Проклятието на грозната жена

  • 43 272
  • 879
# 585
Ло, ти си Пазителят, извън класациите си.
Виж целия пост
# 586
Излет или преход в планината се ходи с високи обувки. Това лято обаче видях жена с ботуши с висок ток на 7-те рилски. Crazy

Ю ар кидинг ми  Crazy hahaha .
Виж целия пост
# 587
Нали на планина се ходи с високи обувки, сложила си е.
Виж целия пост
# 588
Нали на планина се ходи с високи обувки, сложила си е.
hahaha
Виж целия пост
# 589
Нали на планина се ходи с високи обувки, сложила си е.
Естествено. Перифраза на едно друго мото - Крак счупи, гъзар бъди...  Wink
Виж целия пост
# 590
Аз пък видях жени с чехлички на Боянския водопад. Не на ток, ама все пак доста опасни като за стръмния маршрут натам. Едната беше и с поличка с цепка. Като на разходка по стъргалото. А на планина може и по гуменки ако само ще се разхождаш.
Виж целия пост
# 591
А аз се пулех на една, дето пак там беше тръгнала с едни сандали тип подметка с една каишка между пръстите! Как ли се е изкачила до последните две езера, в тези сипеи...?!?  #Crazy
Виж целия пост
# 592
А аз се пулех на една, дето пак там беше тръгнала с едни сандали тип подметка с една каишка между пръстите! Как ли се е изкачила до последните две езера, в тези сипеи...?!?  #Crazy
Някой левент я е носел на ръце, как...  Wink
Виж целия пост
# 593
До обувките ли стигнахте вече....време е за космите и калиевия перманганат Laughing
П.П А тебе само като порно ( porno) те чета с тоя ник Embarassed Laughing
Виж целия пост
# 594
Най мразя хубав мъж с грозна жена. Не мога да го понеса.
Аре сега ... Че то пък гледката на красива жена с някакъв смотаняк или грозен дебел мазен плешив чичка е много убава ... Laughing
Виж целия пост
# 595
На пътеката над хижа Мальовица изпреварихме дядо с бастун1е, сигурно беше над 90 годишен. Едната му маратонка беше с тиксо облепена, за да държи подметката. Докато си по1ивахме и 1удехме докъде ще стигне този 1овек, той ни подмина, отмина и така и не успяхме да го догоним Simple Smile
Това във връзка с обувките Simple Smile.

По темата, аз си мисля, 1е най-грозни ми изглеждат хората, които гледат злобно. Някак си злобата им става 1аст от 1ертите. Имаше много хубаво предаване, за това, 1е когато хората остаряват им се отпе1атва на лицето, физиономията, която най-1есто правят. Беше много сладко да видиш възрастна жена остаряла с усмивка на лицето Simple Smile
Виж целия пост
# 596
До обувките ли стигнахте вече....време е за космите и калиевия перманганат Laughing
П.П А тебе само като порно ( porno) те чета с тоя ник Embarassed Laughing
Права си, аз имам много прочити... Wink
Виж целия пост
# 597
Днес наблюдавах доста интересн сценка: една откровено грозноватичка жена тип фолк-фурия, но от зората на фолка (дрехи, прическа и грим), се беше барнала в късо бяло рокле (имаше и тен). Няма да ви казвам как я запаха мъжете (стоях далечко и имах добър поглед), изобщЕ не му пукаше на никой, че беше грозничка и зле гримирана. При тази къса пола и тези хубави крака ... кой ти гледа фейса  Mr. Green
Или поне на първо четене де, после сигурно по някое време като отместят поглед от краката и видят лицето, може да не са така очаровани  Thinking
Грозничките все пак имат шанс да бъдат забелязани. Бърже в залата да тренират, за да компенсират недостатъците в главата  Whistling
Виж целия пост
# 598
Ма това добиче не е ли мъжко ?
баш  де, ако му пипнеш макарите те чака финансов успех:)

 Joy
За пРЪв път Роксето да ме разсмее искрено.
Виж целия пост
# 599
Излет или преход в планината се ходи с високи обувки. Това лято обаче видях жена с ботуши с висок ток на 7-те рилски. Crazy

Ю ар кидинг ми  Crazy hahaha .
Ха, и аз видях на същото място такава дама с токчета #Crazy Абе това да не е новото облекло за туризъм?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия