Проклятието на грозната жена

  • 43 329
  • 879
# 75
Късметът  няма нищо с визията. Simple Smile
абсолютно е така
Виж целия пост
# 76

Друга може да е грозна и дебела,но да няма комлекси,а желание-тогава как  да не бъде харесвана?
Kak, много лесно. Дали харесва себе си или не, не определя моето възприятие за някого.
Виж целия пост
# 77
До сега доста често ми е правило впечатление ,  че едни такива безлични , невзрачни, неподдържани жени се уреждат с хубава връзка , семейство.  Докато по атрактивните често са сами , страдащи по някой. Не знам защо така се получава , но това е често срещано явление.
Виж целия пост
# 78
Аз съм грозна с убавец.
Ми какво да се прави, развила съм се в други посоки, като съм ощетена генетично  Grinning

И аз така Simple Smile
Ама не ми е хубаво де, работя по въпроса да си изравним Убостите. Иначе съм сигурна, че хората говорят за нас точно както вие тука злословите, как си го е хванала, че й втори й е, че и дете си направиха, че и са все лепнати един за друг.
Гадничко е, ама ...
Децата ми са много хубави  Heart Eyes Аз с годините погрознях, гена ми не е лош Simple Smile
Виж целия пост
# 79
Аз съм грозна с убавец.
Ми какво да се прави, развила съм се в други посоки, като съм ощетена генетично  Grinning

И аз така Simple Smile
Ама не ми е хубаво де, работя по въпроса да си изравним Убостите. Иначе съм сигурна, че хората говорят за нас точно както вие тука злословите, как си го е хванала, че й втори й е, че и дете си направиха, че и са все лепнати един за друг.
Гадничко е, ама ...
Децата ми са много хубави  Heart Eyes Аз с годините погрознях, гена ми не е лош Simple Smile

Угояваш го или го караш да си скубе косата?
Виж целия пост
# 80
Хахахахаа, Трещее, хич не съм се сетила, че мога него да загрозя  Joy Joy Умна си ми ти, умнааа  Joy
Мне, мъча се с диети и поддръжка (нещо дето никога не ми е било по вкуса, ма на дърти години ме тресна суетата).
Виж целия пост
# 81

Друга може да е грозна и дебела,но да няма комлекси,а желание-тогава как  да не бъде харесвана?
Kak, много лесно. Дали харесва себе си или не, не определя моето възприятие за някого.
Тогава нямам шанс да ме харесаш-аз съм стара,грозна и дебела.
Тогава защо всички мъже с които съм била, са със стройни и атлетични фигури?
Виж целия пост
# 82
До сега доста често ми е правило впечатление ,  че едни такива безлични , невзрачни, неподдържани жени се уреждат с хубава връзка , семейство.  Докато по атрактивните често са сами , страдащи по някой. Не знам защо така се получава , но това е често срещано явление.

Безличните, невзрачни и неподдържани жени влагат дават много повече от себе си в една връзка. Красавиците обикновено считат, че красотата им е достатъчна. Е, да.. ама, не.
Виж целия пост
# 83
До сега доста често ми е правило впечатление ,  че едни такива безлични , невзрачни, неподдържани жени се уреждат с хубава връзка , семейство.  Докато по атрактивните често са сами , страдащи по някой. Не знам защо така се получава , но това е често срещано явление.

Безличните, невзрачни и неподдържани жени влагат дават много повече от себе си в една връзка. Красавиците обикновено считат, че красотата им е достатъчна. Е, да.. ама, не.
Има разлика между грозна и неподдържана жена. Неподдържана може да е и красивата жена. Или може би имате предвид жени, които не са суетни и не прекарват часове наред пред огледалото.
Виж целия пост
# 84
Аз грозна, грозно остарявам...ей ся, отивам да се боядисвам, та да стана по-красива, да ама не..
Вкъщи се мъча да им показвам, колко съм умна, но не ме разбират - нахалници  Joy
Виж целия пост
# 85
Пипи, ето  я - Маргарита Карамитева  , правилно  съм я запомнила  като  дъщерята на Апостол Карамитев .Нали за  нея говориш ?

Скрит текст:

Peace

За мен пък пример за  грозна жена е Аня Пенчева и Ева Екимова.
Ива и на мен ми е грозна, но това е защото ми е безкрайно тъпа.
Виж целия пост
# 86
Ива не е грозна, приятна е само, но си е тъпичка и някъде се превъзнася....много си е повярвала.
Маргарита Карамитева е наистина грозничка, но има нещо приятно, жизнено усмихната, има си чар въпреки грозотата/от красиви родители пък../
Виж целия пост
# 87
До сега доста често ми е правило впечатление ,  че едни такива безлични , невзрачни, неподдържани жени се уреждат с хубава връзка , семейство.  Докато по атрактивните често са сами , страдащи по някой. Не знам защо така се получава , но това е често срещано явление.

Безличните, невзрачни и неподдържани жени влагат дават много повече от себе си в една връзка. Красавиците обикновено считат, че красотата им е достатъчна. Е, да.. ама, не.

Аз лично поне 2 такива жени познавам , които не влагат нищо във връзката. Напротив унижават мъжа до себе си , лигавят се , държат се просташки и т.н.
Виж целия пост
# 88
Всичко е късмет,съдба,дхарма.Моя мъж вика,че ''ме е взел,защото съм шантавей'' JoyЦял живот се мъча със себе си,и слушам от всички упреци защо съм такава #Crazy,а не каквато трябва...Понякога и негативите стават позитиви. Simple Smile
Виж целия пост
# 89
Оооо,Ива е безмерно,непоносимо глуповата,съвършената глупост.Да е жива и здрава,де! Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия