Има ли бъдеще християнското семейство в България

  • 25 664
  • 583
# 255
Ами отворете тогава тема срещу всичко това. Само че ви е по удобно да си дъвчете някаква отвлечена като сурогатството например.
Да бе, те всички проблеми се решават с пускане на теми във форума.  doh Как не се сетихме досега!
Пък и нали има будни хора като теб, те ще пуснат съответните теми.

Точно така се решават.

докажи го! ти например, сега като пусна тая тема, реши ли си проблема и има ли бъдеще християнското семейство в България, или не?

Виж целия пост
# 256
Разказваше ми, че Бог е създал света и ми е дал очи да видя красотата му. Че Бог помага, когато си в беда и наказва ако вършиш зло. Кадеше хляба и го благославяше на празниците. Молеше го за прошка, благодареше за храната си. За това, че трябва да сме добри, да си помагаме и да се обичаме вече писах. И още не разбирам какво лошо съм написала. На мен подобни възгледи ми се виждат съвсем нормални.

 Много хубаво и какъв ти е проблема точно, да си възпитаваш и у нас детето така? Много хора го правят. Това са си наистина съвсем нормални общоприети възгледи, даже и всичко живо кади хляба по празниците.
Даааа, ама за Абадонка някак не бяхме съвсем сигурни.  Grinning

Като го пусна на детска и на училище и като му заразказват другарчетата за разни пусита, като помъкнат там порновестниците на родителите си, като у гошкови се гледа в градината канабис и се слуша Азис. Срам ме е да напиша текст от чалга, но вие си ги знаете и на 12 ревне за силикон в бюста, отиде ми всеки опит да го възпитам.

И като всичко живо кади хляба, защо се изля толкова неприязън към християнството?
Виж целия пост
# 257
Ами отворете тогава тема срещу всичко това. Само че ви е по удобно да си дъвчете някаква отвлечена като сурогатството например.
Да бе, те всички проблеми се решават с пускане на теми във форума.  doh Как не се сетихме досега!
Пък и нали има будни хора като теб, те ще пуснат съответните теми.

Точно така се решават.

докажи го! ти например, сега като пусна тая тема, реши ли си проблема и има ли бъдеще християнското семейство в България, или не?

Няма много надежда, но това е само един форум. Май за да реша, трябва да попитам и на други места.


Няма много надежда, но това е само един форум. Май за да реша, трябва да попитам и на други места.
Виж целия пост
# 258
не я нападайте абадонка. аз вече я съжалявам. нали знаете за летенето... People Angel
Виж целия пост
# 259

 

Като го пусна на детска и на училище и като му заразказват другарчетата за разни пусита, като помъкнат там порновестниците на родителите си, като у гошкови се гледа в градината канабис и се слуша Азис. Срам ме е да напиша текст от чалга, но вие си ги знаете и на 12 ревне за силикон в бюста, отиде ми всеки опит да го възпитам.

И като всичко живо кади хляба, защо се изля толкова неприязън към християнството?
Имаш ли двайдесет години? И освен на кадене на хляб, на друго учили ли са те?  Моля, останалите потребители под двайсет да не се засягат!Нищо лично към тях... Но пък ако в България си живеела сред такива пусита, порновестници, чалга и силикон съм склонна да ти простя.  Peace
Виж целия пост
# 260
Засега ми стига да чета новините. Убийства всеки ден, мизерия, ужасни здравеопазване, детска престъпност, педофилия, алкохолизъм, дрога на всяка крачка. А българските майки това си го харесват и си го защитават и им е добре там. Най малкото ми е странно.

Всичко това е капиталистическа провокация. Яд ги е, че ние почти се върнахме към социализма.
Виж целия пост
# 261

Няма много надежда, но това е само един форум. Май за да реша, трябва да попитам и на други места.


приятелски съвет: Преди да питаш каквото и да било, на каквито и да е места, запознай се първо и основно с религията, която така страстно изповядваш. Иначе става смешно, да не кажа трагично. Или в краен случай, поне замисли се върху постовете на Зина, Зимна Роза, Богиня и няколко други потребителки, има какво да научиш и може би, да осмислиш ти със собствената си глава. То ясно, че е по-лесно някой друг да ни промива, пардон, проповядва, но все пак....
Виж целия пост
# 262
Абадонке, в някакъв твой свят си живееш ти, но това си е твой проблем, лошото е само, че си мислиш, че ще предпазиш детето си, като го държиш в неведение, а то ще научи някой ден всичко от улицата, което в някои случаи хич не е най-добрия вариант.
Виж целия пост
# 263
Издават ли се в България порновестници?
Виж целия пост
# 264

Като го пусна на детска и на училище и като му заразказват другарчетата за разни пусита, като помъкнат там порновестниците на родителите си, като у гошкови се гледа в градината канабис и се слуша Азис. Срам ме е да напиша текст от чалга, но вие си ги знаете и на 12 ревне за силикон в бюста, отиде ми всеки опит да го възпитам.

И като всичко живо кади хляба, защо се изля толкова неприязън към християнството?


    Ааа, ще си го възпиташ така, че да не иска силиконов бюст и да не слуша чалга. Мойто що не слуша - щото вкъщи се слуша рок.

  Интересно, в Италия всичко което виждаш ли ти се струва наред? Че те са по-напред от нас с едно 50-60 години и в порнографията,  и в канабиса.

 А неприязън се изля, защото църквата у нас е с много лошо поведение и лош имидж. Ама тя и католичестката ен пада по-долу. Остави ги ти църквите и си възпитавай детето смислено, това се иска от тебе.
Виж целия пост
# 265
Засега ми стига да чета новините. Убийства всеки ден, мизерия, ужасни здравеопазване, детска престъпност, педофилия, алкохолизъм, дрога на всяка крачка. А българските майки това си го харесват и си го защитават и им е добре там. Най малкото ми е странно.

 Shocked  doh

Моля те, кажи, че нямаш 15, защото иначе...  ooooh!

Виж целия пост
# 266
Издават ли се в България порновестници?
Щом Абадонка казва, аз й вярвам.
Виж целия пост
# 267
Издават ли се в България порновестници?
Щом Абадонка казва, аз й вярвам.

 вече не. Но по едно време се блещеха от всяка будка, тя сигурно това си спомня.
Виж целия пост
# 268
Ай, мамма миа!
У нашио квартал нема ни черква, ни пусита, ни порно, ни убийства, ни мизерия.
Живеем си съвсем кротко хората и семействата, и не ни пука чак толкова за религията.
Виж целия пост
# 269
Издават ли се в България порновестници?
Щом Абадонка казва, аз й вярвам.

 вече не. Но по едно време се блещеха от всяка будка, тя сигурно това си спомня.

Е, да.
Но тя твърди, че само преди 3 г. е напуснала България, а тези вестници изчезнаха поне преди 10-тина години...
Пък и споменава, че знае текстове на чалга песни. Моля, нека ги сподели за незапознатите от нас.
Аз пък може да се "менкам" с нея с малко испанска или с аржентинска чалга, ама тя не е чалга, защото не е на български...
А и тези пусита не бяха ли в Русия или при четенето на вестници нещо се е объркало момичето?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия