Проклятието на грозната жена

  • 43 276
  • 879
# 60
Няма грозни жени-има неподходящо облечени и гримирани, неподдържани, безинтересни.  Красотата и чара играят една и съща роля в харесването от околните.
Аз познавам няколко набедени хубавици, които се изхвърлят особено смешно по такива теми, а всъщност са абсолютно посредствени външности (разбира се, според мен)
Виж целия пост
# 61
Че к'о и е на Цецка, виж к'ва убавица е на списанието с нейният образ отпред?! Sunglasses
Искрето пък ако отслабне, може да е хубавиня, не и са лоши чертите толкова!
За хубавите мъже с "грозни" жени, аз пък не съм срещала такива, ама сигурно, защото не смятам никой за грозен, виж с неприятни и лелчести жени доста често срещам, ама то там е друго.
Посочете ми един пример, може на известни личности, грозна жена с красив мъж?

ами например, мъжът на спряганото от теб Искре е строен, красив, бивш спортист и по-млад от нея, на всичкото отгоре. не го познавам лично, видях веднъж снимка в някакъв женски вестник, имаше пространно интервю с нея.

   Че на всичкото отгоре и е и втори.

  По темата - има грозни хора, как щяло. Но при жените е по-лесно да се достигне някаква степен на приятна външност и без особени природни дадености. Пък и наблюденията ми показват, че това хич не им пречи да си намерят мъж да ги хареса, което в крайна сметка е най важното нещо в живота, така де Laughing
Виж целия пост
# 62
Няма грозни жени-има неподходящо облечени и гримирани, неподдържани, безинтересни.  Красотата и чара играят една и съща роля в харесването от околните.
Аз познавам няколко набедени хубавици, които се изхвърлят особено смешно по такива теми, а всъщност са абсолютно посредствени външности (разбира се, според мен)

Абе, като кажат, че сестра ти е ..., иди доказвай, че нямаш сестра.
Аз харесвам тези, които сами се изтъкват, или имат две-три членки на фен-клубовете си, които не пропускат уж тихо и между другото да споменат, колко всъщност Х е красива, но ние не сме имали честта да я видим....
Виж целия пост
# 63
Че к'о и е на Цецка, виж к'ва убавица е на списанието с нейният образ отпред?! Sunglasses
Искрето пък ако отслабне, може да е хубавиня, не и са лоши чертите толкова!
За хубавите мъже с "грозни" жени, аз пък не съм срещала такива, ама сигурно, защото не смятам никой за грозен, виж с неприятни и лелчести жени доста често срещам, ама то там е друго.
Посочете ми един пример, може на известни личности, грозна жена с красив мъж?

ами например, мъжът на спряганото от теб Искре е строен, красив, бивш спортист и по-млад от нея, на всичкото отгоре. не го познавам лично, видях веднъж снимка в някакъв женски вестник, имаше пространно интервю с нея.

   Че на всичкото отгоре и е и втори.

В тая връзка  се  сещам за  един колега , който се  изказа за избора на втора жена /много дебела  и гнусна  наистина  и на  години /  на  свой   познат . Та  думите му бяха  в смисъл - когато  се  жениш за млада жена  , не  знаеш как  ще се промени  тя след години , ама  да  си  вземеш готова ,  отгледана свиня  , някак не  го  разбирал Thinking .


Виж целия пост
# 64
Един свеж разказ от Йордан Радичков-Дани (тоест - внука на Йордан Радичков) Peace



кой от двамата му внуци newsm78, и двамата са дани Grinning

пс. прочетох - радичковия внук е/на сина/, не е петков/на дъщерята/ Peace. слава богу Simple Smile

маргарита карамитева ми е грозновата, също и деси тенекеджиева.
Виж целия пост
# 65
Маргарита Карамитева я помня от "Опасен чар". Гледала съм го веднъж като много малка и никога повече. Запечатала ми се е в съзнанието. Не като грозна, а като... по-открояваща се. Също така и една испанска актриса, Роси Де Палма. Сигурно има и други, сега не се сещам...
Стотици актриси има с хубави коси, тен и изкуствени зъби. Сливат ми се в едно лице. Просто не мога да ги запомня.
Виж целия пост
# 66
 Joy Joy И аз мисля като Лъки!  bouquet
Виж целия пост
# 67
Дали си красив или не изобщо не определя какъв живот ще живееш.
Виж целия пост
# 68
''...готова,отгледана свиня'' Мъжете са много гадни! Sick ''Стига с тия простотии,бе,татее!'' Joy Joy
Виж целия пост
# 69
Разбирам че природата не е дарила всички с неземна красота... разбирам и някоя по грозновата да се подложи на корекции за да подобри вида си... но изобщо не разбирам как и защо, сравнително готини жени зорлем се превръщат в изроди???  newsm78

http://fishki.net/comment.php?id=116373
http://fishki.net/comment.php?id=116268
http://fishki.net/comment.php?id=115928
http://anti.fishki.net/comment.php?id=128876

Виж целия пост
# 70
Соте, не всички пластични хирурзи са кадърни.
Виж целия пост
# 71
За мен пък пример за  грозна жена е Аня Пенчева и Ева Екимова.
Виж целия пост
# 72
Бррр, Соте-тези имат психически проблеми StopНе мога да си обясня иначе желанието да носиш на лицето си вагиноподобна уста, заемаща по-голяма част от лицето ти Rolling Eyes
Виж целия пост
# 73

Соте, не всички пластични хирурзи са кадърни.

Така е... но жените се подлагат без да знаят какво ги чака.. за съжаление и много мъже го правят.
А пък за Марчето.. нещо напоследък хептен заприлича на плашило!!!  Mr. Green
Виж целия пост
# 74
Joy Joy И аз мисля като Лъки!  bouquet
Ами може и тях да са ги подкупили за да скандират колко са красиви и умни. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия