Проклятието на грозната жена

  • 43 332
  • 879
# 150
На мен Тедито ми е в пъти по-неприятна.  Sick
Виж целия пост
# 151
Нито тя е чак толкова грозна, нито мъжа и красив.
Виж целия пост
# 152
Нито тя е чак толкова грозна, нито мъжа и красив.

Силвия Кацарова е грозна откъдето и да я погледнеш. И на мен не ми е неприятна, но си е грозна.
Не знам какво искаш да кажеш с "чак толкова грозна" - някакво чудовище сигурно. newsm78



Ето още една грозна жена със хубав мъж (добре де, сравнително  Laughing) :

Виж целия пост
# 153

Не знам какво искаш да кажеш с "чак толкова грозна" - някакво чудовище сигурно. newsm78
Аз казах какво за мен е грозно- отблъскващо. Силвия Кацарова не ме отблъсква.

 Сара Джесика Паркър също не е хубава, но чак грозна не е. Най малкото има прилична фигура и не лоши очи. Заради единия голям нос няма да набеждавам всеки за грозен. По улиците що по грозотии ходят, ама жалко, че са неизвестни.
Виж целия пост
# 154
Стига, де. Докога ще коментирате звезди. Грозна е Кари Брадшоу, ама на - има милиони. Силвия Кацарова има талант, глас. Тедито няма нищо. 
Виж целия пост
# 155

Не знам какво искаш да кажеш с "чак толкова грозна" - някакво чудовище сигурно. newsm78
Аз казах какво за мен е грозно- отблъскващо. Силвия Кацарова не ме отблъсква.


Ясно е , че красотата е субективно усещане. И според мен има привлекателни грозници и отблъскващи красавици, говорим по принцип обаче.

Ето една отблъскваща (според мен) красавица:  
Виж целия пост
# 156
Стига, де. Докога ще коментирате звезди. Грозна е Кари Брадшоу, ама на - има милиони.

По същество, по същество.. Laughing Не говорим за пари.
Виж целия пост
# 157


Лейди Гага ще ви я спестя отблизо Laughing
Виж целия пост
# 158
Стига, де. Докога ще коментирате звезди.
Бих коментирала  грозна съседка, ама няма как да покажа снимката и тук.
Виж целия пост
# 159
Цитат на: Касита в Вт., 28 Авг. 2012, 17:47


Лошите хора са грозни, добрите- красиви?

О, Джизъс!


Такава взаимозависимост  според мен има само в приказките.

И древна Гърция - Kalos Kagathos.

Иначе не вярвам в проклятия...'щото представете си как една Маргарет Тачър, примерно, набива чипс на някой диван пред "Дързост и красота" и дудне "Ако бях красива като Брук, можеше и да излезе нещо от мен"...  Crazy

Виж целия пост
# 160

 Сара Джесика Паркър също не е хубава, но чак грозна не е. Най малкото има прилична фигура и не лоши очи. Заради единия голям нос няма да набеждавам всеки за грозен. По улиците що по грозотии ходят, ама жалко, че са неизвестни.

Не знам къде го видя хубавото тяло Thinking, ако имаш предвид слаба, слаба е, да но е кривокрака и жилеста.

Оффф, звуча като някоя хейтърка, Сара също не ми е неприятна. Peace
Виж целия пост
# 161
Сара-Джесика е грозна, но готина! Laughing
Две интересни статии, едната заради случката, другата заради снимката. hahaha
Виж целия пост
# 162
А, бе, щом  е слаба , значи е красива. Такъв е моделът. Тези кокаляци на аватара на пасинет, красиви ли ги намирате?
Виж целия пост
# 163
Сара-Джесика е грозна, но готина! Laughing


Много при това  Grinning
Виж целия пост
# 164
Сара-Джесика е грозна, но готина! Laughing


Много при това  Grinning
Грозна или готина?  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия