Проклятието на грозната жена

  • 43 275
  • 879
# 750
Много дълго време, бих казала дори прекалено дълго време, се сърдех, дори възмущавах, че мъжете като ме погледнат, и първо мислят за секс, и все се опитвах да се доказвам, че съм умна и да забележат първо това. Грънци! Много незряло поведение и загуба на време. Все едно природата да ти е дала няколко аса в ръката, пък ти да не ги играеш. Хубостта и сескапилът са първо, после е умността. Поне според мен мъжете, че и жените, ги възприемат в този ред. И е печелевшата стратегия.
Виж целия пост
# 751
В крайна сметка по-добре да гледат на мен като парче месо с няколко дупки, отколкото като на мърша.
Виж целия пост
# 752
Точно така, Анди. И аз поумнях.
Виж целия пост
# 753
Аха,  сега разбрах,  грозната по дифолт е умна, интелигентна и стойностен човек.
Отричаш ли, че красивите ги приемат първосигнално като парче месо за секс?
Или твърдиш, че мъж, облещил се след красива жена , си мисли :"Ох, тая дали чете Шекспир в оригинал? И дали ще можем да си говорим за Шопен, Вагнер и Моцарт с часове?"     Mr. Green


Не става въпрос коя е умна, и коя -не.А какво си мисли мъж при вида на красива жена.    Peace
Капиш?    Laughing


Аз не отричам. А грозната - ебати грозницата. Но в последствие нещата може много да се променят. Красивата може наистина да се окаже супер досадна, а грозната - голяма чаровница.
Когато влизаш в магазин, те привлича красивото. И тортите гледаш да са не само вкусни, но и красиви.
Виж целия пост
# 754
резюмирайте в едно изречение, моля, над байрон ли да залягам или да се хвърлям на към тортите  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 755
резюмирайте в едно изречение, моля, над байрон ли да залягам или да се хвърлям на към тортите  Rolling Eyes
Тортите не са твоето поприще. Вземи наблегни на Хегел Mr. Green Може и в оригинал.
Виж целия пост
# 756
Ох, Шанти, моля те, моля, моля,     Praynig   , кажи, че това е опит за майтап.....и ти не си толкова ....тъпичка....ако те е срам да си признаеш пред целокупното форумско общество, може и на лични.
иначе ми разби цЕлата психо-лого-теория.   


 

Да бе тук Краси пръщи от мъдрост и доброта.
Виж целия пост
# 757
резюмирайте в едно изречение, моля, над байрон ли да залягам или да се хвърлям на към тортите  Rolling Eyes
Тортите не са твоето поприще. Вземи наблегни на Хегел Mr. Green Може и в оригинал.

уф...както един приятел вика, е*би, учи, е*би, учи, и цял живот все нена*бано, все ненаучено Simple Smile

.... Хубостта и сескапилът са първо, после е умността.

така, така, ако не е умната, ще е русата Simple Smile
Виж целия пост
# 758
Аз пък още не съм поумняла  Tired
Виж целия пост
# 759
Да не забравите петъка да пуснете тема "Стараете ли се?"
Ако се старая съм грозна, така ли?


резюмирайте в едно изречение, моля, над байрон ли да залягам или да се хвърлям на към тортите  Rolling Eyes
Тортите не са твоето поприще. Вземи наблегни на Хегел Mr. Green Може и в оригинал.
  smile3555 прочетох Кегел
Виж целия пост
# 760
В темата за красавиците цари едно спокойствие, пък грозниците са ви скарали Laughing мислех, че ще е обратното... newsm78
Виж целия пост
# 761
Да не забравите петъка да пуснете тема "Стараете ли се?"
Ако се старая съм грозна, така ли?


резюмирайте в едно изречение, моля, над байрон ли да залягам или да се хвърлям на към тортите  Rolling Eyes
Тортите не са твоето поприще. Вземи наблегни на Хегел Mr. Green Може и в оригинал.
  smile3555 прочетох Кегел
Може и Кегел. Полезен е за "старанието" Mr. Green
Виж целия пост
# 762
 Joy Изпуснала съм забавата аз тези дни...
Познавам наистина чаровни пълни и некрасиви жени, мили, усмихнати и радващи се на живота. Краси не е от тях. Лично мнение само...
Виж целия пост
# 763
Ти пък,  кога си я виждала Краси, че се изказа категорично?  newsm78
Виж целия пост
# 764
Ти пък,  кога си я виждала Краси, че се изказа категорично?  newsm78

Ми виждала съм я, и семейството й също. Защо?
И ако обичаш - не се впрягай от моето мнение, защото е доста по-щадящо - на фона на последните страници, където си й казаха грубата истина  Stop
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия