Проклятието на грозната жена

  • 43 250
  • 879
# 675
Мне, не казах, че Джаки е грозна, а че не е красавица.
Сара Джесика си е откровена грозотийка, но адски чаровна. Мерилин е секси, а Грейс Кели - съвършено красива. Peace

И това е така, защото... ти го казваш?  Laughing
Виж целия пост
# 676
А ти как би определила тези 3 дами?  Simple Smile
Виж целия пост
# 677
Мне, не казах, че Джаки е грозна, а че не е красавица.
Сара Джесика си е откровена грозотийка, но адски чаровна. Мерилин е секси, а Грейс Кели - съвършено красива. Peace

И това е така, защото... ти го казваш?  Laughing
Не. Изказвам мнение.
Не го натрапвам като единствено правилно и вярно.
Виж целия пост
# 678
А ти как би определила тези 3 дами?  Simple Smile


Аз вече съм дала мнението си .  Laughing

Между другото за С.Дж. Паркър не съм чула нито едно ласкаво мнение от мъж. Ще се въздържа да коментирам какви определения съм чула по неин адрес, защото има много фенки .
Виж целия пост
# 679
Сара Джесика за мен има каризма, макар и черите й на моменти да напомнят за Баба Яга.
А Грейс Кели е красива, да...но аз лично я намирам за безлична. Нищо характерно, скучна физиономия. На всички снимки е с едно и също изражение, неиздаващо никакво настроение или емоция. Студена хубост.
При Джаки не мога да се абстрахирам от старомодната прическа, но определено има някаква дисхармония и асиметричност в нея, което пък може би пък я прави по-интересна.
Виж целия пост
# 680
Сара Джесика не ми е красива ,но не бих казала ,че е грозна .
Виж целия пост
# 681
Това показва колко различни са очите на хората. За мен Сара е ужасно грозна, и с тази мания по дрехи и обувки, ми е откровено неприятна. Намерам Мерилин за прекрасна, а Грей Кели просто красива.
Джаки е добре направена. Популярността също помага Simple Smile

Аз като се погледна в огледало, виждам че не съм красива.
Но съм получавала многократни уверения, от мъже и жени, че съм красива. Как така се получава...не знам.

Това потвържава теорията ми, че ако една жена постоянно получава уверения, че е красива, тя се превръща в такава.
Simple Smile
Виж целия пост
# 682

Сара Джесика си е откровена грозотийка, но адски чаровна. Мерилин е секси, а Грейс Кели - съвършено красива. Peace

+1
Виж целия пост
# 683
"Красотата на жените е проблем в два случая-ако я нямат или ако имат само нея.''-Моника Белучи
Виж целия пост
# 684
"Красотата е отражение на облика ни в очите на другите.Красотата/Грозотата не съществува сама за себе си, тя е проекция"

Виж целия пост
# 685
"Красотата на жените е проблем в два случая-ако я нямат или ако имат само нея.''-Моника Белучи
"Всяка грозна жена става първа красавица в очите на мъж, с когото е на самотен остров." - Pronobis  Sunglasses
Виж целия пост
# 686
"Красотата на жените е проблем в два случая-ако я нямат или ако имат само нея.''-Моника Белучи
"Всяка грозна жена става първа красавица в очите на мъж, с когото е на самотен остров." - Pronobis  Sunglasses


А дали ще му омръзне?  Joy
Виж целия пост
# 687
В случая няма право на избор.  Laughing
Виж целия пост
# 688
А, защо? Има - може например да се удави в морето, ако вече съвсем му е дотегнало Mr. Green
Виж целия пост
# 689
 Joy Глупости, не става така, за справка-мъжът на Краси.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия