Проклятието на грозната жена

  • 43 275
  • 879
# 540
Неприятно ми е, че съм грозна, но чак пък проклятие......

Хич да не ти пука, ти не се гледаш по цял ден, другите те гледат.

ах ха-ха-ха, това направо ми се иска да си го сложа за подпис. Joy Кеф на макс Joy
Виж целия пост
# 541
Този цъфнал анус ми е далеч от секси, по-скоро напомня за болезнени преживявания с последици.
Но какво ли разбирам, аз съм жена, не мъж.
Виж целия пост
# 542
Сама си отговори...  Wink
Виж целия пост
# 543
Този цъфнал анус ми е далеч от секси, по-скоро напомня за болезнени преживявания с последици.
Но какво ли разбирам, аз съм жена, не мъж.

 Joy
Ма не съм виновна аз, че си имала подобни изживявания, моите са прекрасни  Joy
Виж целия пост
# 544
Нервно се смееш нещо, но ти си знаеш...
Няма да ровя.
Виж целия пост
# 545
Всъщност, ако се вгледаме в кривата на дясната буза и ъгъла на бялото петно, няма как това да е анус.
Виж целия пост
# 546
  Това и е пеперудката, какъв анус ви се привижда.
Виж целия пост
# 547
Ники, права си, не е анус, сега се загледах. Вулва, налазена от насекоми.
Но пък колко загадъчно се свързва с текста под аватара
Виж целия пост
# 548
Явно ви е трудно да приемете, че обичам пеперудите.
 Joy
Също явно ви е доста скучно, щом стигнахте до моя аватар и произтичащите психо-аналитични изводи...За сметка на това - на мен ми е доста интересно да чета, така че всичко е наред   Peace
Виж целия пост
# 549
Явно ви е трудно да приемете, че обичам пеперудите.


   То и ние ги обичаме, ама чак пък така Grinning
  
Виж целия пост
# 550
Явно ви е трудно да приемете, че обичам пеперудите.


   То и ние ги обичаме, ама чак пък така...

   

Епа как?  Laughing
Виж целия пост
# 551
  Не точно по този начин....
Виж целия пост
# 552
Мен ме кефи. Макар с надписа за Севастиян не се връзва.
Виж целия пост
# 553
Винаги съм  мислела, че Севастиян е синът й.  Thinking
Виж целия пост
# 554
Абе какво ви става?  newsm78
Картинка като картинка, сложила съм си там нещо...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия