!
За хубавите мъже с "грозни" жени, аз пък не съм срещала такива, ама сигурно, защото не смятам никой за грозен, виж с неприятни и лелчести жени доста често срещам, ама то там е друго.
Посочете ми един пример, може на известни личности, грозна жена с красив мъж?

ами например, мъжът на спряганото от теб Искре е строен, красив, бивш спортист и по-млад от нея, на всичкото отгоре. не го познавам лично, видях веднъж снимка в някакъв женски вестник, имаше пространно интервю с нея.

Да, нейния пълен антипод, доста снимки има в гугъл.

Еднакви сме с мъжа ми, не може да се каже кой е по-хубав. Нищо изключително, съвсем нормални външности.
Но водя по лудост.

Грозна, наистина грозна жена познавах. Страшна, ужасна! С една педя нос и зла като Сатаната!
На около 20 години се обеси в Сливенския затвор. Баща й беше ченге.....
Виж целия пост
# 31
Ми какво да и е проклятието - налага и се да бъхта много, в училище никога не са и писали шестици по милост, не печели интервюто за работа преди да си е скъсала мозъчните гънки, мъжете никога не са я черпили повече от кафе (ако въобще  Rolling Eyes), има грозновати деца и такива неща, предполагам...
Виж целия пост
# 32
Май Шанталчето е най-близо и най-откровена. Всички останали се въртят около "няма грозни хора" сакън, някой да не се почувства обиден на общо основание!
Виж целия пост
# 33
За децата не съм съгласна- наблюдавам точно обратната зависимост- на доста грозни им се раждат невероятни деца, и обратното. Защо така? Други с моите наблюдения и обяснение?
В училище оценки по милост получаваха две-три девойки, които бяха откровено обикновени. Отличничката на випуска би затруднила и авторката да открие нещо приятно в нея.
Мъжете са друга бира.

И двете крайности- много грозен- много красив, носят своите минуси. Изобщо крайностите.
Виж целия пост
# 34
Ми какво да и е проклятието - налага и се да бъхта много, в училище никога не са и писали шестици по милост, не печели интервюто за работа преди да си е скъсала мозъчните гънки, мъжете никога не са я черпили повече от кафе (ако въобще  Rolling Eyes), има грозновати деца и такива неща, предполагам...
Ха-ха, а това за децата не е вярно обаче, има недотам привлекателни хора, пък децата им като ангели, някой път гена си прави такива експерименти. Wink
И к'во са мен като ме черпят нон стоп без да искам(не само кафе хе-хе), та дори и жените, значи много ли съм красива...?!  Joy
За интервютата за работа, винаги в HR са жени, пък нали имаше нещо за завистта, значи ще предпочетат "грозната жена" пред хубавата. Накрая  се оказва, че да си грозна е бонус... Joy
Виж целия пост
# 35
Ами, не и ейч-арите се поддават на трика с красотата! Като изключение на грозните може да им се раждат хубавви деца, но правилото си остава - децата приличат на родителите си, включително по красота.

Зеринтия, теб вероятно те подкупват, не те черпят!
Виж целия пост
# 36
Грозните имат плюс, много се стараят в леглото... И все пак, алкохолът е задължителен, ако се наложи.  Mr. Green
Виж целия пост
# 37
Е за какво да ме подкупват, няма такъв вариант, просто няма какво да изискат от мен, че да го правят, освен най-вероятно да искат прелестната ми компания хи хи... Joy
Виж целия пост
# 38
Хайде и аз в групата на грозните и тъпите, с красивите и умни мъже. Кой знае колко хора сме възмутили по улиците и сме нарушили вътрешния им мир Whistling
Сега пък аз искам да видя колко са ви красиви мъжете smile3508, може само във вашите очи да са такива и да няма нужда от притеснение... Mr. Green
Аааа, и като ви ги покажем, та да им замаете главите и да ни ги отмъкнете, нали? Naughty Знаем ги ние тези.
Това, разбира се, в кръга на шегата, да се уточня, че често ме разбират грешно.
Сега сериозно, за наистина грозна жена се сещам само за една от гимназията... Еми, отличничка беше, сега не знам какво е станало с нея, ама не искам пък да съм на нейно място, та ако ще и ума на Айнщайн да има...
Виж целия пост
# 39
Ако една жена е грозна, трябва да притежава други качества, които ще бъдат оценени, било в личен план и професионален. Това  важи и за красивите, но може би не в такава степен.  Simple Smile

Познавам жени с нехармонични черти, лоши фигури и пр., които създават семейства, раждат деца, имат приятели, обичани са, имат хубави професии и пр.

Важното е какво носиш в сърцето и главата си!
Виж целия пост
# 40
Винаги съм била отличничка, и в работата много се натягах - то ясно от кои съм.
Виж целия пост
# 41
Късметът  няма нищо с визията. Simple Smile
Виж целия пост
# 42
Не мисля, че същствува такова проклятие.  Wink Много е важно жената как се чувства в кожата си, т.е. каква е нейната самооценка. Има хубави момичета, които си мислят, че са грозни, както и грозновати, които не остават без ухажори. Според мен отношението на жената към себе си предизвиква околните реакции. Има красиви жени, които не са суетни и са естествени. Има такива, за които красотата е най-важното нещо и се държат като принцеси.
Обаче е истина, че в обществото така е прието - да се обръща внимание повече на външния вид на жената, отколкото на мъжа. Кво да прайш - закони на еволюцията. Wink За мъжа е по-важно да е умен и да може да издържа семейството си, т.е. финансово стабилен. А за жената - да има добре изразени вторични полови белези и свеж вид, за да гарантира износване на потомството.
Виж целия пост
# 43
И аз не съм убавец... ама грозна грозна..че колко да е грозна  newsm78.... и да ви рекна си падам по леко грозновати... най добрият секс е именно с тях.... но пък със супер убава и дебела... тц!!!  Naughty
Но си има и страшни гледки при които дори алкохола не помага!!!!  Mr. Green

http://bgtatko.com/forum/viewtopic.php?t=1549


Виж целия пост
# 44
И аз не съм убавец... ама грозна грозна..че колко да е грозна  newsm78.... и да ви рекна си падам по леко грозновати... най добрият секс е именно с тях.... но пък със супер убава и дебела... тц!!!  Naughty
Но си има и страшни гледки при които дори алкохола не помага!!!!  Mr. Green

http://bgtatko.com/forum/viewtopic.php?t=1549




Соте,  на тая  дебелата  какво  и е убавато ?   . Гледах , гледах .....ама нищо не видях

Втората по-убава ми  се стори  newsm78

Мъжете  и жените  с различни  очи  гледаме май , знаех си  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия