Проклятието на грозната жена

  • 43 286
  • 879
# 735
Аз не капя като видя красива жена,така,че само ти капиш
Но пък ме очарова познанията ти върху мъжкото мислене.
Виж целия пост
# 736
Краси, спри да се излагаш. Не си смешна, а жалка вече.
Виж целия пост
# 737
Оставете дамата да се утешава. Явно тортите не носят пълно удовлетворение.
Виж целия пост
# 738
Е, аз какво съм ви виновна, че истината не е особено лицеприятна?     Mr. Green
Как човек ще се самозалъгва, си е изцяло негова работа.    Peace
Виж целия пост
# 739
Аха,  сега разбрах,  грозната по дифолт е умна, интелигентна и стойностен човек.
Отричаш ли, че красивите ги приемат първосигнално като парче месо за секс?
Или твърдиш, че мъж, облещил се след красива жена , си мисли :"Ох, тая дали чете Шекспир в оригинал? И дали ще можем да си говорим за Шопен, Вагнер и Моцарт с часове?"     Mr. Green


Не става въпрос коя е умна, и коя -не.А какво си мисли мъж при вида на красива жена.    Peace
Капиш?    Laughing


Краси, ще ме извиняваш, ама това дали някой чете Шекспир в оригинал не е критерий, че е умен  Whistling
Не забравяй, че всичкОтУ манИкенки чете Умберто Еко. Разбира се в оригинал  Naughty
Освен това не познавам мъж, който да иска да си говори с часове за Шопен, Вагнер и Моцарт с жената до себе си. А познавам умни и успели мъже. Тъй ли пък един да няма такъв критерий за умна жена. По тази логика всяка завършила някое музикално училище ще пращи от мозък, ама не е май винаги така  Wink
Виж целия пост
# 740
Цитат
Как човек ще се самозалъгва, си е изцяло негова работа.   

Виж как добре си го казала, Красимира.
Виж целия пост
# 741
Май пронобис го беше казал - грозните се стараят повече.

Виж целия пост
# 742
Знаем, че не е лицеприятна истината за теб ,Краси, че си грозна и това не ти харесва и се опитваш по всякакъв начин да се самозалъгваш, обаче от това няма да станеш ни по красива, а се вижда, че и не поумняваш.    Peace
Виж целия пост
# 743
Пасинет, що не си сложиш една снимка да те  видим каква си Убавица? Много е лесно да определяш някой като грозен, скрита зад чужд аватар  ooooh!
Мисля, че такава грубост е излишна
Виж целия пост
# 744
Aз прозрях какво е проклятието Rolling Eyes - започва да пече торти


Ненна, пасинет е красавица. И няма нужда да прави торти, за да впечатли някой мъж.
Виж целия пост
# 745
Пасинет е хубава. Peace

Да не забравите петъка да пуснете тема "Стараете ли се?"
Виж целия пост
# 746
Е, хайде стига наистина, защо така я нападнахте Краси.
Може да не е първа младост и хубост, но поне не е злобна. Не съм прочела злобно и заядливо изказване от нея никога. Сега как изглежда, тя не може да избира, така че Stop Wink
Виж целия пост
# 747
Е, хайде стига наистина, защо така я нападнахте Краси.
Може да не е първа младост и хубост, но поне не е злобна. Не съм прочела злобно и заядливо изказване от нея никога. Сега как изглежда, тя не може да избира, така че Stop Wink
Я пак.
Шанталче, много добро дете си ти. Лично теб нееднократно те е наричала тъпа. Но това е, защото си хубава и не печеш торти.
Виж целия пост
# 748
 Laughing Възможно е, Богиня,  аз не обръщам внимание на такива изказвания , а и никак, ама никак не съм злопаметна така че не помня  Blush
Виж целия пост
# 749
Е, хайде стига наистина, защо така я нападнахте Краси.
Може да не е първа младост и хубост, но поне не е злобна.
Напротив. Красимира си проси отношението точно с нейното писане. И нали е все радетел на истината, нещо ми се изпари тактичността.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия