Знаете ли кого видях? - тема 22

  • 104 709
  • 736
# 30
http://pravda.bg/wp-content/uploads/2012/08/596f456de627.jpg

а тая е като селска фея  Sick
можеше поне малко да се пооформи в главата
а роклята и не ми се коментира, прави я стройна като табуретка , нито кръст нито нищо, извивки няма Извинение за отчайващия избор на стайлинг е, ако е позабременяла че като че ли коремче виждам  Thinking

Сбъркала си темата! И си ужасно крайна.
Виж целия пост
# 31
ама те оженили ли са се или това е някаква фотосесия???
Виж целия пост
# 32
http://pravda.bg/wp-content/uploads/2012/08/596f456de627.jpg

а тая е като селска фея  Sick
можеше поне малко да се пооформи в главата
а роклята и не ми се коментира, прави я стройна като табуретка , нито кръст нито нищо, извивки няма Извинение за отчайващия избор на стайлинг е, ако е позабременяла че като че ли коремче виждам  Thinking
Joyтя винаги си е като такава фея, и с тая рокля, и с друга.  hahahaд И той не е като градски принц, идеални са си един за друг
Виж целия пост
# 33
На мен пък много ми харесва това момиче...Саня Борисова.
Виж целия пост
# 34
На мен пък не ми харесва по принцип Саня, но е много красива на сватбата си  Peace.
Виж целия пост
# 35
ама те оженили ли са се или това е някаква фотосесия???
Оженили са се вчера. В Родопите, сред много зеленина и цветя.
Виж целия пост
# 36
Йоана Буковска е от квартала. Гледах да се развява с големия корем  Grinning , но скоро не съм я виждала. Вчера от списание разбрах, че е родила. Да са й живи и здрави дечицата и като я видя на разходка - ще докладвам
Виж целия пост
# 37
Део, Лора Караджова, Вики от Мастило, супер Бианка, Румънеца и Енчев, Мона, Рут Колева, Поли Генова - на партито на Каменица Фреш в събота, в Приморско. Всички бяха много свежи и готини.
Виж целия пост
# 38
ама те оженили ли са се или това е някаква фотосесия???
Оженили са се вчера. В Родопите, сред много зеленина и цветя.
Че те от колко време ходят. Вместо запис Simple Smile
Виж целия пост
# 39
ето новини за сватбата
http://lifestyle.ibox.bg/news/id_109663595

аз пък мисля че роклята не й стои лошо, даже на дупето е много добре  Laughing

п.п. наистина доста "самодивска" сватба  Peace
Виж целия пост
# 40
Максим и Албена Денкова с малкия бръмбър  Simple Smile съседи са ни и често ги засичам.
Виж целия пост
# 41
На мен пък не ми харесва по принцип Саня, но е много красива на сватбата си  Peace.
И аз така. И двамата ми са мн. красиви като младоженци.Харесват ми, че личния им живот си остава личен и не се "развяват" по разни медии.
Виж целия пост
# 42
Прекрасни са Саня и Ники  Heart Eyes
Виж целия пост
# 43
Виолета Сечкова в The Mall.В магазина на H$M избираше някакви детски дрешки.
Виж целия пост
# 44
На мен пък не ми харесва по принцип Саня, но е много красива на сватбата си  Peace.
И аз така. И двамата ми са мн. красиви като младоженци.Харесват ми, че личния им живот си остава личен и не се "развяват" по разни медии.

Видях ги на снимка в старата тема, много са ми симпатични, красавци са безспорно Peace
Но, като актриса Саня не ми прави особено впечатление Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия