Проклятието на грозната жена

  • 43 264
  • 879
# 660
А защо не, Богиня? Нима красавиците не писват никога, само защото са красавици.

Писват, ако в леглото разчитат само на това, че са красавици Flutter
Виж целия пост
# 661
По-добре да ти омръзне красавица, отколкото грозотия никога да не ти е била интересна.
+1 Simple Smile
Виж целия пост
# 662
По-добре да ти омръзне красавица, отколкото грозотия никога да не ти е била интересна.
+1 Simple Smile
Не мога да не се съглася.
Виж целия пост
# 663
За кого е добре?  Thinking
Аз бих казала, по-добре да не ти омръзне красавица. Laughing
Виж целия пост
# 664
Това зависи от нея, естествено, че така е най-добре.  Flutter
Виж целия пост
# 665
Най мразя хубав мъж с грозна жена. Не мога да го понеса.
Аре сега ... Че то пък гледката на красива жена с някакъв смотаняк или грозен дебел мазен плешив чичка е много убава ... Laughing
LaughingЗависи от "интерпретацията". Първо- в очите на мъжа може да изглежда като Джоли, второ-много мъже робуват на тезата "щом е грозна значи е само моя", трето-не знаем другите и качества какви са-перфектна домакиня, бизнес дама, богата наследница.... Wink
а като видим красива жена с дебел и плешив на първо четене - заради пари ще да е Joy

Р.Р. Страхотен подпис! Party
Виж целия пост
# 666
Това зависи от нея, естествено, че така е най-добре.  Flutter

Ааа, не вярвам да зависи от когото и да било.
Сега като се замисля и Мерилин Монро и Джаки Кенеди са красавици, а са успели да омръзнат и то на един и същ мъж. Mr. Green
Виж целия пост
# 667
Всеки намиа утеха в нещо.
Виж целия пост
# 668
За Джаки не мога да се съглася. Тя обаче е живо доказателство, че всяка обикновена жена със стил, вкус и обноски може да мине за красавица.
Виж целия пост
# 669
сестрата на Джаки е по-голямата красавица ,
тя , Джаки , всъщност не е и красавица , но пък е умеела да се пласира .
Виж целия пост
# 670
За Джаки не мога да се съглася. Тя обаче е живо доказателство, че всяка обикновена жена със стил, вкус и обноски може да мине за красавица.

Според мен си е класическа красавица. Peace
Виж целия пост
# 671
Може. За мен това не е класическа красота
Виж целия пост
# 672
На тази снимка си е дъртичка.  Rolling Eyes Както и да е, де.
Джаки е грозна, Сара-Джесика Паркър и Хилари Клинтън са хубави.

Мерилин красива ли ви е, или и тя е грозна, щото е омръзнала някому?
Виж целия пост
# 673
Ами тя и Камила е по-грозна от Ди-то, и прилича на едноименното животно, но Чаарлллз я е кльопал повече и все още я кльопа, камилата му с камила.

То и без това го ударихме на зоология, минавайки през гарги, врани и фидоси, защо да не разчепкаме и камилата Laughing
Виж целия пост
# 674
Мне, не казах, че Джаки е грозна, а че не е красавица.
Сара Джесика си е откровена грозотийка, но адски чаровна. Мерилин е секси, а Грейс Кели - съвършено красива. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия